Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

FUJIFILM X-A7 + 15-45 mm strieborný

Neohodnotené
 
Nový produkt Zväčšiť
 

Bezzrkadlovka Fujifilm X-A7 sa vyznačuje štýlovým dizajnom a využijú ju fotografi i videotvrcovia. Disponuje snímačom CMOS APS-C s 24,2 Mpx a vie nahrávať video UHD 4K rýchlosťou 29,97 fps a FHD rýchlosťou 60 fps. Pri sekvenčnom snímaní zvládne kontinuálne fotografovanie v plnom rozlíšení až 6 fps. Aktualizovaná konštrukcia snímača zahŕňa medené prvky, vďaka čomu je dosiahnutá nižšia hladina šumu a vylepšená kvalita obrazu v celej rade ISO 200-12800. Pomocou hybridného systému AF sa zvýšil výkon automatického ostrenia.

€687    
Značka Fujifilm
Kategória Fujifilm
 

Senzor 24.2MP APS-C CMOS umožňuje záznam statických snímok a videa vo vysokom rozlíšení za rôznych svetelných podmienok. Ponúka natívne rozsah citlivosti od ISO 200 - 12 800, ktorý možno rozšíriť až na 51 200, aby lepšie vyhovoval pri práci v ultra jasných alebo extrémne tmavých scenároch. Video UHD 4K možné nahrávať až do 29,97 p. Pri fotografovaní fotografií je možné pracovať s pohyblivými objektmi nepretržitou rýchlosťou 6 fps.

Ako doplnok zobrazovacích schopností poskytuje snímač tiež hybridný systém automatického zaostrovania so 117 voliteľnými bodmi, ktorý pre rýchle a presné AF používa metódy fázovej detekcie aj detekcie kontrastu. Tento zaostrovací systém taktiež umožňuje detekciu tváre a očí, aby sa zabezpečilo presné ostrenie pri fotografovaní portrétov.

Veľký dotykový LCD displej s uhlopriečkou 3,5 "(s rozlíšením 2,76 MPX) umožňuje intuitívne ovládanie nastavení snímania. Displej má tiež plne otočnú konštrukciu, vďaka ktorej môžete pracovať s kompozíciou v rôznych uhloch. Obrazovka má tiež pomer strán 16: 9 pre lepšie nahrávanie videa.
Vstavané Wi-Fi a Bluetooth vám umožní bezdrôtovo zdieľať snímky a diaľkovo ovládať kameru z pripojeného mobilného zariadenia.
Elegantný a štýlový model X-A7 má retro dizajn.
Batéria WP-W126S poskytuje približne 270 snímok na jedno nabitie v normálnom režime alebo približne 440 snímok na jedno nabitie v úspornom režime.
K dispozícii je vstavaný vyskakovací blesk, ktorý poskytuje ďalšie osvetlenie pri práci za nízkej hladiny osvetlenia, a technológia Super Intelligent Flash, ktorá automaticky vyvažuje výkon blesku podľa zvolenej scény.

Objektív XC 15-45 mm f / 3,5-5,6 OIS PZ
Súčasťou tela fotoaparátu je kompaktný objektív XIS 15-45 mm f / 3,5-5,6 OIS PZ; (23-69 mm ekvivalent kinofilmu). Objektív je vybavený tromi asférickými prvkami a dvoma extra nízkymi rozptylovými prvkami, aby sa dosiahlo dobre korigovaného obrazu bez sférických a farebných odchýlok. Všestranný rozsah zoomu je schopný zaostriť z minimálnej vzdialenosti 13 cm a je ideálny pre fotografovanie zblízka. Ďalej disponuje stabilizáciou +3 EV tak, aby vyhovovala fotografovaniu "z ruky".