Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Fujifilm X-T4 čierny + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo

Neohodnotené
 

FUJIFILM X-T4 je hybridný fotoaparát, ktorý využíva špičkovú technológiu, aby vynikal pri vytváraní statických záberov aj pohyblivých snímok. Osloboďte sa od kompromisov a staňte sa tvorcom obrazu, akým ste vždy chceli byť. So snímačom X-Trans CMOS 4 štvrtej generácie, procesorom X-Processor 4, novovyvinutým kompaktným systémom stabilizácie obrazu v tele (IBIS), novým režimom simulácie filmu ETERNA Bleach Bypass Film Simulation a oveľa viac, je čas rozšíriť váš kreatívne limity s týmto neuveriteľným zobrazovacím nástrojom.

Fujifilm X-T4 Wins EISA Camera of The Year and X100V Compact Camera of The  Year - Fuji Addict

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 759
   
Značka Fujifilm
Kategória Fujifilm
Záruka 2 roky
 

Preskúmajte možnosti

 

 

Farby

Spoločnosť Fujifilm už viac ako 85 rokov využíva svoje odborné znalosti v oblasti vedy o farbách na výrobu niektorých z najlepších fotografických filmov v tomto odvetví. X-T4 využíva nostalgickú krásu tohto média a robí ho digitálne dostupným stlačením tlačidla. Nikdy to nebolo tak zjavné ako pri našom najnovšom režime simulácie filmu: ETERNA Bleach Bypass, ktorý vytvára vysoko kontrastný vzhľad s nízkou sýtosťou, aby dokonale napodobnil populárnu techniku spracovania filmu s obtokom bielenia.

 

Výkon

Profesionálni tvorcovia obrázkov musia byť pripravení okamžite zakomponovať momenty a na to potrebujú fotoaparát, ktorý dokáže držať krok. X-T4 poskytuje nielen najrýchlejšie automatické zaostrovanie medzi bezzrkadlovkami APS-C za 0,02 sekundy*, ale je tiež vybavený mechanickou uzávierkou s rýchlosťou až 15 snímok za sekundu, takže ste pripravení vytvárať snímky aj v týchto prchavých okamihoch. 

 

Trvanlivosť

X-T4 je fotoaparát, ktorý bol vytvorený tak, aby zaistil, že nič nestojí medzi vami a vašou kreativitou, a to ani v tých najnáročnejších podmienkach. Na dosiahnutie tohto cieľa obsahuje päťosový 6,5-stop* IBIS a ergonomickú rukoväť pre stabilitu v ruke, rozsiahlu odolnosť voči poveternostným vplyvom na ochranu proti prachu, vlhkosti a teplotám 14 °F (-10 °C) a veľkú kapacitu batérie, všetko navrhnuté tak, aby vám umožnilo tvoriť dlhšie.

 

Video

Evolúcia X-T4 sa neobmedzuje len na fotografie. Okrem vysokorýchlostného nahrávania Full HD/240p, ktoré vám poskytuje maximálne 10x spomalený efekt, je X-T4 vybavený digitálnou stabilizáciou obrazu (DIS) a režimom zosilnenia IS (stabilizácia obrazu). Kombináciou týchto dvoch režimov stabilizácie obrazu s výkonným systémom IBIS vám X-T4 umožní zažiť novú úroveň stabilizovaného snímania videa bez potreby gimbalu alebo iného príslušenstva tretích strán.

 

26 miliónov pixelov

Obrazový senzor: 23,5 mm x 15,6 mm (APS-C) X-Trans CMOS 4

Pamäťové médiá SD (- 2 GB) / SDHC (- 32 GB) / SDXC (- 512 GB)

ISO160 - 12800 Rozšírené: ISO80 / 100/125/25600/51200

Stabilizátor obrazu: s kompenzáciou 5 osí

Digitálna stabilizácia obrazu (len v režime videa)

Synchronizované 1 250 s.

Nepretržité fotografovanie Pribl. 30 snímok za sekundu

Wi-fi, USB Type-C, micro-HDMI, Bluetooth 4.2

Odolná konštrukcia voči vode, prachu a mrazu až do -10 °C