Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Nikon D750 + AF-S 24-85mm f/3.5-4.5G ED VR + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Nový produkt Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Nikon D750 je poloprofesionálna digitálna zrkadlovka s 24,3 MPix CMOS snímačom formátu FX prinášajúca zdokonalený profesionálny zaostrovací modul MultiCAM 3500 II, rýchlejšie sériové snímanie, WI-FI a veľa ďalšieho v odolnom utesnenom tele.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€2 000    
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória Nikon
Záruka 2 roky
 

Nikon D750 je nová poloprofesionálna digitálna zrkadlovka vybavená snámačom formátu FX (Full Frame), ktorá sa svojím vybavením a zaradením v portfóliu značky Nikon radí niekde medzi modely Nikon D610 a Nikon D810. Fotoaparát je vybavený 24,3 MPix CMOS snímačom formátu FX (Full Frame) s natívnou citlivosťou v rozsahu od ISO 100 až po ISO 12 800. Vďaka nemu sa môžete tešiť na čisté fotografie v prvotriednej obrazovej kvalite s širokým dynamickým rozsahom, pozoruhodnou ostrosťou a bohatou tónalitou. Ak by vašim zámerom natívny rozsah citlivosti snímača nestačil, tak je možné využiť jeho softvérové rozšírenie na rozsah od ISO 50 až po ISO 51200. Spolu s 24,3MPix FX snímačom úzko spolupracuje procesor spracovania obrazu Nikon EXPEED 4, ktorý zvyšuje celkový výkon fotoaparátu a umožňuje okamžité spracovanie fotografií, vysokú frekvenciu fotografovania a spracovanie dokonalých Full HD videosekvencií. Fotoaparát je tiež vybavený zdokonaleným profesionálnym systémom automatického zaostrovania Nikon MultiCAM 3500 II, prevzatým z modelu Nikon D810 s 51 zaostrovacími bodmi (15 z nich je krížového typu). Nikon Multi-CAM 3500 II vám umožní výber konkrétneho zaostrovacieho bodu z 51 bodov rozprestrených po celej ploche hľadáčika, alebo celú skupinu zaostrovacích bodov. Samotné zaostrovanie je veľmi presné, rýchle a spoľahlivé vďaka vysokej citlivosti zaostrovacích bodov. Vďaka pohotovému zaostrovaniu a rýchlemu spracovaniu fotografií dokáže fotoaparát kontinuálne fotografovať frekvenciou až 6,5 obr./s v FX aj DX formáte. Žiadny rýchlo prebiehajúci dej už nebude problémom a tak odfotíte presne ten záber aký zamýšľate. Okrem už spomenutého je fotoaparát vybavený aj vstavaným Wi-Fi modulom pre jednoduché zdieľanie fotografií na internete, veľkým 3,2“ výklopným LCD monitorom s rozlíšením 1229000 Pix. Tento odolný LCD monitor sa tak dá vyklopiť o 90° nahor a o 75° nadol, čo Vám umožní pohodlné fotografovanie z podsedu/nadhľadu. Pre sťahovanie a zdieľanie vašich fotografií a vide z Nikon D750 si môžete stiahnuť bezplatnú aplikáciu Wireless Mobile Utility do svojho inteligentného zariadenia.1 Nikon D750 umožňuje zaznamenávať videosekvencie s kvalitou Full HD (1 080p) frekvenciou až 50p/60p. Počas natáčania máte prístup k citlivosti ISO od citlivosti ISO 100 až po ISO 51 200 (ekvivalent) a aj k ovládaniu času uzávierky, clony a úrovní zvuku. Špeciálna ponuka videosekvencií umožňuje ukladať všetky nastavenia videosekvencií na jednom mieste. Fotoaparát Nikon D750 je robustnej hybridnej konštrukcie a je utesnený pred vplyvmi nepriaznivého počasia (voda/prach). Konštrukcia fotoaparátu sa do veľkej miery spolieha na hybridnú konštrukciu, ktorá je zložená z horčíkového odliatku zadnej a vrchnej časti fotoaparátu a plastovej prednej a spodnej časti fotoaparátu. Fotoaparát má dva sloty na pamäťové karty typu SD/SDHC/SDXC.

 

Objektív Nikon AF-S Nikkor 24-85mm f/3.5-4.5G ED VR:

Základný objektív formátu FX s priblížením a ohniskovou vzdialenosťou 24 – 85 mm (36 – 127,5 mm, ak sa používa s jednookou zrkadlovkou Nikon formátu DX).
Systém stabilizácie obrazu (VRII) umožňuje stabilnejšie snímanie z ruky a dovoľuje pracovať s časmi uzávierky, ktoré sú až o 4,0* kroka dlhšie.
Viacnásobné antireflexné vrstvy Nikon Super Integrated Coating výrazne znižujú výskyt odrazov a zábleskov a zaručujú vynikajúcu reprodukciu farieb.
Objektív je špeciálne navrhnutý na používanie s digitálnymi jednookými zrkadlovkami Nikon formátu FX.
Optické prvky zo skiel ED (sklá s extrémne nízkym rozptylom svetla) a tri asférické optické prvky zaručujú vysoké rozlíšenie a kontrast a zároveň minimalizujú optické chyby a skreslenie obrazu.
Ultrazvukový zaostrovací motor (SWM) zaručuje tiché a presné automatické zaostrovanie.
Dva režimy zaostrovania: M/A (automatické zaostrovanie s možnosťou ručného doostrenia, priorita ručného zaostrovania) a M (manuálne zaostrovanie).
Ľahké a kompaktné telo.
Bajonet objektívu s gumovým tesnením proti vplyvom počasia.