Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Fujifilm X-T1 telo, Graphite Silver + VIP SERVIS 3 ROKY + 32GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

4 hodnotenia
 
Nový produkt Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Fujifilm FinePix X-T1 je v rámci modelovej ponuky systémových fotoaparátov X úplne novou radou, ktorá kombinuje osvedčený snímač, mimoriadne kvalitný elektronický hľadáčik a nový AF systém s utesneným tele v štýle starých retro zrkadloviek.

Dostupnosť asi 7-8 dní
€959    
Značka Fujifilm
Kategória Fujifilm
Záruka 2 roky
 

Fujifilm FinePix X-T1 je úplne novou modelovou radou systémových fotoaparátov X, ktorá kombinuje všetky osvedčené prvky súčasných modelov a pridáva k tomu nové a to všetko je umiestnené do odolného voči vode a prachu utesneného tela v štýle retro zrkadloviek kompletne vyrobeného z odolných hliníkových zliatin. Z osvedčených komponentov nájdete vo fotoaparáte 3“ výklopný TFT LCD displej s rozlíšením 1,04MPix, Wi-Fi modul (pre zjednodušenie zdieľania multimediálneho obsahu a pridávanie GPS dát do fotografií vďaka smartphonom) a samozrejmosťou je aj X-Synchro konektor pre blesky Fujifilm a bajonet X, pre použitie všetkých v súčastnosti vyrábaných objektívov Fujinon XF a XC. Medzi úplne nové prvky patrí elektronický hľadáčik technológie OLED s mimoriadne veľkým zväčšením (až 0,77x), rozlíšením (2,36 MPix) a ultra rýchlou obnovovaciou frekvenciou (0,005s), ktorý je svojimi vlastnosťami skutočne unikátny v rámci toho s čím sa v súčasných digitálnych fotoaparátoch môžete stretnúť. Okrem toho je vo fotoaparáte použitý inovovaný 16,3Mpix X-Trans II CMOS snímač formátu APS-C (použitý už v modeloch X-E2/X-M1/X100s), ktorý má zabudované zaostrovacie senzory fázovej detekcie pre rýchle automatické zaostrovanie (iba 0,08s). Naň potom priamo nadväzuje špičkový obrazový procesor EXR Processor II, ktorý zaručuje mimoriadne rýchle procesy spracovania a ukladania fotografií čo umožňuje fotografovať rýchlosťou až 8 obr./s v plnej kvalite. Vďaka kombinácii snímača osadeného senzormi fázovej detekcie a novému EXR Procesora II je inteligentný hybridný systém automatického zaostrovania (Inteligent Hybrid Auto Focus), dvakrát rýchlejší ako v modeli FinePix X-E1/E2.