Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Nikon D5600 + 18-55mm f/3.5-5.6G VR AF-P DX + VIP SERVIS 3 ROKY + 32GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

24 hodnotení
 

Fotoaparát D5600 vybavený veľkým obrazovým snímačom formátu DX s rozlíšením 24,2 megapixela je schopný ostro zachytávať jemné textúry a vykresľovať snímky s úžasne ostrými detailmi. Vaši priatelia a fanúšikovia uvidia na každom zábere presne to, čo ste zamýšľali. Rozsah citlivosti ISO 100 až 25 600 a rozšírená citlivosť ISO 6 400 v režime Nočná krajina zabezpečia, že tmavé scény a scény s náročnými svetelnými podmienkami zvládnete s ľahkosťou. Systém spracovania obrazu EXPEED 4 dosahuje mimoriadnu redukciu šumu aj pri vysokej citlivosti ISO. A so širokou ponukou vymeniteľných objektívov NIKKOR sú zábery s pôsobivo rozmazaným pozadím a bohatou tonalitou hračkou.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 099
   
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória Nikon
Záruka 2 roky
 

NAŠTARTUJTE SVOJU KREATIVITU

 

 

Nikon rozširuje rad fotoaparátov, ktoré podporujú technológiu SnapBridge . D5600 je inšpiratívna digitálna zrkadlovka formátu DX pre každého, kto sa chce ponoriť do sveta kreatívnej fotografie.

 

Hranie sa s tieňmi na plnom slnku alebo zachytávanie filmov z nezvyčajných perspektív

Unikátny fotoaparát, ktorý sa vďaka malým rozmerom a nízkej hmotnosti dá jednoducho vziať kamkoľvek, poskytuje bezkonkurenčnú rýchlosť, presnosť a jednoduché použitie pre skvelé fotografie. Vlastná technológia SnapBridge od spoločnosti Nikon zaisťuje neustálu komunikáciu medzi fotoaparátom a inteligentným zariadením prostredníctvom technológie Bluetooth®, čo umožňuje okamžitú synchronizáciu snímok. Stačí zdvihnúť telefón a vaše fotografie tam budú – pripravené na zdieľanie, bez starostí alebo dlhého čakania

Či už fotíte zblízka alebo na veľké vzdialenosti, vysoko presný systém automatického zaostrovania (AF) okamžite zaostrí na váš objekt a nikdy nestratí zaostrenie. 39-bodový AF systém s deviatimi krížovými bodmi v strede rámu zaisťuje vynikajúcu ostrosť fotografií a umožňuje sériové snímanie rýchlosťou až 5 obr./s. 

 

Vďaka optickému hľadáčiku je komponovanie fotografií oveľa príjemnejšie ako fotenie smartfónom alebo kompaktným fotoaparátom. Práve tento prvok – priloženie oka k hľadáčiku a jasný obraz priamo z objektívu – dáva pocit komunikácie so skutočnou fotografiou. Hľadáčik blokuje oko pred slnečným žiarením a inými rušivými vplyvmi, čo vám umožňuje plne sa sústrediť na objekt. Vylepšená funkcia Fn „Function Button“ je intuitívnou alternatívou k ovládaniu fotoaparátu pomocou príkazového voliča alebo multifunkčného voliča pri používaní hľadáčika.

"Nový  fotoaparát D5600 je dokonalou voľbou pre fotografov smartfónov, ktorí chcú rozvíjať svoje zručnosti a podeliť sa o svoju kreativitu s ostatnými. Vysoko citlivý pohyblivý dotykový displej a optický hľadáčik vám poskytujú úplnú slobodu zachytiť svet okolo seba tak, ako ho vidíte. Vyvinuté spoločnosťou Vďaka pokročilej zobrazovacej technológii spoločnosti Nikon stojí za to ukázať každý záber a vďaka aplikácii SnapBridge je to také jednoduché.“

- Jordi Brinkman, produktový manažér spoločnosti Nikon Europe.

 
Okamžité zdieľanie fotografií vďaka neustálemu pripojeniu k vášmu inteligentnému zariadeniu cez SnapBridge 
 
Aplikácia SnapBridge pomocou technológie Bluetooth®  zaisťuje neustále pripojenie medzi fotoaparátom a smartfónom alebo tabletom pri nízkej spotrebe energie. Okamžite prenášajte a zdieľajte profesionálne fotografie v kvalite DSLR prostredníctvom pripojenia Bluetooth. Vychutnajte si rýchly prenos videosekvencií a ovládanie fotoaparátu na diaľku pomocou vášho inteligentného zariadenia a vstavaného pripojenia Wi-Fi.

Plávajúci dotykový displej – ukážte ostatným svoj uhol pohľadu 
 
Jednoducho otočte, nakloňte alebo otočte veľký pohyblivý dotykový displej s uhlopriečkou 8,1 cm (3,2"), aby ste získali dokonalý záber a vždy mali dokonalý výhľad na rám - či už držíte fotoaparát vysoko nad hlavou, dole na zemi alebo natiahnutý pred vami. Ak chcete zaostriť a nasnímať obrázok, stačí sa dotknúť dotykovej obrazovky – rovnako ako na smartfóne. Pri fotografovaní je dotykové ovládanie možné používať počas používania hľadáčika alebo prehrávania fotografií. Dotykové Fn je intuitívna alternatíva k ovládaniu fotoaparátu pomocou príkazového voliča alebo multifunkčného voliča pri používaní hľadáčika. Pomocou neho teraz môžete pomocou veľkého dotykového displeja vyberať zaostrovacie body a upravovať ďalšie dôležité parametre, ako je clona a automatická citlivosť. Lišta prepínania obrázkov, ktorá je oboznámená s profesionálnymi fotoaparátmi Nikon D5 a D500, vám umožňuje rýchlo prechádzať snímkami v režime prehrávania. Pritiahnutím prstov k sebe môžete fotografiu rýchlo priblížiť a orezať.
 
 
Rýchlosť a presnosť, aby vám neušiel záber 
 
Či už ste uprostred akcie alebo fotografujete z diaľky, ultra presný systém automatického zaostrovania okamžite zaostrí na váš objekt a nikdy nestratí zaostrenie. Systém obsahuje 39 zaostrovacích bodov pokrývajúcich širokú oblasť rámu a 9 krížových bodov v strede pre ešte väčšiu presnosť zaostrovania. Pri použití živého náhľadu vám AF s detekciou kontrastu udrží zaostrenie na cieľ. Keď sa nečakane naskytne šanca na jedinečný záber, možnosť snímania rýchlosťou päť snímok za sekundu vám umožní zachytiť daný okamih s maximálnou presnosťou.
 

 

 
Záznam Full HD videa 
 
Široký rozsah citlivosti ISO vám dáva slobodu fotografovať pouličné scény v noci alebo si užívať večierky v interiéri. Objektívy NIKKOR formátu DX uľahčujú zachytávanie ostrejších záberov v kinematografickej kvalite, ktorú budú ostatní závidieť. D-Movie vám umožňuje nahrávať plynulé, detailné Full HD videosekvencie až do 50p/60p. Nepretržité automatické zaostrovanie udržuje snímky ostré aj pri rýchlo sa pohybujúcich scénach.
 

 

Picture Control 
 
Vďaka širokej škále špeciálnych efektov ľahko vylepšíte vnímanie obrazu. Výsledok použitia zvoleného efektu je možné vidieť a podľa toho upraviť v živom náhľade. Dodatočnú kontrolu nad vzhľadom a atmosférou nasnímaných scén poskytujú nastavenia Picture Control, ktoré vám umožňujú presne upraviť parametre, ako je kontrast a sýtosť. Použitie nastavenia Even Picture Control pri nahrávaní videozáznamov uľahčuje následné spracovanie nasnímaného obrázku. Tiež môžete vytvárať a ukladať vlastné nastavenia obrazu, aby vaše filmy získali jedinečný vzhľad. Široká škála efektov dostupných v ponuke retušovania vám umožňuje jednoducho zdôrazniť alebo zmeniť náladu nasnímaných fotografií – priamo z fotoaparátu. Vďaka konektivite SnapBridge môžete v kreatívnom procese používať svoj smartfón alebo tablet s obľúbenými aplikáciami.
 

 

Objektív nikon 18-55 f/3.5–5.6G AF-P DX VR

 
Vďaka širokouhlému až normálnemu rozsahu zoomu a kompaktnej konštrukcii je to skvelý objektív na nosenie so sebou. Vždy budete pripravení snímať rôzne objekty – od záberov miest a krajiny až po rodinné športové udalosti a akciou nabité HD videosekvencie. Bez ohľadu na váš objekt stabilizácia obrazu od spoločnosti Nikon udržiava snímky ostré dokonca aj pri slabom osvetlení. Modernizovaný dizajn zachováva kompaktné rozmery objektívu a pohodlie pri každodennom nosení.
 
 
Každodenný život: kompaktný, ľahký objektív s 3,1-násobným zoomom
 
Pokrýva obľúbený rozsah ohniskových vzdialeností 18 – 55 mm (ekvivalent formátu 35 mm: 27 – 82,5 mm) so svetelnosťou objektívu f/3,5 – 5,6. Od portrétov až po krajiny – tento objektív je dokonalý na zachytenie všetkých druhov fotografií. Je tiež ideálny na snímanie HD videosekvencií.
 
 
 
 
Plynulé a rýchle automatické zaostrovanie: Krokový motor od spoločnosti Nikon
 
Nový krokový motor od spoločnosti Nikon zaostruje rýchlo a je ideálny na snímanie videosekvencií. Vďaka novému motoru tento objektív pracuje tichšie a je dokonca rýchlejší ako jeho predchodca. Keď chcete zachytiť priblíženú fotografiu, môžete okamžite a s absolútnou presnosťou zaostriť na objekty. Keď snímate videosekvencie, motor vám umožňuje plynulo meniť zaostrenie z jedného objektu na druhý s prakticky nulovým hlukom pohonu.
 
 
 
 
Kvalita snímok Nikon
 
Tento objektív formátu DX je špeciálne navrhnutý tak, aby na maximum využíval vysoký počet pixelov a pokročilý obrazový snímač vašej digitálnej jednookej zrkadlovky Nikon. Dva asférické optické prvky minimalizujú sférickú chybu a iné formy skreslenia, aby ste si mohli užívať fotografie a videosekvencie s vysokým rozlíšením, živými farbami, pozoruhodným kontrastom a ostrými detailmi.
 
 
 
 
Stabilizácia obrazu (VR)
 
Ohromujúca stabilizácia obrazu od spoločnosti Nikon udržiava snímky ostré dokonca aj pri slabom osvetlení. Stabilizácia obrazu je navrhnutá tak, aby umožňovala stabilnejšie snímanie z ruky, a preto môžete snímať s časmi dlhšími až o štyri stupne EV. Bez ohľadu na to, či fotografujete portréty, skupinové zábery alebo zachytávate ohromujúcu krajinu, znamená to, že opakovane budete schopní zachytiť snímky bez rozmazania. Stabilizáciu obrazu môžete zapínať a vypínať pomocou ponuky fotoaparátu.

 
Zjednodušené ovládanie
 
Prepínať medzi automatickým a manuálnym zaostrovaním alebo zapnúť a vypnúť stabilizáciu obrazu môžete pomocou ponuky fotoaparátu*. Keďže na tubuse samotného objektívu nie sú žiadne prepínače, nehrozí riziko, že omylom zmeníte nastavenia, keď chcete zhotoviť záber.