Barion Pixel
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Fujifilm X-H2S + VIP SERVIS 3 ROKY + 128GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo

Neohodnotené
 

Nový vlajkový model série X.
Vďaka úžasnému snímaču X-Trans CMOS 5 HS 5. generácie a procesoru X-Processor 5 v krásne navrhnutom tele môžu teraz fotografi aj filmári tvoriť tempom života a rýchlosťou svojej fantázie.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€2 379
   
Značka Fujifilm
Kategória Fujifilm
Záruka 2 roky
 

Rýchlejší, výkonnejší, ľahší

 

 

X-TRANS CMOS 

Úplne nový 26,1-megapixlový obrazový snímač kombinuje našu existujúcu technológiu podsvietenia zadnej strany s vrstvenou štruktúrou, ktorá štvornásobne zvyšuje rýchlosť čítania pre rýchlejšie spracovanie obrazu.

 

X- Processor 5

Dvakrát rýchlejší ako X-Processor 4, čo zdvojnásobuje rýchlosť spracovania fotoaparátu

 

Vysokorýchlostné sériové snímanie rýchlosťou až 30 snímok za sekundu pre viac ako 1 000 snímok

Zvýšená kapacita pamäte dramaticky rozširuje schopnosť fotoaparátu zaznamenávať súvislé snímky v sériovom režime bez zastavenia. Pri použití elektronickej uzávierky na X-H2S dosiahnete rýchlosti bez výpadku prúdu až 40 snímok za sekundu, vytvoríte viac ako 1 000 snímok nepretržite rýchlosťou 30 snímok za sekundu vo formáte JPEG alebo zapíšete snímky RAW rýchlosťou 20 snímok za sekundu.

 

Vylepšené automatické zaostrovanie pre lepšie sledovanie objektu za takmer akýchkoľvek svetelných podmienok

Vylepšený algoritmus predikcie automatického zaostrovania spolu s X-Trans CMOS 5 HS a X-Processor 5 poskytuje výrazné zlepšenie pri sledovaní objektu a presnosti automatického zaostrovania na pohybujúcich sa objektoch, najmä v zónovom AF a podmienkach s nízkym kontrastom.

Automatické zaostrovanie s detekciou objektu

X-Processor 5 je vybavený automatickým zaostrovaním s detekciou predmetu na základe technológie Deep Learning, ktorá automaticky rozpoznáva a sleduje širšiu škálu predmetov vrátane zvierat, vtákov, áut, motocyklov, bicyklov, lietadiel a vlakov – ako aj ľudských tvárí a očí. tvorcovia obrázkov sa môžu sústrediť na kompozíciu a kreativitu a sú si istí, že X-H2S bude zaostrovať presne.

 

 

Open Gate 6.2K/30P 4:2:2 10bit

Videozáznamy Open Gate 6,2K je možné nahrávať interne pri 30P v pomere 4:2:2 10-bitových farbách.
26,1-megapixelový stohovaný BSI CMOS snímač X-H2S má neuveriteľnú rýchlosť čítania až 1/180 s*, ktorá presne ovláda efekt rolovania, čo vedie k prirodzenejšiemu pohybu pri nahrávaní videa.

 

4K/120P vysokorýchlostné nahrávanie videa

X-H2S podporuje aj vysokorýchlostné video 4K/120P. Teraz je možné rýchlo sa pohybujúce objekty zaznamenávať s neuveriteľnými detailmi pre vysokokvalitné spomalené zábery.

 

Až 240 minút nepretržitého nahrávania

Kamera je vybavená novou štruktúrou odvádzajúcou teplo, ktorá zvyšuje čas nahrávania videa až na 240 minút 4K/60P videa.

 

Voliteľné príslušenstvo chladiaceho ventilátora

Pripojte voliteľný chladiaci ventilátor (FAN-001) k X-H2S, aby ste rozšírili možnosti nahrávania videa pri vysokých teplotách.

 

Nový F-Log2

Okrem F-Log podporuje X-H2S aj F-Log2, ktorý zaznamenáva rozšírený dynamický rozsah 14+ zastávok. Tento rozsah je širší ako súčasný F-Log a rozširuje postprodukčný potenciál.

Fujifilm X-H2S-Detail8
Fujifilm X-H2S-Detail9

 

RAW výstup cez HDMI

V kombinácii so zariadením ATOMOS HDMI je možné RAW video výstup z X-H2S zaznamenať ako 12-bitový Apple ProRes RAW s veľkosťou snímok až 6,2 K a frekvenciou snímok až 29,97 snímok za sekundu. A v kombinácii s Blackmagic Design Video Assist 12Gs je možné RAW video výstup z fotoaparátu zaznamenať ako Blackmagic RAW s veľkosťou snímok až 6,2 K a snímkovou frekvenciou až 29,97 snímok za sekundu.

 

Funkcia Remote Rec

Pridajte voliteľný File Transmitter FT-XH* na podporu funkcie Remote Rec cez káblovú LAN/bezdrôtovú LAN. Táto nová funkcia umožňuje simultánne ovládanie až štyroch kamier X-H2S z prehliadača.

 

Až sedem krokov stabilizácie obrazu v tele

Úplne nový 5-osový systém stabilizácie obrazu v tele, ktorý umožňuje procesor X-Processor 5 a funkcia ovládania snímania, poskytuje až sedem zastavení kompenzácie. Táto výkonná funkcia dáva užívateľom slobodu držania v rukách v podmienkach, ktoré by predtým vyžadovali podporu, ako je šport alebo slabé osvetlenie.

fotoaparát fujifilm x-h2s

 

Elektronický hľadáčik s vysokým rozlíšením a rozlíšením 5,76 milióna bodov

Elektronický hľadáčik s vysokým rozlíšením má 0,8-násobné zväčšenie a využíva 5,76 milióna bodov pre neuveriteľné detaily. Obnovovacia frekvencia cca. 120 snímok za sekundu potláča rozmazanie a skreslenie obrazu, ktoré je zvyčajne spôsobené pohľadom cez hľadáčik v extrémnych uhloch, čím uľahčuje presnejšie sledovanie pohybujúcich sa objektov.

 

Pevné telo odolné voči poveternostným vplyvom na použitie vo všetkých podmienkach

So 79 bodmi utesnenými proti poveternostným vplyvom, ktoré ponúkajú vysokú úroveň odolnosti voči prachu a vlhkosti, je X-H2S skonštruovaný tak, aby odolal nástrahám každodenného profesionálneho používania a fungoval normálne aj pri teplotách až -10 °C (14 °F).

 

 

 

 

Trvanlivosť uzávierky

Odolnosť uzávierky bola ďalej vylepšená a pri internom testovaní vydržala 500 000 stlačení.

 

Aktualizovaná rukoväť

X-H2S vylepšuje obľúbenú rukoväť X-H1, aby poskytoval bezpečnejší pocit. To je užitočné najmä pri použití dlhších alebo veľkých objektívov.

 

Dotyková spúšť

Pocit tlačidla spúšte bol upravený tak, aby bol pri stlačení do polovice intuitívnejší, čo používateľom pomáha uvoľniť spúšť presne v správnom okamihu.

 

Podporuje kartu CFexpress™ typu B

X-H2S má jeden slot na pamäťovú kartu CFexpress™ typu B a jeden slot na pamäťovú kartu SD UHS-II. Využite plný potenciál neuveriteľne rýchleho sériového režimu X-H2S a jeho profesionálneho video výkonu s kartami CFexpress™ Type B.

 

Vylepšené funkcie videa

Obsluha videa bola jednoduchšia vďaka samostatnému tlačidlu na nahrávanie videa a 1,62 milióna bodov otočného LCD monitora, ktorý možno plne otáčať – aj keď sú pripojené káble HDMI a mikrofónu. Plnohodnotný HDMI typ A port je tiež k dispozícii prvýkrát na fotoaparáte série X.

 

Zvýšená konektivita

X-H2S je možné pripojiť priamo k počítaču pre webovú kameru a živé vysielanie v rozlíšení 4K, bez potreby softvéru FUJIFILM X Webcam. Dá sa tiež skombinovať s voliteľným File Transmitter FT-XH na podporu FTP prenosu a tetheringu prostredníctvom káblového a bezdrôtového pripojenia k internetu alebo smartfónov pripojených cez USB.

 

Kategória: Bezzrkadlovky Fujifilm
Hmotnosť: 0.66 kg
Balenie: i Telo
Delenie: Profesionálne
Bajonet: i Fujifilm X
Rozlíšenie videa: 6.2K
Formát snímača: APS-C
Dotykový displej: Áno
Max. citlivosť ISO: 12800
Min. citlivosť ISO: 160
Rozlíšenie: 26,16 Mpx
Stabilizácia čipu: Áno
Typ hľadáčika: Elektronický
Výklopný displej: Áno
Materiál: Horčík
Farba: Čierna
Typ pamäťovej karty: CFexpress, SD / SDHC / SDXC (UHS-II)
Rozhrania: USB-C, HDMI, výstup na slúchadlá, vstup na mikrofón, Wi-Fi
Formát médií: JPEG, RAW, TIFF, H.264, MP4, H.265
Pomer strán snímkov: 16:9, 1:1, 3:2, 4:3, 5:4, 7:6
Pomer strán snímača: 3:2
Veľkosť snímača (mm): 23.5 x 15.6
Typ obrazového procesora: X-Processor 5
Spôsob merania expozície: Zónové, Stredové, Bodové, Matrix
Korekcia expozície: ± 5 EV po 1/3 EV
Najdlhší expozičný čas: 30
Najkratší expozičný čas: 1/8000
Rýchlosť sériového snímania: 40 sn./s
Typ akumulátora: Fuji NP-W235
Rozmery (mm): 136.3 x 92.9 x 84.6