Barion Pixel
  • 1 z 12
 

Nikon D780 + Nikkor AF-S 24-120mm f/4G ED VR + VIP SERVIS 3 ROKY + 128GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo

4 hodnotenia
 

Nikon D780 vám poskytne všetko, čo očakávate od digitálnej jednookej zrkadlovky profesionálneho kalibru, a ešte niečo navyše. Čistý obraz. Dlhú výdrž batérie. Odolnú konštrukciu. Plus dva rýchle a spoľahlivé systémy automatického zaostrovania, fenomenálnu schopnosť sledovania objektu, široký rozsah citlivosti ISO a ešte viac. Momentky alebo pripravená scéna. Statické snímky alebo videosekvencie. Táto plnoformátová digitálna jednooká zrkadlovka nezaváha.

Nikon D780 + Nikkor AF-S 24-120mm f/4G ED VR - EXAFOTO.SK

 

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€2 249
   
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória Nikon
Záruka 2 roky
 

NOVÁ ÚROVEŇ FLEXIBILITY

Plnoformátový fotoaparát D780 je vybavený rýchlym špecializovaným systémom Hybrid-AF na fotografovanie so živým náhľadom (Live View) a rýchlym a spoľahlivým systém AF s fázovou detekciou na snímanie s použitím hľadáčika. V režime živého náhľadu vysoko presný AF systém pracuje s 273 AF bodmi na snímači a s funkciou detekcie očí. Pri snímaní cez hľadáčik môžete využiť výkonný AF systém s 51 bodmi, ktorý má schopnosti sledovania objektu na úrovni najvyšších modelov DSLR.

 

AF pri fotografovaní pomocou hľadáčika
 
51-bodový systém AF s fázovou detekciou je citlivý až do -3 EV a jasný optický hľadáčik umožňuje ostré sledovanie fotografovanej akcie v reálnom čase. Sledujte objekty rýchlosťou blesku, dokonca aj v slabom svetle.
 

 

Vždy zaostrené

Počas snímania pomocou hľadáčika vám 51-bodový systém AF umožňuje okamžite sa prispôsobiť vďaka rýchlemu prepínaniu medzi pokročilými režimami AF. Využívajte výhody rýchleho zaostrenia objektu a impozantnej izolácie pozadia v režime automatického zaostrenia s výberom zo skupiny polí.

 

Automatické zaostrovanie pri živom náhľade

Pri fotografovaní so živým náhľadom systém Hybrid-AF s 273 bodmi pokrýva približne 90 % záberu vodorovne a približne 90 % zvislo. Zvislo vyklápateľný monitor umožňuje využívať rôzne uhly záberu a ponúka aktivovanie automatického zaostrenia a spúšte dotykom.

 

Ostrý v každom svetle

Systém Hybrid-AF s 273 bodmi je citlivý až do -5 EV pri snímaní s objektívom so svetelnosťou f/1,4 alebo väčšou. V prípade skutočne tmavých scén môžete aktivovať funkciu Low-Light AF a fotografovať až do -7 EV s automatickou expozíciou.

 

Zachyťte pohľad
 

Pri fotografovaní v režime živého náhľadu dokáže inteligentný systém Hybrid-AF vybavený funkciou AF s detekciou očí zaostriť na oči objektu – a udržať ich zaostrené. Či už je v zábere objekt sám alebo ako súčasť davu. Pomocou multifunkčného voliča môžete vybrať, na ktoré oko sa má zaostriť, a fotoaparát bude udržiavať zaostrenie aj v prípade, že sa objekt neustále pohybuje.

 

 

Využite každú jednu sekundu

Pri snímaní cez hľadáčik môžete využiť sériové snímanie rýchlosťou až 7 sn./s s automatickým zaostrovaním a automatickou expozíciou. V režime Silent Live View Photography (nehlučné fotografovanie so živým náhľadom) dosiahnete rýchlosť snímania až 12 sn./s. Získate obrázky v plnom rozlíšení, a to aj pri snímaní vo formáte RAW.

 

Vysokorýchlostné snímanie

Chcete ukázať aj najmenší fragment pohybu? Použite režim živého náhľadu a môžete snímať fotografie v rozlíšení Full HD (2 MP) rýchlosťou až 120 sn./s. Alebo môžete zachytiť statické zábery 4K/UHD (8 MP) rýchlosťou až 30 sn./s.

 

Neprestávajte

Keď neexistuje nič, čo by vás mohlo pribrzdiť, môžete slobodne tvoriť čo chcete. Vďaka rozsiahlemu utesneniu proti poveternostným vplyvom a pevnému telu zo zliatiny horčíka je model D780 pripravený do akéhokoľvek prostredia. Dva sloty na pamäťové karty umožňujú používať rýchle SD karty UHS-II, ktoré s ľahkosťou zvládajú vysoké rýchlosti snímania a udržujú vyrovnávaciu pamäť prázdnu. Hlboký grip a dlhá výdrž batérie prinášajú rozhodujúci rozdiel pri dlhotrvajúcom fotografovaní.

 

 
Prispôsobte si ho
 

Kľúčové nastavenia možno rýchlo upraviť pomocou dotykového displeja alebo príkazových voličov. Pri snímaní s manuálnym zaostrovaním pomáha elektronický diaľkomer fotoaparátu potvrdiť, či je vybraný zaostrovací bod zaostrený.

 

Skontrolujte

Optický hľadáčik s 0,70-násobným zväčšením poskytuje široké zorné pole a 100 % pokrytie. Veľký výklopný LCD monitor s rozlíšením 2 359 000 bodov umožňuje rýchlu kontrolu snímok dvojitým ťuknutím, čím zobrazíte 100 % veľkosť oblasti obrázka.

 

Revidujte

Ponuka retušovania vo fotoaparáte umožňuje jednoduché orezanie fotografií priamo na mieste, pričom odteraz umožňuje orezávať vodorovne aj zvislo. Nežiaduce zábery môžete odstrániť iba z jedného slotu na kartu alebo z oboch kariet súčasne.

 

Dokonalosť v akejkoľvek scéne

Veľkolepé zábery. Extrémna akcia. Plnoformátový snímač CMOS s rozlíšením 24,5 Mpx a technológiou priameho osvetlenia fotodiód a obrazový procesor EXPEED 6 ponúkajú široký dynamický rozsah a čistý výkon v ultraširokom rozsahu citlivostí ISO. Rovnaký snímač RGB s rozlíšením 180 000 pixelov a pokročilý systém detekcie motívu ako pri modeli D850 poskytujú neuveriteľnú presnosť.

 

Uskutočnite svoju víziu

Fotografujete za dramatických poveternostných podmienok alebo za ostrého mestského osvetlenia v noci? Rôzne režimy merania a vyváženia bielej vám umožňujú rýchlo reagovať na zmeny pod prirodzeným svetlom alebo v situáciách s vysokým kontrastom.

 

Intenzívne svetlo i šero
 

Rozsah citlivosti ISO 100 – 51 200, rozšíriteľný až na neuveriteľných 204 800 a ISO 50, vám umožní okamžite sa prispôsobiť meniacemu sa svetlu. Dosiahnite bohaté tóny pri jasnom slnečnom svetle. Odhaľte detaily a nuansy pri slabom osvetlení.

 

Zachyťte čokoľvek
 

Čas uzávierky od 1/8 000 do 900 s vám poskytuje väčšiu flexibilitu hrať sa s časom. Jednoducho synchronizujte blesky Nikon s krátkymi časmi a vytvárajte veľkolepé akčné zábery. Alebo všetko spomaľte a získajte dramatické svetelné stopy a nočné panorámy.

 

Choďte slobodne za najlepším výsledkom
 

Fotoaparát D780 vám umožní pracovať priamo s vašimi obľúbenými objektívmi NIKKOR s bajonetom F-mount a je kompatibilný so všetkými bleskami Nikon. Rádiové pokročilé bezdrôtové osvetlenie je plne podporované, čo vám umožňuje používať všestranný blesk SB-5000. Vysokorýchlostný prenos údajov a bezdrôtové pripojenie fotoaparátu uľahčujú prenos snímok.

 

Diaľkové ovládanie snímania

Vďaka aplikácii SnapBridge môžete zmeniť svoje inteligentné zariadenie na vzdialený monitor a ovládač.
Alebo môžete na diaľku snímať pomocou voliteľných bezdrôtových diaľkových ovládačov WR-1 a WR-R10.

 

Rýchle pripojenie
 

Kompatibilný bezdrôtový vysielač WT-7 umožňuje pripojiť k fotoaparátu sieťový kábel a prenášať snímky priamo na server FTP alebo do počítača rýchlosťou až 866,7 Mbit/s.

 

Pripravený pre inteligentné zariadenia
 

Aplikácia Nikon SnapBridge umožňuje filtrovať a zdieľať súbory JPEG, RAW (NEF) a videosekvencie s akýmkoľvek inteligentným zariadením. Pri použití s fotoaparátom D780 môžete filtrovať podľa dátumu a prenášať hromadné výbery snímok.

 

Filmujte tak, ako si to vyžaduje akcia

Fotoaparát D780 používa rozlíšenie 6K obrazového snímača na vytvorenie záznamu 4K/UHD s ultravysokým rozlíšením pri 30p/25p/24p bez orezu. Priamo vo fotoaparáte môžete vytvárať spomalené videosekvencie v rozlíšení Full HD s rýchlosťou až 120p so zvukom. Okrem toho môžete zaznamenávať video vo formáte DX pri frekvencii snímania 50p/60p. Počas záznamu možno nastavovať rýchlosť automatického zaostrovania a sledovania objektu, k dispozícii sú štyri spôsoby výberu AF bodov a oblastí pre video.

 

Zachovajte dynamický rozsah až 12 EV a získajte väčšiu flexibilitu pri úprave a postprodukcii. Záznam s protokolom N-Log s vysokou 10-bitovou farebnou hĺbkou umožňuje získať až štyrikrát viac informácií ako pri štandardnom 8-bitovom zázname.
 

 

 

Time-lapse videosekvencie priamo vo fotoaparáte
 

Priamo vo fotoaparáte môžete vytvárať veľkolepé time-lapse videosekvencie s rozlíšením 4K/UHD. Prispôsobenie expozície znižuje rozdiely medzi snímkami na dosiahnutie plynulých prechodov. Nehlučné intervalové snímanie eliminuje mechanické rozmazanie a hluk uzávierky. Pri slabom osvetlení je možné rozšíriť meranie až do -3 EV a čas uzávierky možno predĺžiť až na 900 s.

 

Nasledujte svoje vízie

Univerzálny. Spoľahlivý. Tvorivý. Statické snímky alebo filmy, D780 je pripravený pre váš ďalší veľký nápad.

 

Vytvárajte zábery so zdanlivo nemožnou hĺbkou ostrosti pomocou režimu fotografovania s posúvaním zaostrenia. Môžete určiť vzdialenosť každého kroku zaostrenia a funkcia „focus-peaking” pomáha potvrdiť zaostrenie každej vrstvy.

 

 

objektív Nikon AF-S 24-120mm f/4G ED VR

 
 


Tento vylepšený, pokročilý 5x štandardný (24 mm) až teleobjektív (120 mm) zoom poskytuje ohromujúcu kvalitu obrazu pri akejkoľvek clone alebo ohniskovej vzdialenosti. Telo objektívu je pôsobivo tenké a kompaktné, napriek tomu, že má zabudovanú redukciu vibrácií (VR II) a množstvo pokročilých technológií objektívov Nikon. AF-S NIKKOR 24-120 mm f/4G ED VR je štandardný objektív so zoomom s výnimočnou užitočnosťou a hodnotou, najmä pre používateľov formátu FX.

Woman wearing a venetian mask, taken with Nikon 24-120mm f/4G

 

Otvorte svet možností

AF-S NIKKOR 24-120 mm f/4G ED VR je všestranným doplnkom do vašej zbierky objektívov. Jeho 5-násobné priblíženie uľahčuje zachytávanie úžasných krajín, portrétov, svadobných fotografií a vzdialených objektov pri cestovaní. Pre nádherné snímky a pôsobivé rýchlosti na akúkoľvek vzdialenosť vám sofistikovaný dizajn umožňuje zachovať maximálnu clonu f/4 v celom rozsahu ohniskových vzdialeností.

 

Vynikajúce obrazy prostredníctvom inovácie

Najmodernejšie optické prvky umožňujú tomuto objektívu naplno využiť potenciál našich digitálnych zrkadloviek. Sklenené prvky s extra nízkym rozptylom minimalizujú chromatické aberácie, zatiaľ čo vrstva Nano Crystal Coat redukuje duchov a odlesky a vytvára fotografie a videá s vynikajúcim kontrastom a farbami v širokom rozsahu svetelných prostredí.

Puddle on the streets of Venice, taken with Nikon 24-120mm f/4G

 

Ostrý záber

Naša sofistikovaná stabilizácia obrazu s redukciou vibrácií znižuje rozmazanie spôsobené chvením fotoaparátu. To zvyšuje výkon o 3,5 kroku*, čím poskytuje vynikajúcu ostrosť pri fotografovaní z ruky alebo keď je osvetlenie horšie ako ideálne.

 

 

Kompaktný a pritom výkonný

Tenký 5-násobný zoom s pevnou clonou f/4

AF-S NIKKOR 24-120 mm f/4G ED VR je perfektný objektív so štandardným zoomom formátu FX pre krajiny, portréty, svadby a vzdialené objekty, ktorý ponúka konštantnú maximálnu clonu na udržanie nastavení expozície v celom rozsahu priblíženia a stabilizáciu obrazu VR II. na umocnenie vášho ručného snímania.
 

Pokročilý a pozoruhodný

Technológia objektívov Nikon pre výnimočný výkon v akomkoľvek prostredí

AF-S NIKKOR 24–120 mm f/4G ED VR je pokročilý objektív pre pokročilé digitálne jednooké zrkadlovky. Môže sa pochváliť mnohými najnovšími technológiami objektívov Nikon: stabilizácia obrazu VR II (redukcia vibrácií), exkluzívny motor Nikon Silent Wave Motor (SWM), 2 prvky s extra nízkym rozptylom (ED), Nano Crystal Coat (N), Super Integrated Coating (SIC) a niekoľko ďalších pre konzistentný, výnimočný výkon v štúdiu alebo v teréne.
 

 

Redukcia vibrácií

Technológia zabudovaného objektívu od spoločnosti Nikon, ktorá zlepšuje stabilitu obrazu automatickou kompenzáciou otrasov fotoaparátu. Objektívy, ktoré ponúkajú VR, budú mať na tubuse skratku VR.

 

Silent Wave Motor

Objektívy AF-S NIKKOR sú vybavené tichým vlnovým motorom Nikon, ktorý predstavuje významný pokrok v technológii objektívov AF.

 

Nano Crystal Coat


Antireflexná vrstva vyvinutá spoločnosťou Nikon, ktorá prakticky eliminuje odrazy vnútorného prvku šošovky v širokom rozsahu vlnových dĺžok.

 

ED (extra-nízke disperzné) sklo

Optické sklo vyvinuté spoločnosťou Nikon, ktoré sa používa s normálnym optickým sklom v teleobjektívoch na dosiahnutie optimálnej korekcie chromatických aberácií.

 

AS

AS znamená asférické prvky šošovky. Tento typ šošovky využíva nesférické povrchy na jednej alebo oboch stranách skla, aby sa eliminovali určité typy aberácií šošovky.

 
M/A

Vybrané objektívy NIKKOR majú režim zaostrovania, ktorý umožňuje prepnutie z automatického na manuálne zaostrovanie prakticky bez oneskorenia jednoduchým otočením zaostrovacieho krúžku na objektíve.
 
 
IF objektív

Objektív NIKKOR, v ktorom sa počas zaostrovania posúva iba vnútorná skupina objektívov. Tieto šošovky budú na tubuse objektívu označené skratkou IF.