Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Fujifilm X-E3 + XC 15-45mm f/3.5-5.6 strieborný

Neohodnotené
 
Nový produkt Zväčšiť
 

Bezzrkadlovka v klasickom a minimalistickom dizajne s rozlíšením 24 Mpix.

€960    
Značka Fujifilm
Kategória Fujifilm
 

Fotoaparát FUJIFILM X-E3 sa vyznačuje snímačom X-TransTech CMOS III APS-C, 24,3 megapixelov a grafickým procesorom X-Processor Pro pre vynikajúcu kvalitu snímky a rýchlu reakciu.

Zaostrenie
Fotoaparát FUJIFILM X-E3 má tiež veľkú plochu fázovej detekcie automatického zaostrovania a zdokonalený algoritmus pre dosiahnutie vyššej rýchlosti automatického zaostrenia 0,06 s.

Simulácia filmu
Vďaka využitiu vedomostí získaných za 80 rokov výroby fotografického filmu vám režimy simulácie filmu fotoaparátu FUJIFILM X-E3 umožnia, aby ste si užili rôzne farebné tóny a bohaté farebné odtiene ako pri používaní rôznych filmov. K dispozícii je celkom 15 režimov, vrátane režimov PROVIA a Velvia, ktoré reprodukujú žiarivé farby, plus režim ACROS pre čiernobiele snímky jemných detailov. Funkciu efektu zrnitosti možno skombinovať s režimami simulácie filmu a získať tak dekoratívny vzhľad a dosiahnuť väčší rozsah umeleckých efektov.

Funkcie
Vďaka známym režimom simulácie filmov série X vie fotoaparát FUJIFILM X-E3 zhotovovať obrazové záznamy v kvalite Full HD i 4K. Nasnímané obrazové záznamy môžete cez HDMI port vysielať na externý monitor alebo pripojiť nahrávanie zvuku externým mikrofónom.

Systém
Rad objektívov XF teraz obsahuje 25 objektívov. Aktuálny rad obsahuje objektívy s najširším uhlom záberu až po objektívy so super teleobjektívom a päť vynikajúcich objektívov s rýchlou clonou. Tieto objektívy prinášajú tú najlepšiu kvalitu snímok fotoaparátov X-E3. Fotografický potenciál zvyšuje voliteľné príslušenstvo, napr. bajonetové adaptéry a makro predlžovaciu rúrku.