Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Samyang 24mm f/3,5 Tilt-Shift ED AS UMC Nikon + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Širokouhlý, sklopný full-frame objektív vybavený perspektívnym ovládaním a funkciami tilt-shift. Umožňuje používateľovi ovládať perspektívu a správnu konvergenciu línií vo vašom zábere, čo je užitočné najmä pri fotografovaní architektúry, krajiny a produktov. Optické sklápacie mechanizmy umožňujú presné ovládanie hĺbky ostrosti spolu s perspektívnym ovládaním. Tento 24 mm f/3,5 objektív je kompatibilný s digitálnymi aj filmovými formátmi so zorným uhlom 83,5 a na snímači veľkosti APS-C má zorný uhol 56,9 a ekvivalent ohniskovej vzdialenosti 38,4 mm.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€739
   
Značka Samyang
Kategória Objektívy
Záruka 2 roky
 

Širokouhlý, full-frame objektív vybavený funkciou ovládania perspektívy a tilt-shift.

 

Jeho jedinečná optická a mechanická konštrukcia z neho robí ideálny nástroj pre fotografovanie architektúry a krajiny. Produkt je mimoriadne užitočný na korekciu konvergencie línií a kontrolu perspektívy. Optické sklápacie mechanizmy umožňujú presné ovládanie hĺbky ostrosti spolu s ovládaním perspektívy, ktoré možno využiť aj pri kreatívnej fotografii a zveličovaní perspektívy, čo umožňuje fotografom tvarovať obraz podľa ich individuálnych potrieb. Vhodné pre digitálne aj analógové formáty filmu.

Optický dizajn Samyang T-S 24mm F3.5 ED AS UMC obsahuje šestnásť prvkov usporiadaných do jedenástich skupín vrátane dvoch asférických šošoviek a dvoch šošoviek s extra rozptylom (ED). Tieto prvky umožňujú objektívu dokonale reprodukovať detaily a poskytujú vynikajúci optický výkon aj pri použití funkcií naklonenia a posunu (T-S).

Okrem toho je každý optický komponent pokrytý viacvrstvovými antireflexnými vrstvami UMC, ktoré poskytujú vynikajúcu priepustnosť svetla, vysoký kontrast a prirodzené farby. So sofistikovanou optikou a vyvinutou funkciou T-S je Samyang T-S 24mm F3.5 ED AS UMC v súčasnosti jedným z najpokročilejších objektívov vyrábaných spoločnosťou Samyang Optics.

Montážna otočná páka umožňuje ako kombinovanú jednotku otáčať sekcie naklápania a posúvania DOPRAVA až o 90 stupňov (s nastavením o 30 stupňov). Páčka na otáčanie sklonu umožňuje, aby sa časť naklonenia nezávisle otáčala DOĽAVA o 90 stupňov (s nastavením o 30 stupňov). Priemer filtra je 82 mm.

 
 
Naklonenie/posun
 
Môžete vytvárať obrázky s prehnanou perspektívou nastavením svetla pohľadu, ktoré je jedinečné pre sklápacie šošovky. Hĺbka ostrosti sa dá nastaviť aj pre fotenie s pocitom „miniatúrnosti“. Ide o veľmi unikátny a mechanický objektív, ideálny pre architektúru a krajinu.
 
 
 
 
Asférická šošovka

S minimálnou sférickou aberáciou a skreslením môžete fotografovať s neuveriteľnou presnosťou.
 
 
 
 
Minimalizované efekty odleskov a závojov s povrchovou úpravou Ultra Multi Coating

Znížením vplyvu zábleskov a závojov na vašich obrázkoch pri zabezpečení vynikajúcej kvality obrazu a kontrastu od stredu k okrajom ponúka krištáľovo čistú a ostrú kvalitu obrazu.
 
 
 
 
Hladký zaostrovací krúžok

Plynulé zaostrovanie zaisťuje presné ovládanie a vytvára snímky s neuveriteľnou ostrosťou, čo z neho robí ideálnu voľbu pre interiérové a nočné snímanie.
 
 
 
Ohnisková vzdialenosť: 24mm
Svetelnosť: f/3.5
Max. clona: f/22
Počet lamiel clony: 6
Optická konštrukcia: 16 členov v 11 skupinách
Min. vzdialenosť: 20cm
Priemer filtrov: 82mm
Zorný uhol: 83.5° (pre Full-Frame), 56.9° (pre APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 86 x 110 mm
Hmotnosť: 667g