Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

NIKON D850 + 24-120mm f/4G ED VR + VIP SERVIS 3 ROKY + 128GB SD karta (SanDisk Extreme) zadarmo + puzdro zadarmo

4 hodnotenia
 

Nikon D850 je digitálna zrkadlovka s vysokým rozlíšením a plnoformátovou zrkadlovkou novej generácie. Je vybavený 45,7-megapixlovým snímačom BSI CMOS bez optického dolnopriepustného filtra a obrazovým procesorom Expeed 5, ktorý umožňuje rýchle sériové snímanie a snímanie videa v rozlíšení 4K. Fotoaparát D850 má rozsah ISO 64 – 25 000, 32 – 120 400 a je možné ho rozšíriť na rýchlosť sériového snímania 7 snímok za sekundu s nepretržitým automatickým zaostrovaním a 9 snímok za sekundu s voliteľným batériovým gripom a batériou EN-EL18a/b. Na fotoaparáte D850 nájdete rovnaký systém automatického zaostrovania ako na vlajkovej lodi Nikon D5, čo znamená 153 bodov, z ktorých 99 je krížových, a efektívne 3D sledovanie spoločnosti.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€3 699
   
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória Nikon
Záruka 2 roky
 

DOKONALOSŤ. BEZ KOMPROMISOV.   

 

 

Tvorba bez obmedzení. Skvelé výsledky bez výnimiek.

 

V plnej kráse 45,4 milióna pixelov.
 
Najdôležitejší je výkon. Keď obrazový výkon s ultravysokým rozlíšením skombinujete s flexibilitou snímania v ľubovoľnom prostredí a prispôsobenia každému pracovnému postupu, vyniknete.
Kreatívna flexibilita. Výdrž. Presnosť. Fotoaparát D850 nie je len výkonný – dokonalosť posúva na úplne novú úroveň. Získate obrazový výkon bez kompromisov, či už snímate veľké, stredné alebo malé snímky vo formáte RAW. Fotoaparát i voliteľný multifunkčný Battery Pack MB-D18 sa pýšia rozsiahlym tesnením proti vplyvom počasia, ktoré umožňuje snímať dlhší čas a kdekoľvek. Je to tiež prvá digitálna jednooká zrkadlovka vybavená integrovaným režimom focus stacking pre výnimočne ostré snímky s obrovskou hĺbkou ostrosti.
 
 
 
Príroda
 
Buďte unikátni. Vďaka rozlíšeniu, ostrosti a rýchlosti, ktoré umožňujú vytvárať jedinečné snímky vzbudzujúce údiv. Vezmite ich tam.
 
 
 
Komerčná športová fotografia
 
Buďte výnimoční. Ovládnite umenie pohybu vďaka nezastaviteľnej kombinácii rýchlosti, rozlíšenia a presnosti.
 
 
 
Svadba
 
Silné emócie. Jemné gestá. Preniknite do podstaty energie a sily intímnych okamihov vďaka presnému ovládaniu a dych vyrážajúcej ostrosti.
 
 
 
Móda
 
Vzdorujte výnimkám. Nastoľte nové pravidlá. Keď máte k dispozícii obrazový výkon umožňujúci prekonať obmedzenia, vaše najlepšie zábery nebudú len pôsobivé. Budú ikonické.
 
 
 
Video
 
Pohnite nimi. Keď pracujete so skutočne plnoformátovým rozlíšením 4K/UHD a nemusíte si robiť starosti s faktorom orezania, vaše scény nebudú len skvelé. Budú kinematografické.
 
 
 
 
OBJEKTÍV NIKON AF-S 24-120mm f/4G ED VR
 

Tento vylepšený, pokročilý 5x štandardný (24 mm) až teleobjektív (120 mm) zoom poskytuje ohromujúcu kvalitu obrazu pri akejkoľvek clone alebo ohniskovej vzdialenosti. Telo objektívu je pôsobivo tenké a kompaktné, napriek tomu, že má zabudovanú redukciu vibrácií (VR II) a množstvo pokročilých technológií objektívov Nikon. AF-S NIKKOR 24-120 mm f/4G ED VR je štandardný objektív so zoomom s výnimočnou užitočnosťou a hodnotou, najmä pre používateľov formátu FX.

Woman wearing a venetian mask, taken with Nikon 24-120mm f/4G

 

Otvorte svet možností

AF-S NIKKOR 24-120 mm f/4G ED VR je všestranným doplnkom do vašej zbierky objektívov. Jeho 5-násobné priblíženie uľahčuje zachytávanie úžasných krajín, portrétov, svadobných fotografií a vzdialených objektov pri cestovaní. Pre nádherné snímky a pôsobivé rýchlosti na akúkoľvek vzdialenosť vám sofistikovaný dizajn umožňuje zachovať maximálnu clonu f/4 v celom rozsahu ohniskových vzdialeností.

 

Vynikajúce obrazy prostredníctvom inovácie

Najmodernejšie optické prvky umožňujú tomuto objektívu naplno využiť potenciál našich digitálnych zrkadloviek. Sklenené prvky s extra nízkym rozptylom minimalizujú chromatické aberácie, zatiaľ čo vrstva Nano Crystal Coat redukuje duchov a odlesky a vytvára fotografie a videá s vynikajúcim kontrastom a farbami v širokom rozsahu svetelných prostredí.

Puddle on the streets of Venice, taken with Nikon 24-120mm f/4G

 

Ostrý záber

Naša sofistikovaná stabilizácia obrazu s redukciou vibrácií znižuje rozmazanie spôsobené chvením fotoaparátu. To zvyšuje výkon o 3,5 kroku*, čím poskytuje vynikajúcu ostrosť pri fotografovaní z ruky alebo keď je osvetlenie horšie ako ideálne.

 

 

Kompaktný a pritom výkonný

Tenký 5-násobný zoom s pevnou clonou f/4
AF-S NIKKOR 24-120 mm f/4G ED VR je perfektný objektív so štandardným zoomom formátu FX pre krajiny, portréty, svadby a vzdialené objekty, ktorý ponúka konštantnú maximálnu clonu na udržanie nastavení expozície v celom rozsahu priblíženia a stabilizáciu obrazu VR II. na umocnenie vášho ručného snímania.

Pokročilý a pozoruhodný

Technológia objektívov Nikon pre výnimočný výkon v akomkoľvek prostredí
AF-S NIKKOR 24–120 mm f/4G ED VR je pokročilý objektív pre pokročilé digitálne jednooké zrkadlovky. Môže sa pochváliť mnohými najnovšími technológiami objektívov Nikon: stabilizácia obrazu VR II (redukcia vibrácií), exkluzívny motor Nikon Silent Wave Motor (SWM), 2 prvky s extra nízkym rozptylom (ED), Nano Crystal Coat (N), Super Integrated Coating (SIC) a niekoľko ďalších pre konzistentný, výnimočný výkon v štúdiu alebo v teréne.

 

Redukcia vibrácií

Technológia zabudovaného objektívu od spoločnosti Nikon, ktorá zlepšuje stabilitu obrazu automatickou kompenzáciou otrasov fotoaparátu. Objektívy, ktoré ponúkajú VR, budú mať na tubuse skratku VR.

 

Silent Wave Motor

Objektívy AF-S NIKKOR sú vybavené tichým vlnovým motorom Nikon, ktorý predstavuje významný pokrok v technológii objektívov AF.

 

Nano Crystal Coat


Antireflexná vrstva vyvinutá spoločnosťou Nikon, ktorá prakticky eliminuje odrazy vnútorného prvku šošovky v širokom rozsahu vlnových dĺžok.

 

ED (extra-nízke disperzné) sklo

Optické sklo vyvinuté spoločnosťou Nikon, ktoré sa používa s normálnym optickým sklom v teleobjektívoch na dosiahnutie optimálnej korekcie chromatických aberácií.

 

AS

AS znamená asférické prvky šošovky. Tento typ šošovky využíva nesférické povrchy na jednej alebo oboch stranách skla, aby sa eliminovali určité typy aberácií šošovky.

 
M/A

Vybrané objektívy NIKKOR majú režim zaostrovania, ktorý umožňuje prepnutie z automatického na manuálne zaostrovanie prakticky bez oneskorenia jednoduchým otočením zaostrovacieho krúžku na objektíve.
 
 
IF objektív

Objektív NIKKOR, v ktorom sa počas zaostrovania posúva iba vnútorná skupina objektívov. Tieto šošovky budú na tubuse objektívu označené skratkou IF.