Barion Pixel

Olympus OM-D E-M1X telo + VIP SERVIS 3 ROKY + 128GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 5
 
Absolútna spoľahlivosť, prvotriedna kvalita, extrémna rýchlosť a unikátne odolnosť. To sú hlavné parametre profesionálnych fotografov pri výbere fototechniky. A presne tieto požiadavky bezozbytku napĺňa Olympus OM-D E-M1X, prvý model úplne novej kategórie profesionálnych fotoaparátov radu OM-D. Spolu so svetoznámymi objektívmi radu M.ZUIKO PRO, profesionálnym príslušenstvom a špeciálnou servisnou starostlivosťou predstavuje komplexný systém určený najnáročnejším fotografom, ktorý zároveň však zostáva verný filozofii Olympus - ponúknuť čo najkompaktnejšie a najľahšie fotografický systém vo svojej triede.
 
Dostupnosť 6-10 prac.dní
€2 124    
Značka Olympus
Kategória Olympus
Záruka 2 roky
 

Olympus OM-D E-M1X je prvý CSC fotoaparátom s integrovaným batériovým gripom a výkonom, ktorý prekonáva všetky hranice. 
Najvýkonnejšia stabilizácia na svete, High Res zábery z ruky, 7,5EV IS (telo 7EV), bleskový AF, dva obrazové procesory TruePic VIII ...

Základný opis
20 Mpx rozlíšení micro 4/3 snímača
Ultra Fast AF systém
Stabilizácia 7,5EV IS (telo 7EV), v kombinácii so stabilizovaným objektívom 7,5EV
Mechanická závierka testovaná na 400.000 cyklov
Vstavaný ergonomický grip
2 procesory TruePic VIII
Funkcia High Res Shot z ruky
Vstavaný Live ND filter (ND2 až ND32)
Sekvencia 18 sn./s. s kontinuálnym preostrovaním.
Sekvencie s 60 sn./s. s aretáciou ostrenie
Pre Capture - funkcia predsnímánia - až 35 snímok pred dotlačením spúšte
videoprezentácia

Najlepší stabilizácia obrazu (IS) na svete
Pohyblivý obraz vyžaduje flexibilný IS systém, ktorý kompenzuje pohyb v harmónii so švenkováním fotoaparátu. E-M1X je prvý fotoaparát na svete, ktorý ponúka túto flexibilitu filmárom - v kvalite, akú nemôže ponúknuť nikto iný na trhu.

Najlepšie odolné telo na svete
E-M1X je kompletne utesnený proti daždivému počasiu, mrazivým teplotám a prašnému prostrediu. Vďaka extra utesneniu konektorov pre kábel diaľkového ovládania, mikrofón a slúchadlá odpadá potreba pláštenky.

AF s inteligentnou detekciou objektov
Táto funkcia je ideálna pre fotografovanie závodov alebo leteckých show, detekuje špecifické objekty, na ktoré treba zaostriť a sledovať ich. Zastáva prácu automatického zaostrovania, takže sa môžete plne koncentrovať na kompozíciu záberu.

Nízky limit intenzity pre AF
Táto funkcia vás vďaka posunu limitu až o -6 EV zbaví starostí pri fotografovaní v slabom svetle. Citlivý AF pracuje s veľkou presnosťou aj v tmavom prostredí.

Multi-Selektor (Joystick)
S týmto intuitívnym joystickom, nachádzajúcom sa na gripe, je prepínanie AF zón počas sekvenčného fotografovania a nahrávania videa rýchle a jednoduché, najmä pri fotografovaní pomocou hľadáčika.

Okrem profesionálnej kvality fotografií je E-M1X tiež majstrom vo filmovanie. Je vybavený všetkým, čo filmári potrebujú k vernému zachytenie neopakovateľných okamihov.

C4K Video
S ultra-vysokým rozlíšením C4K (4096 x 2160) majú filmári k dispozícii nielen formát s najvyšším v súčasnosti dostupným rozlíšením, ale tiež viac flexibility v oblasti postprodukcie.

Vysokorýchlostné video 120fps
Táto funkcia, dostupná pre Full HD nahrávanie, ponúka filmovejšie videá s dokonalým vnímaním spomaleného pohybu. Spomaľovaním pohybu objektu možno dodať filmu dynamiku.

OM400-log
Pre minimalizáciu vplyvu meniacich sa svetelných podmienok, obvyklých pri natáčaní dokumentov alebo prírody, umožňuje E-M1X nahrávanie s využitím log profilu. OM400-log prináša videa bez straty detailov v tieňoch alebo prepalov vo svetlách a väčšiu slobodu pri kreatívnej tvorbe videa vďaka gradácii farieb.

High Res zábery z ruky
Navrhnuté pre fotografov, ktorí sa nechcú obmedzovať používaním statívu, alebo ktoré ich práca privádza na miesta, kde nie je statív povolený. Táto funkcia vytvára jednu snímku o vysokom rozlíšení ekvivalentným snímke zachytenému 50M snímačom - bez akýchkoľvek známok rozmazania spôsobeného trasením ruky.

Live ND
V režime Live motory môžu fotografi docieliť efektu pomalej uzávierky bez potreby drahého externého filtra. Scénu je možné kontrolovať v živom náhľade v hľadáčiku a efekt upraviť ešte pred fotografovaním.

Wi-Fi zachytávanie snímok
Výhoda fotografovanie priamo do počítača - bez káblov. Wi-Fi vám umožní prenášať fotografie z E-M1X do počítača bez použitia káblov. To dáva fotografom viac tvorivej slobody, hlavne v ateliéri.

Integrovaný vertikálny grip
E-M1X má všetko, čo potrebujete, vrátane integrovaného vertikálneho gripu. Keďže je dizajn horizontálneho aj vertikálneho gripu rovnaký, môže fotograf využiť rovnaké intuitívne pohyby rúk pri fotografovaní na výšku aj na šírku. Použitie dvoch batérií je ideálny pre dlhé fotografické misie.

Špičkový protiprachový ultrazvukový systém SSWF
Najlepší vo svojej triede je teraz ešte lepší. Vylepšený SSWF teraz prináša ešte viac istoty pri výmene objektívov.

Dlhá životnosť uzávierky
Závierka E-M1X bola podrobená najprísnejším testom, v ktorých preukázala životnosť 400 000 cyklov.

Duálny slot SD karty
S dvoma UHS-II slotmi máte istotu, že fotoaparát poskytne vždy maximálny výkon aj v prípade, že je jedna karta plná. Profesionáli môžu ukladať zábery na obe karty zároveň, takže majú istotu, že nikdy neprídu o dôležitý záber.

USB nabíjanie
E-M1X je prvý fotoaparát Olympus podporujúci USB napájanie až 100 W. Ste tak nezávislí na napájacom zdroji, nech sa nachádzate kdekoľvek, s možnosťou nabíjať batériu pomocou power banky. S podporou dvoch batérií môžete plne nabiť obe batérie súčasne za dve hodiny.

Dlhá výdrž batérie až 2 580 záberov.
Energia dvoch batérií umožní fotografom zaobstarať až 2 580 snímky na jedno nabitie. To je ideálne pri dlhom fotografovaní alebo pri výpravách na vzdialené miesta.

V čom prekonáva doterajšieho kráľa CSC Olympusu, teda model E-M1? A čo ponúkne nové.
Údaje v zátvorke platia pre model E-M1

Napájanie, vlastnosti tela
Vstavaný grip, viac ako 2x väčšiu výdrž na batérie, perfektná ergonómia i pri fotografovaní na výšku ...
Spúšť testovaná na 400 000 cyklov (200 000)
Funkcia MY Menu - prispôsobenie menu fotoaparátu.
Možnosť nabíjania cez USB, z powerbanky a to aj pri fotografovaní
Dve batérie BLH-1, vďaka efektívnejšieho hospodárenia s energiou tak zaobstaráte až 2 580 snímok na jedno nabitie (za obyčajné 2h)
Výkonný systém odvodu tepla zo snímača - Heat pipe
5x účinnejšie antistatická úprava filtra (v porovnaní s E-M1)
Odolnosť proti striekajúcej vode hravo prekonáva štandard IPX1 a to aj pri pripojení kábla diaľkového ovládania, mikrofónu alebo slúchadiel
Zväčšenie 2,36 Mpx hľadáčika 0,83x (0,74x)
Funkčné tlačidlá - optimalizované funkčné tlačidlá; tlačidlá s odlišnou hmatovou odozvou pre jednoduché použitie pri komponovaní pomocou hľadáčika.
AF - automatické zaostrovanie
121 krížových bodov s novým algoritmom, AF target režimy (teraz podporujúcich skupiny s 25 zaostrovacími bodmi) a používateľského nastavenia pozície AF zóny pri držaní fotoaparátu na výšku alebo na šírku. Zaostrovacie body je možné rýchlo posunúť pomocou nového multi voliča (joystick)

Parametre produktu:
Stabilizácia obrazu optická | mechanická
Rozlíšenie  20 Mpx
Min. citlivosť  ISO 100
Max. citlivosť  ISO 25 600
Druh pamäte SDHC | SDXC | SD / SD (dual slot)
hľadáčik elektronický
LCD obrazovka 3,0 "| výklopná | dotyková
Veľkosť snímača micro 4/3 (crop 2 ×)
Druh snímača Live MOS
Bajonet Micro 4/3
Najrýchlejší čas uzávierky 1/8 000
Záznam videa Full HD (1920 x 1080) | 4K (4096 x 2160)
Napájanie 2x BLN-1
Vlastnosti tela kovové | vstavaný blesk | 100% hľadáčik | živý náhľad | pripojenie gripu | náhľad hĺbky ostrosti
Zaostrovacie body (krížové) Face Detection | 121
Scénické režimy panoráma | HDR | áno | 3D
Rozhranie HDMI | mikrofónny vstup | Wi-Fi | slúchadlový výstup (3,5 mm) | USB 3.1
Rozlíšenie LCD (px) 1 040 000
Farba čierna
Počet fotografií za sekundu:  18 s kontinuálnym preostrovaním, 60 s aretáciou ostrenia