Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Fujifilm GFX-50S II + GF 35-70 mm f/4.5-5.6 WR + VIP SERVIS 3 ROKY + 128GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Fotografia je praxou snahy o dokonalosť, neustálu rovnováhu medzi hľadaním kvality a úplnou kontrolou, ktorá umožňuje, aby existoval dokonalý obraz medzi momentmi, ktoré sú viditeľné a neviditeľné. Nechajte si priestor pre tieto chvíle s GFX50S II a preskúmajte nový svet kreatívnych možností. Tento fotoaparát je vybavený 51,4 MP snímačom CMOS spárovaným s vylepšeným obrazovým procesorom X-Processor 4 a vytvára súbory s extrémne širokým dynamickým rozsahom a vysokým rozlíšením, ako aj s rozšíreným rozsahom citlivosti ISO 50-102400 pre prácu v náročných svetelných podmienkach.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€3 659
   
Značka Fujifilm
Kategória Fujifilm
Záruka 2 roky
 

VIAC AKO FULL FRAME

 

 
 
 
Vstúpte na novú úroveň kvality obrazu
 
51,4MP veľkoformátový snímač v GFX50S II, ktorý je fyzicky väčší ako plnoformátové snímače približne 1,7x, je špeciálne navrhnuté pole CMOS Bayer, ktoré poskytuje snímky s minimálnym šumom a neuveriteľne širokým dynamickým rozsahom. V spojení so svojou rodinou objektívov s bajonetom G je výsledkom dokonalé spojenie medzi telom fotoaparátu a objektívom, vďaka čomu budú fotografi na všetkých úrovniach spokojní s jednoduchosťou jednoducho dosiahnuteľnej úžasnej kvality obrazu.
 

                                      
            
Priestor pre dokonalosť

Nie všetky senzory sú si rovné. V porovnaní s full-frame 50MP snímačmi je veľkoformátový 50MP snímač GFX50S II jedinečne odlišný, pretože každý pixel je väčší a dokáže zhromaždiť viac údajov na pixel v porovnaní s full-frame snímačmi s rovnakým rozlíšením. Výsledkom je silnejší pomer signálu k šumu, ktorý potláča šum, zvyšuje dynamický rozsah a vytvára obrázky s väčším množstvom informácií na pixel.
 
 
 
 
 
 
Nie je to len o Rozlíšení

Veľkoformátový obrazový snímač GFX50S II nie je len fyzicky väčší ako každý full-frame snímač, ale má aj špeciálne tvarované mikrošošovky, ktoré sú dostatočne malé na to, aby ponechali priestor medzi pixelmi snímača, čo mu umožňuje efektívne zaostrovať svetlo na vytváranie obrázkov s nápadné detaily a jasnosť.
 
 
 
 
  
Potrét
 
 
 
Ulica
 
 
 

Krajina

 

Veľkoformátovú kvalitu máte na dosah

S hmotnosťou iba 900 g  je GFX50S II dostatočne kompaktný na to, aby priniesol dobrodružstvo do mesta alebo von do divokej prírody. Bez ohľadu na to, kam ide, jeho ergonomické uchopenie a intuitívne ovládanie prinesú tie najlepšie snímky na dosah ruky každému schopnému tvorcovi obrázkov.

 

Zvýšenie latky pre stabilizáciu obrazu

Až 6,5 krokov päťosovej stabilizácie obrazu v tele (IBIS) je zakomponovaných do tela kompaktného fotoaparátu GFX50S II, čím odomyká novú úroveň kreativity pre fotografov, ktorí chcú voľnejšie pracovať s dlhšími rýchlosťami uzávierky. Aj keď je úroveň osvetlenia nízka a statív nie je k dispozícii, na obzore sú stabilné snímky.

GFX50SII_IBIS1

 

Veľký formát nikdy nebol taký jednoduchý

S GFX50S II spoločnosť Fujifilm urobila prácu s veľkým formátom jednoduchšou a intuitívnejšou ako kedykoľvek predtým. Volič PSAM umožňuje prístup k hlavným expozičným funkciám a horná doska LCD zobrazuje kľúčové nastavenia – aj keď je fotoaparát vypnutý. Tiež prepracovaná páčka zaostrenia a spúšť s dotykovým ovládaním dotvárajú zážitok z vytvárania snímok. Či už ste novým používateľom systému GFX alebo existujúcim používateľom, nič nestojí v ceste spojeniu s vaším predmetom.

 

Automatické zaostrovanie pre každú príležitosť

GFX50S II dokáže pri uprednostňovaní zaostrenia zdvojnásobiť rýchlosť čítania. Výsledkom je rýchlejšia rýchlosť automatického zaostrovania a získavanie objektu a je ešte viac podporená dômyselným využitím jednotky stabilizácie obrazu zabudovanej vo fotoaparáte, ktorá poskytuje dodatočnú presnosť automatického zaostrovania. A napokon, použitie pokročilých algoritmov zaostrovania – aké nájdete v modeli GFX100S a najnovších modeloch radu X – zvyšuje výkon automatického zaostrovania pri detekcii tváre a očí, aby fotografi získali skvelý výkon bez ohľadu na objekt.

 

Ľahký a silný

Neuveriteľne ľahký, no pôsobivo odolný GFX50S II je vyrobený z horčíkovej zliatiny a navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky každodenného používania. Telo je okolo bajonetu objektívu hrubšie o 1 mm, aby poskytlo dodatočnú tuhosť a podporu; perfektné pri použití väčších objektívov s bajonetom G a so zoomom.

 

Odolný

S telom utesneným na 60 rôznych miestach si GFX50S II poradí s tým najnáročnejším počasím a prostrediami. Môže pracovať pri teplotách až -10 °C (14 °F) a je tiež odolný voči prachu a vlhkosti.

 

 

Objektív Fujifilm GF 35-70 mm f/4.5-5.6 WR

BRÁNA KU KVALITE

 

 

Doposiaľ najprenosnejší GF zoom objektív

GF35-70mmF4.5-5.6 WR predstavuje prvý objektív pre GF, pretože má zasúvateľný dizajn, vďaka ktorému je neuveriteľne prenosný. Ľahko sa zmestí do akejkoľvek tašky na fotoaparát a váži len 390 g, takže ho už nikdy nebudete chcieť nechať doma. Tieto kompaktné rozmery neobmedzujú flexibilitu – rozsah 35 – 70 mm sa dobre hodí pre širokú škálu predmetov, poskytuje všestrannosť rámovania a takmer neobmedzenú kreativitu.

 

Výkonný výkon

Objektívy so zoomom pre veľkoformátové snímače nie sú o nič menšie ani ľahšie ako GF35-70mmF4,5-5,6 WR, napriek tomu neexistuje žiadny kompromis v kvalite obrazu. Rovnako ako všetky ostatné objektívy GF, aj tento kompaktný zoom rozlišuje snímače s rozlíšením viac ako 100 MP, takže môžete zaznamenať život vo veľkom formáte a vychutnať si všetky vynikajúce optické výhody, ktoré to prináša. Vaše spomienky už nikdy nebudú vyzerať tak dobre!

 

Posuňte sa ďalej vo veľkom formáte

GFX System prináša zážitok z vytvárania veľkoformátových obrázkov zo štúdia do sveta. Aby ste tento zážitok ešte viac umocnili, GF35-70mmF4,5-5,6 WR automaticky zaostrí za menej ako 0,13 sekundy a využíva zabudované systémy stabilizácie obrazu v najnovších fotoaparátoch GFX, ktoré vám uľahčia prácu z ruky. Dýchanie zaostrenia je tiež minimalizované, aby sa zabezpečilo konzistentné zarámovanie pri vytváraní videa.

obiektyw fujifilm fujinon gf 35-70mm f/4.5-5.6 wr

 

Zdolajte výzvu

Postavte sa výzvam prírody s objektívom, ktorý je viac než pripravený zvládnuť túto príležitosť, tento všestranný zoom vám umožní napadnúť vašu kreativitu za akýchkoľvek podmienok. Spoľahlivo odpudzuje prach a vlhkosť, či už pracujete v silnom daždi alebo na pobreží, a bude fungovať bez námahy pri teplotách až -10 °C (14 °F).