Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

NIKON D5600 + AF-P 18-55 VR + 70-300 VR + VIP SERVIS 3 ROKY + 32GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

9 hodnotení
 

Fotoaparát D5600 vybavený veľkým obrazovým snímačom formátu DX s rozlíšením 24,2 megapixela je schopný ostro zachytávať jemné textúry a vykresľovať snímky s úžasne ostrými detailmi. Vaši priatelia a fanúšikovia uvidia na každom zábere presne to, čo ste zamýšľali. Rozsah citlivosti ISO 100 až 25 600 a rozšírená citlivosť ISO 6 400 v režime Nočná krajina zabezpečia, že tmavé scény a scény s náročnými svetelnými podmienkami zvládnete s ľahkosťou. Systém spracovania obrazu EXPEED 4 dosahuje mimoriadnu redukciu šumu aj pri vysokej citlivosti ISO. A so širokou ponukou vymeniteľných objektívov NIKKOR sú zábery s pôsobivo rozmazaným pozadím a bohatou tonalitou hračkou.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 299
   
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória Nikon
Záruka 2 roky
 

NAŠTARTUJTE SVOJU KREATIVITU

 

 

Nikon rozširuje rad fotoaparátov, ktoré podporujú technológiu SnapBridge . D5600 je inšpiratívna digitálna zrkadlovka formátu DX pre každého, kto sa chce ponoriť do sveta kreatívnej fotografie.

 

Hranie sa s tieňmi na plnom slnku alebo zachytávanie filmov z nezvyčajných perspektív

Unikátny fotoaparát, ktorý sa vďaka malým rozmerom a nízkej hmotnosti dá jednoducho vziať kamkoľvek, poskytuje bezkonkurenčnú rýchlosť, presnosť a jednoduché použitie pre skvelé fotografie. Vlastná technológia SnapBridge od spoločnosti Nikon zaisťuje neustálu komunikáciu medzi fotoaparátom a inteligentným zariadením prostredníctvom technológie Bluetooth®, čo umožňuje okamžitú synchronizáciu snímok. Stačí zdvihnúť telefón a vaše fotografie tam budú – pripravené na zdieľanie, bez starostí alebo dlhého čakania

Či už fotíte zblízka alebo na veľké vzdialenosti, vysoko presný systém automatického zaostrovania (AF) okamžite zaostrí na váš objekt a nikdy nestratí zaostrenie. 39-bodový AF systém s deviatimi krížovými bodmi v strede rámu zaisťuje vynikajúcu ostrosť fotografií a umožňuje sériové snímanie rýchlosťou až 5 obr./s. 

 

Vďaka optickému hľadáčiku je komponovanie fotografií oveľa príjemnejšie ako fotenie smartfónom alebo kompaktným fotoaparátom. Práve tento prvok – priloženie oka k hľadáčiku a jasný obraz priamo z objektívu – dáva pocit komunikácie so skutočnou fotografiou. Hľadáčik blokuje oko pred slnečným žiarením a inými rušivými vplyvmi, čo vám umožňuje plne sa sústrediť na objekt. Vylepšená funkcia Fn „Function Button“ je intuitívnou alternatívou k ovládaniu fotoaparátu pomocou príkazového voliča alebo multifunkčného voliča pri používaní hľadáčika.

"Nový  fotoaparát D5600 je dokonalou voľbou pre fotografov smartfónov, ktorí chcú rozvíjať svoje zručnosti a podeliť sa o svoju kreativitu s ostatnými. Vysoko citlivý pohyblivý dotykový displej a optický hľadáčik vám poskytujú úplnú slobodu zachytiť svet okolo seba tak, ako ho vidíte. Vyvinuté spoločnosťou Vďaka pokročilej zobrazovacej technológii spoločnosti Nikon stojí za to ukázať každý záber a vďaka aplikácii SnapBridge je to také jednoduché.“

- Jordi Brinkman, produktový manažér spoločnosti Nikon Europe.

 
Okamžité zdieľanie fotografií vďaka neustálemu pripojeniu k vášmu inteligentnému zariadeniu cez SnapBridge 
 
Aplikácia SnapBridge pomocou technológie Bluetooth®  zaisťuje neustále pripojenie medzi fotoaparátom a smartfónom alebo tabletom pri nízkej spotrebe energie. Okamžite prenášajte a zdieľajte profesionálne fotografie v kvalite DSLR prostredníctvom pripojenia Bluetooth. Vychutnajte si rýchly prenos videosekvencií a ovládanie fotoaparátu na diaľku pomocou vášho inteligentného zariadenia a vstavaného pripojenia Wi-Fi.

Plávajúci dotykový displej – ukážte ostatným svoj uhol pohľadu 
 
Jednoducho otočte, nakloňte alebo otočte veľký pohyblivý dotykový displej s uhlopriečkou 8,1 cm (3,2"), aby ste získali dokonalý záber a vždy mali dokonalý výhľad na rám - či už držíte fotoaparát vysoko nad hlavou, dole na zemi alebo natiahnutý pred vami. Ak chcete zaostriť a nasnímať obrázok, stačí sa dotknúť dotykovej obrazovky – rovnako ako na smartfóne. Pri fotografovaní je dotykové ovládanie možné používať počas používania hľadáčika alebo prehrávania fotografií. Dotykové Fn je intuitívna alternatíva k ovládaniu fotoaparátu pomocou príkazového voliča alebo multifunkčného voliča pri používaní hľadáčika. Pomocou neho teraz môžete pomocou veľkého dotykového displeja vyberať zaostrovacie body a upravovať ďalšie dôležité parametre, ako je clona a automatická citlivosť. Lišta prepínania obrázkov, ktorá je oboznámená s profesionálnymi fotoaparátmi Nikon D5 a D500, vám umožňuje rýchlo prechádzať snímkami v režime prehrávania. Pritiahnutím prstov k sebe môžete fotografiu rýchlo priblížiť a orezať.
 
 
Rýchlosť a presnosť, aby vám neušiel záber 
 
Či už ste uprostred akcie alebo fotografujete z diaľky, ultra presný systém automatického zaostrovania okamžite zaostrí na váš objekt a nikdy nestratí zaostrenie. Systém obsahuje 39 zaostrovacích bodov pokrývajúcich širokú oblasť rámu a 9 krížových bodov v strede pre ešte väčšiu presnosť zaostrovania. Pri použití živého náhľadu vám AF s detekciou kontrastu udrží zaostrenie na cieľ. Keď sa nečakane naskytne šanca na jedinečný záber, možnosť snímania rýchlosťou päť snímok za sekundu vám umožní zachytiť daný okamih s maximálnou presnosťou.
 

 

 
Záznam Full HD videa 
 
Široký rozsah citlivosti ISO vám dáva slobodu fotografovať pouličné scény v noci alebo si užívať večierky v interiéri. Objektívy NIKKOR formátu DX uľahčujú zachytávanie ostrejších záberov v kinematografickej kvalite, ktorú budú ostatní závidieť. D-Movie vám umožňuje nahrávať plynulé, detailné Full HD videosekvencie až do 50p/60p. Nepretržité automatické zaostrovanie udržuje snímky ostré aj pri rýchlo sa pohybujúcich scénach.
 

 

Picture Control 
 
Vďaka širokej škále špeciálnych efektov ľahko vylepšíte vnímanie obrazu. Výsledok použitia zvoleného efektu je možné vidieť a podľa toho upraviť v živom náhľade. Dodatočnú kontrolu nad vzhľadom a atmosférou nasnímaných scén poskytujú nastavenia Picture Control, ktoré vám umožňujú presne upraviť parametre, ako je kontrast a sýtosť. Použitie nastavenia Even Picture Control pri nahrávaní videozáznamov uľahčuje následné spracovanie nasnímaného obrázku. Tiež môžete vytvárať a ukladať vlastné nastavenia obrazu, aby vaše filmy získali jedinečný vzhľad. Široká škála efektov dostupných v ponuke retušovania vám umožňuje jednoducho zdôrazniť alebo zmeniť náladu nasnímaných fotografií – priamo z fotoaparátu. Vďaka konektivite SnapBridge môžete v kreatívnom procese používať svoj smartfón alebo tablet s obľúbenými aplikáciami.
 

 

 

OBJEKTÍV NIKON 18-55 F/3.5–5.6G AF-P DX VR

 

 
Vďaka širokouhlému až normálnemu rozsahu zoomu a kompaktnej konštrukcii je to skvelý objektív na nosenie so sebou. Vždy budete pripravení snímať rôzne objekty – od záberov miest a krajiny až po rodinné športové udalosti a akciou nabité HD videosekvencie. Bez ohľadu na váš objekt stabilizácia obrazu od spoločnosti Nikon udržiava snímky ostré dokonca aj pri slabom osvetlení. Modernizovaný dizajn zachováva kompaktné rozmery objektívu a pohodlie pri každodennom nosení.
 
 
Každodenný život: kompaktný, ľahký objektív s 3,1-násobným zoomom
 
Pokrýva obľúbený rozsah ohniskových vzdialeností 18 – 55 mm (ekvivalent formátu 35 mm: 27 – 82,5 mm) so svetelnosťou objektívu f/3,5 – 5,6. Od portrétov až po krajiny – tento objektív je dokonalý na zachytenie všetkých druhov fotografií. Je tiež ideálny na snímanie HD videosekvencií.
 
 
 
 
Plynulé a rýchle automatické zaostrovanie: Krokový motor od spoločnosti Nikon
 
Nový krokový motor od spoločnosti Nikon zaostruje rýchlo a je ideálny na snímanie videosekvencií. Vďaka novému motoru tento objektív pracuje tichšie a je dokonca rýchlejší ako jeho predchodca. Keď chcete zachytiť priblíženú fotografiu, môžete okamžite a s absolútnou presnosťou zaostriť na objekty. Keď snímate videosekvencie, motor vám umožňuje plynulo meniť zaostrenie z jedného objektu na druhý s prakticky nulovým hlukom pohonu.
 
 
 
 
Kvalita snímok Nikon
 
Tento objektív formátu DX je špeciálne navrhnutý tak, aby na maximum využíval vysoký počet pixelov a pokročilý obrazový snímač vašej digitálnej jednookej zrkadlovky Nikon. Dva asférické optické prvky minimalizujú sférickú chybu a iné formy skreslenia, aby ste si mohli užívať fotografie a videosekvencie s vysokým rozlíšením, živými farbami, pozoruhodným kontrastom a ostrými detailmi.
 
 
 
 
Stabilizácia obrazu (VR)
 
Ohromujúca stabilizácia obrazu od spoločnosti Nikon udržiava snímky ostré dokonca aj pri slabom osvetlení. Stabilizácia obrazu je navrhnutá tak, aby umožňovala stabilnejšie snímanie z ruky, a preto môžete snímať s časmi dlhšími až o štyri stupne EV. Bez ohľadu na to, či fotografujete portréty, skupinové zábery alebo zachytávate ohromujúcu krajinu, znamená to, že opakovane budete schopní zachytiť snímky bez rozmazania. Stabilizáciu obrazu môžete zapínať a vypínať pomocou ponuky fotoaparátu.

 
Zjednodušené ovládanie
 
Prepínať medzi automatickým a manuálnym zaostrovaním alebo zapnúť a vypnúť stabilizáciu obrazu môžete pomocou ponuky fotoaparátu*. Keďže na tubuse samotného objektívu nie sú žiadne prepínače, nehrozí riziko, že omylom zmeníte nastavenia, keď chcete zhotoviť záber.
 
 
 

objktív NIKON 70-300MM F/4,5-6,3 G AF-P DX ED VR

 
 
 
 

Ak chcete preskúmať kreatívne výhody fotografovania pomocou teleobjektívu, tento ľahký objektív s dlhou ohniskovou vzdialenosťou je správna voľba. Vďaka svojej modernizovanej kompaktnej konštrukcii je dokonalou voľbou pre menšie digitálne jednooké zrkadlovky formátu DX od spoločnosti Nikon¹. Univerzálny rozsah ohniskových vzdialeností 70 – 300 mm vám poskytuje všetku flexibilitu potrebnú na snímanie dokonalých nádherných záberov. Stabilizácia obrazu od spoločnosti Nikon udržiava zábery ostré a objektív zaostruje rýchlo a ticho, vďaka čomu je ideálny na snímanie videosekvencií aj statických snímok.

 
 
 
 
Kvalita snímok Nikon
 
Tento objektív NIKKOR formátu DX je špeciálne navrhnutý tak, aby na maximum využíval vysoký počet pixelov a pokročilý obrazový snímač vašej digitálnej jednookej zrkadlovky Nikon.
Jeden optický prvok zo skla ED (s extrémne nízkym rozptylom) pomáha minimalizovať farebnú vadu, aby bolo možné dosiahnuť snímky s vysokým rozlíšením, živými farbami, ostrými detailmi a dokonale vykresleným kontrastom.
 

 

 
 
Ľahký zoom na vynikajúce snímanie superteleobjektívom
 
Bez ohľadu na to, či je pre vás fotografovanie pomocou digitálnej jednookej zrkadlovky nové, prípadne chcete druhý objektív, aby ste zväčšili rozsah priblíženia, tento objektív formátu DX so 4,3-násobným priblížením predstavuje ideálny nástroj.
Vytvárajte pozoruhodné kompozície vďaka univerzálnemu rozsahu ohniskovej vzdialenosti 70 – 300 mm (ekvivalent formátu FX: 105 – 450 mm), ktorý jednoducho priblíži akciu celkom na dosah. Užívajte si flexibilitu, s ktorou môžete priblížiť divé zvieratá alebo sa dostať dostatočne blízko, aby ste zachytili brilantné detaily detí pri hre. A ak chcete snímať videosekvencie, plynulé a tiché automatické zaostrovanie robí z tohto objektívu mimoriadne inteligentnú voľbu.
 
 
 
 
Plynulé a rýchle automatické zaostrovanie: Krokový motor od spoločnosti Nikon
 
Krokový motor od spoločnosti Nikon zaručuje, že tento objektív zaostruje rýchlo, a jeho tichá prevádzka je ideálna, ak snímate videosekvencie.
Keď chcete zachytiť priblíženú fotografiu, môžete okamžite a s absolútnou presnosťou zaostriť na objekt. Keď snímate videosekvenciu, motor vám umožňuje plynulo meniť zaostrenie s prakticky nulovým hlukom pohonu.
 
 
 
 
Stabilizácia obrazu (VR)
 
Ohromujúci systém stabilizácie obrazu od spoločnosti Nikon je navrhnutý tak, aby umožňoval stabilnejšie snímanie z ruky, a umožňuje vám snímať s časmi dlhšími až o štyri stupne EV.

Znamená to, že budete môcť dosiahnuť čisté snímky bez rozmazania dokonca aj vtedy, keď budete snímať na maximálnej hodnote rozsahu teleobjektívu pri slabom osvetlení. Stabilizáciu obrazu môžete zapínať a vypínať pomocou ponuky fotoaparátu.

 
 
Zjednodušené ovládanie
 
Prepínať medzi automatickým a manuálnym zaostrovaním môžete pomocou ponuky fotoaparátu.
Možnosť meniť nastavenia zaostrovania v ponuke fotoaparátu namiesto prepínačov na tubuse objektívu zabraňuje náhodným zmenám nastavenia, keď chcete snímať.