Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Fujifilm X-T4 + Fujinon XF 16-80mm f/4 R O.I.S. WR strieborný + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo

Neohodnotené
 

FUJIFILM X-T4 je hybridný fotoaparát, ktorý využíva špičkovú technológiu, aby vynikal pri vytváraní statických záberov aj pohyblivých snímok. Osloboďte sa od kompromisov a staňte sa tvorcom obrazu, akým ste vždy chceli byť. So snímačom X-Trans CMOS 4 štvrtej generácie, procesorom X-Processor 4, novovyvinutým kompaktným systémom stabilizácie obrazu v tele (IBIS), novým režimom simulácie filmu ETERNA Bleach Bypass Film Simulation a oveľa viac, je čas rozšíriť váš kreatívne limity s týmto neuveriteľným zobrazovacím nástrojom.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€2 199
   
Značka Fujifilm
Kategória Fujifilm
Záruka 2 roky
 

PRESKÚMAJTE MOŽNOSTI

 

Farby

Spoločnosť Fujifilm už viac ako 85 rokov využíva svoje odborné znalosti v oblasti vedy o farbách na výrobu niektorých z najlepších fotografických filmov v tomto odvetví. X-T4 využíva nostalgickú krásu tohto média a robí ho digitálne dostupným stlačením tlačidla. Nikdy to nebolo tak zjavné ako pri našom najnovšom režime simulácie filmu: ETERNA Bleach Bypass, ktorý vytvára vysoko kontrastný vzhľad s nízkou sýtosťou, aby dokonale napodobnil populárnu techniku spracovania filmu s obtokom bielenia.

 

Výkon

Profesionálni tvorcovia obrázkov musia byť pripravení okamžite zakomponovať momenty a na to potrebujú fotoaparát, ktorý dokáže držať krok. X-T4 poskytuje nielen najrýchlejšie automatické zaostrovanie medzi bezzrkadlovkami APS-C za 0,02 sekundy*, ale je tiež vybavený mechanickou uzávierkou s rýchlosťou až 15 snímok za sekundu, takže ste pripravení vytvárať snímky aj v týchto prchavých okamihoch. 

 

Trvanlivosť

X-T4 je fotoaparát, ktorý bol vytvorený tak, aby zaistil, že nič nestojí medzi vami a vašou kreativitou, a to ani v tých najnáročnejších podmienkach. Na dosiahnutie tohto cieľa obsahuje päťosový 6,5-stop* IBIS a ergonomickú rukoväť pre stabilitu v ruke, rozsiahlu odolnosť voči poveternostným vplyvom na ochranu proti prachu, vlhkosti a teplotám 14 °F (-10 °C) a veľkú kapacitu batérie, všetko navrhnuté tak, aby vám umožnilo tvoriť dlhšie.

 

Video

Evolúcia X-T4 sa neobmedzuje len na fotografie. Okrem vysokorýchlostného nahrávania Full HD/240p, ktoré vám poskytuje maximálne 10x spomalený efekt, je X-T4 vybavený digitálnou stabilizáciou obrazu (DIS) a režimom zosilnenia IS (stabilizácia obrazu). Kombináciou týchto dvoch režimov stabilizácie obrazu s výkonným systémom IBIS vám X-T4 umožní zažiť novú úroveň stabilizovaného snímania videa bez potreby gimbalu alebo iného príslušenstva tretích strán.

 

OBJEKTÍV FUJIFILM FUJINON XF 16-80MM F/4 R OIS WR

KOMPAKTNÝ ZOOM S KONŠTANTNOU CLONOU F4 A 6,0-KROKOVÝM OIS

 

 

 

Pokročilá kvalita obrazu

Objektív sa skladá zo 16 členov v 12 skupinách vrátane troch asférických členov a jednej asférickej šošovky ED. Asférické prvky šošovky sú riadené s vysokou presnosťou, aby sa znížilo zakrivenie poľa a sférická aberácia, čo vedie k vyššej úrovni ostrosti obrazu v celom zábere. Použitím asférickej šošovky ED ako šošovky OIS je potlačené kolísanie aberácie v dôsledku stabilizácie obrazu. Okrem toho má tento objektív minimálnu zaostrovaciu vzdialenosť 35 cm pri fotografovaní zblízka v celom rozsahu zoomu. Objektív má veľmi málo dýchania, vďaka čomu je vhodný na snímanie filmov.

 

 

 

 

Kompaktný, ľahký a štýlový dizajn pre vynikajúcu funkčnosť

Kompaktný objektív s 5-násobným priblížením váži iba 440 g, čo zaručuje vynikajúcu prenosnosť. Celková dĺžka je navyše kompaktná veľkosť 88,9 mm. Približne o 40 % ľahší ako objektív plnej veľkosti s 5-násobným priblížením.
Kovové prvky exteriéru dosahujú štýlový vzhľad, ktorý dodáva dodatočnú kvalitu a odolnosť.
Krúžky zoomu, clony a zaostrenia majú správne množstvo krútiaceho momentu pre lepšiu manipuláciu.

 

Výkonný OIS

Má najsilnejší výkon OIS ekvivalentný štandardu 6.0 CIPA. Kamera automaticky rozpozná, kedy je pripevnená k statívu alebo pri posúvaní, a podľa toho sa prispôsobí.

 

Rýchle a tiché automatické zaostrovanie

Objektív využíva systém interného zaostrovania AF, ktorý poháňa menšie a ľahšie zaostrovacie prvky. Na dosiahnutie rýchleho a tichého automatického zaostrovania využíva krokový motorček, známy svojou tichou prevádzkou a presnosťou.

 

Pokročilá konštrukcia

Tubus objektívu je utesnený na 10 miestach, vďaka čomu je objektív odolný voči prachu a poveternostným vplyvom a je schopný prevádzky pri teplotách až -10 °C. Montáž na bezzrkadlové digitálne fotoaparáty odolné voči poveternostným vplyvom, ako sú X-Pro2, X-T1, X-T2, X-T3 a X-H1, vám umožní s pokojom natáčať v miernom daždi alebo v prašnom prostredí.