Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Fujifilm X-Pro3 Black + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo

Neohodnotené
 

Fujifilm X-Pro3 je novou vylepšenou verziou modelu X-Pro2. Rovnako ako jeho predchodca predstavuje spojenie kompaktného fotoaparátu s obrazovou kvalitou zrkadloviek v jeden funkčný celok. Kombinácia nového snímača X - Trans CMOS IV s rozlíšením 26 Mpx a rýchlejšieho procesora posúva kvalitu fotografií na úplne novú úroveň. Ako jediný je vybavený hybridným hľadáčikom, ako priehľadovým, tak elektronickým s možnosťou rýchleho prepnutia pomocou páčky. Oproti predchádzajúcim modelom ponúka 425 zaostrovacích bodov, čím sa radikálne zvýšila rýchlosť zaostrenia pohybujúcich sa objektov. Ihneď po vybalení zo škatule vás ohromí robustné telo, vyrobené z horčíka a titánu, ktoré musí odolať drsným podmienkam v akejkoľvek situácii.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 749
   
Značka Fujifilm
Kategória Fujifilm
Záruka 2 roky
 

Čistá fotografia


Je tu niečo iné. Tento fotoaparát premení očakávanie na realitu. Textúra titánu stimuluje vaše zmysly, zatiaľ čo jedinečný hľadáčik podnecuje objavovanie a kreativitu. Prináša späť túžbu komunikovať so svetom prostredníctvom kamery a zároveň dosiahnuť porozumenie zaznamenať ho ako svoj vlastný na večnosť. X-Pro3 je definíciou čistej fotografie.

Dizajn X-Pro3 znamená, že môžete svoje oči sústrediť na objekt, zatiaľ čo vaše prsty majú prístup k rôznym tlačidlám a voličom, aby ste nikdy nezmeškali dokonalú fotografickú príležitosť. Toto je dokonalý dizajn pre prevádzku analógovej kamery.
 

Duratec

Na fotoaparát bol aplikovaný špeciálny povlak Duratect, ktorý chráni fotoaparát pred poškriabaním a zároveň zachováva krásnu a jedinečnú štruktúru titánového krytu. To znamená, že váš milovaný fotoaparát nikdy nestratí svoj prestížny vzhľad a dojem.
 

DURATECT

 

Titán + Horčík

Séria X od začiatku dbala na to, aby zachovala eleganciu, krásu a funkčnosť fotoaparátu a zároveň rešpektovala históriu fotografie. Keď zoberiete tento fotoaparát, pocítite to a vychutnáte si pocit nostalgie. Rám tela fotoaparátu je vyrobený z horčíka, zatiaľ čo horný kryt a základná doska, čo sú časti vystavené prvkom, sú vyrobené z titánu odolného voči korózii. Jedinečný charakter titánovej povrchovej úpravy sa nikdy nestratí. Rýchlo zistíte, že fotoaparát je oveľa viac než len fotografický nástroj.

Titanium

 

Odolný počasiu
 
Pouliční fotografi radšej nosia svoj fotoaparát na sebe, než by ho dávali do tašky, aby sa uistili, že sú pripravení zachytiť tie prchavé okamihy, ktoré už nikdy nebudú existovať. Potrebujú kompaktný, ľahký a spoľahlivý fotoaparát, ktorý im umožní sústrediť sa na zachytenie sveta okolo nich.
 

Weather Resistant

 

Užite si fotenie bez rušenia

Skrytý LCD displej podporuje tradičnejší štýl snímania a žiada fotografov, aby sa sústredili na kompozíciu pomocou hľadáčika. Samozrejme, môžete odklopením obrazovky skontrolovať svoje snímky medzi jednotlivými foteniami, ale v podstate X-Pro3 chce, aby ste dôverovali svojim inštinktom fotografa a fotografovali bez rozptyľovania kontrolou každej snímky. LCD obrazovka vám pomôže upraviť nastavenia a nájsť to, čo je potrebné vylepšiť, pripravené na nabudúce.

LCD obrazovka má antireflexnú vrstvu, široký uhol záberu a je schopná zobrazovať obrázky s vysokým kontrastom a prirodzenými farbami, čo je ideálne na prezeranie alebo komponovanie záberov pri jasnom dennom svetle alebo slabom osvetlení.

Digitálne znázornenie filmových vizuálnych efektov je niečo, čo je povolené len pre ikonické fotografické zariadenia. Vizuálne efekty oslovujú emócie používateľov a inšpirujú predstavivosť. Použitie Memory LCD znamená, že používatelia môžu jednoducho vidieť nastavenia pre simuláciu filmu, vyváženie bielej atď., keď je fotoaparát vypnutý alebo zapnutý.

LCD

 

Finder

Jednou z najlepších vecí na digitálnych fotoaparátoch je EVF, je to jediný spôsob, ako presne vidieť, ako vaše nastavenia zmenia konečný výsledok. Vieme však, že OVF poskytuje prvotný pocit fotografického potešenia a umožňuje používateľom vychutnať si „pozeranie cez objektív“ na svoj objekt. EVF uľahčuje komponovanie vášho obrazu v rámci, zatiaľ čo OVF otvára vašu kreativitu tomu, čo sa deje mimo rámčeka. Hybridný hľadáčik umožňuje prepínať medzi nimi jednoduchým pohybom páčky.

Diaľkomer OVF vám umožňuje objavovať svet mimo rámčeka hľadáčika. Umožní vám predvídať náhodný okamih, ktorý príde skôr, ako stlačíte spúšť.

X-Pro3 EVF využíva organický LED panel s vynikajúcim výkonom. Hľadáčik pokrýva 97 % farebného priestoru sRGB a poskytuje najvernejšiu možnú reprodukciu farieb, ktorá vám umožňuje kontrolovať jemné rozdiely medzi režimami simulácie filmu.

Finder

 

Redukcia rozmazania pohybu

Čierny rám je vložený medzi rámčeky, aby sa znížilo rozmazanie pohybu v EVF. To je užitočné najmä vtedy, keď rýchlo pohybujete fotoaparátom pri sledovaní objektu.

Motion Blur Reduction

 

Elektronický diaľkomer

Pri používaní OVF je možné v pravom dolnom rohu zobraziť ďalšie údaje. Táto schopnosť poskytnúť živý náhľad, zväčšiť body AF a zobraziť post-view dramaticky zlepšuje flexibilitu používania OVF.

ERF;Electronic Rangefinder;Hybrid Optical Viewfinder

 

Majstri farieb už viac ako 85 rokov

color;film simulation

 

Režimy simulácie filmu

FUJIFILM pokračuje v štúdiu farieb od výroby a vývoja fotografických filmov v roku 1934. Technológie a skúsenosti, ktoré sa nazbierali v priebehu rokov, boli vložené do režimov simulácie filmu. Každý zo starostlivo vybraných režimov má jedinečnú sadu farieb a tonality, aby sa vytvorili snímky, ktoré odzrkadľujú, ako sa fotograf cítil pri fotení. Svet rozšírených farebných výrazov vrátane CLASSIC CHROME, ACROS a ETERNA je teraz spojený s ďalším novým režimom simulácie filmu.

Nový režim simulácie filmu bol navrhnutý tak, aby simuloval farebný negatívny film, ktorý sa tradične vyberá pre momentky každodenných scén. Farby, presne kontrolované pre každú úroveň jasu, vytvárajú bohatý chromatický kontrast, ktorý pridáva ďalšie rozlíšenie. Nový "CLASSIC Neg." vás vráti späť do scén, ako ste ich videli vyrastať, a vráti vám radosť z fotografovania.

 

Monochromatická farba

X-Pro3 vám umožňuje vybrať si kľúčovú farbu z matice teplých / studených tónov a purpurových / zelených odtieňov. Bohatú gradáciu môžete začleniť do svojich obrázkov a vytvoriť fotografie s osobným nádychom. Vychutnajte si vytváranie vlastného monochromatického sveta s pridanými odtieňmi, ktoré presahujú tradičný prístup používania teplých tónov pre retro vzhľad a chladných tónov pre mestské snímky.

Monochromatic Color

 

Nastavenie jasnosti

„Čistota“ je tretí parameter po tóne a ostrosti. Riadi dojem z obrazu pri zachovaní gradácie.

Clarity

 

Chrómová farba efekt Modrá

To pridáva väčšiu hĺbku a prirodzene zvyšuje živosť farby

Color Chrome Effect Blue

 

AF pri slabom osvetlení

Evolúcia digitálnych fotoaparátov pomaly odstraňuje limity fotografovania pri slabom osvetlení. Systém automatického zaostrovania X-Pro3 funguje až do -6EV, čo umožňuje snímanie v situáciách, ktoré boli doteraz považované za „čiernu tmu“. Systém AF sa vyvinul tak, aby dokázal automaticky zaostrovať nielen na to, čo vidia oči, ale aj na to, čo vníma vaša myseľ.

Low Light AF

 

veľkosť snímača APS-C
Rozlíšenie 26,1 MPx
čistenie snímača áno
vstavaný blesk -
autofokus AF Intelligent Hybrid AF
Rýchlosť sériového snímania 11 obr. / s
ISO - maximálna citlivosť 160-12800 (80-51200)
Rozlíšenie hľadáčika OLED - 0.5 palca, 3 690 000 bodov
displej 3" výklopný LCD, 1 620 000 bodov, dotykový LCD displej
typ média SD / SDHC / SDXC
formát záznamu videa MOV, MPEG-4 AVC/H.264
Rozlíšenie videa DCI 4K(4096x2160)29.97p / 4K(3840x2160)29.97p / Full HD(1920x1080)120p/59.94p
doba záznamu videa 4K 15 min. / FullHD 59 min. / High Speed FullHD 6 min.
batéria NP-W126S Li-ion
výdrž batérie cca 370 / 440 snímok (EVF / OVF) alebo cca 45 min. nepretržitého natáčania 4K videa
rozmery 140.5mm x 82.8mm x 46.1mm
hmotnosť 497 g (vrátane batérie a karty)
vstupy a výstupy USB Type-C (USB3.1 Gen1), Bluetooth V4.2, WiFi, 2.5mm Jack pre diaľkové odpaľovanie / mikrofón
funkcia Slow Motion 1920x1080@120fps