Aj v tejto ťažkej sitácii fungujeme ďalej. Máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. Prajeme pevné zdravie každému z vás!  

Olympus OM-D E-M5 Mark III čierny + M.ZUIKO DIGITAL 14-150mm

Neohodnotené
 
Nový produkt Zväčšiť
 

Digitálny bezrcadlovka Olympus OM-D E-M5 Mark III si poradí s každou situáciou. Či už fotíte v meste, v prírode, vo dne alebo v noci, tak tento fotoaparát vás nikdy nesklame. Súčasťou balenia je okrem fotoaparátu objektív M.Zuiko Digital ED 14–150mm F4–5.6 II.

€1 422    
Značka Olympus
Kategória Olympus
 

Digitálny fotoaparát Olympus OM-D E-M5 Mark III, s MFT snímačom 20,3 MPx. Tretia generácia modelu E-M5 vyniká bleskurýchlym ostrením, vodeodolnou a mrazuvzdornou konštrukciou. Olympus E-M5 Mark III, má procesor TruePic VIII s 2x 4 jadrami pre vyššiu rýchlosť a automatické korekcie jednotlivých objektívov. Fotoaparát má tradične nádherné farby a široký dynamicky rozsah. Olympus OM-D E-M5 Mark III umožňuje záznam videa 4K a má konektor pre pripojenie externého mikrofónu.

Brilantná obrazová kvalita - Live MOS snímač s rozlíšením 20 Megapixelov
Vkonný snímač v E-M5 Mark III je špeciálne zkonštuovaný pre hladkú spoluprácu s výkonným systémom stabilizácie obrazu (IS). Výsledkom sú bohaté detaily a čistota obrazu i pri pohybe alebo na tmavých miestach. Antireflexná povrchová úprava AR Coating redukuje odrazy a odlesky priamo na čipe.
Obrazový procesor TruePic VIII
Tento vyspelý obrazový procesor perfektne doplňuje 20M Live MOS snímač. Za ohromujúcou rýchlosťou autofokusu a brilantnej obrazovaj kvalite sa ukrýva sila zdvojenej štvorjadrovej archytektúry a špecializovaných obvodou pre spracovanie AF.
Stabilizácia obrazu integrovaná v tele fotoaparátu
Stabilizácia obrazu zabudovaná v E-M5 mark III umožňuje predĺžiť expozíciu až o 5,5 kroku (pri použití M.Zuiko Digitak ED 12-40mmF2,8 PRO nastaveným na 40 mm), takže už nič nebráni vyraziť a zachytiť svet tam vonku. Stabilizácia je zabudovaná v tele fotoaparátu - krásne, čisté snímkyz ruky urobíte s akýmkoľvek objektívom.

Objektív M.Zuiko Digital ED 14–150mm F4–5.6 II je vybavený extrémne rýchlym AF zaostrovaním a viacnásobnými povrchovými vrstvami na všetkých optických členoch. Objektív je o 35% menší ako jeho predchodca a ponúka vám 10,7 × optické priblíženie. Konštrukcia utesnená proti prachu i vode obstojí za všetkých okolností.