Barion Pixel

Nikon Z6 II telo + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Model Z 6II nadväzuje na úspech modelu Z 6. Ponúka robustnosť a jednoduché použitie, schopnosť produkovať profesionálne videá vo filmovej kvalite a vysoký výkon pri snímaní statických okamihov. Odolnosť fotoaparátu proti prachu a kvapkajúcej vode je podporou pri nepretržitom snímaní v náročných podmienkach, a nová schopnosť reverzného otáčania zaostrovacieho prstenca umožňuje používateľom manuálne zaostrovať v smere, na ktorý sú zvyknutí.

Pokiaľ ide o možnosti videa, fotoaparát dokáže poskytnúť výstup 4K UHD a Full HD vo filmových formátoch založených na formáte FX aj DX. Formát snímania HLG zase zachováva viac detailov, väčší dynamický rozsah a kontrast - čo minimalizuje požiadavky na ďalšie spracovanie . Vylepšená funkcia automatického zaostrovania s detekciou očí a detekciou zvierat poskytuje rozšírené možnosti zaostrovania objektov počas snímania videa.

Tieto funkcie automatického zaostrovania sú veľkou podporou aj fotografovaní statických snímok a spolupracujú so vyššou rýchlosťou a výkonom fotoaparátu. Fotoaparát Z 6II podporuje sériové snímanie rýchlosťou 14 sn./s a ponúka väčší maximálny počet snímok pri sériovom snímaní: 200 obrázkov vo formáte JPEG alebo 124 12-bitových nekomprimovaných obrázkov RAW v jednej sérii.

Fotoaparát Z 6II je vhodný pre používateľov, ktorí chcú okrem fotografií snímať aj videá vo filmovej kvalite pomocou kompaktného systému. Je to fotoaparát na profesionálnu produkciu videa alebo, napríklad, na svadobné fotografovanie, kde je kľúčová ľahká manipulácia, flexibilita a nekompromisná kvalita výstupu.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€1 999    
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória Fotoaparáty
Záruka 2 roky
 

Tvorte bez hraníc. Z 6II
- Tvorte v akomkoľvek svetle: Široký bajonet Nikon Z a veľký plnoformátový snímač s rozlíšením 24,5 Mpx umožňujú získať čisté a detailné snímky v ultra širokom rozsahu citlivostí ISO. Automatické zaostrovanie pri slabom svetle teraz funguje až do -6 EV s objektívom f/2 (alebo svetelnejším).
- Oveľa rýchlejší: Snímajte v plnom rozlíšení frekvenciou až 14 snímok za sekundu s kontinuálnym automatickým zaostrovaním a automatickou expozíciou. Zachyťte až 200 fotografií vo formáte JPEG alebo 124 12-bitových nekomprimovaných obrázkov vo formáte RAW v jednej sérii.
- Dvojica procesorov EXPEED: Vďaka dvom procesorom máte k dispozícii dvojnásobný výkon na všetko - od automatického zaostrovania po kapacitu vyrovnávacej pamäte. Výkon fotoaparátu je hodvábne plynulý ako pri filmovaní, tak pri snímaní fotografií.
- Duálny slot na karty: Prispôsobte sa každému pracovnému postupu. Môžete používať karty SD UHS-II v jednom slote a karty XQD alebo najnovšie ultrarýchle karty CFexpress v druhom.
- Výkonné multimediálne zariadenie: Zachyťte ostrejšie a čistejšie videozáznamy so širším dynamickým rozsahom. Počas snímania máte k dispozícii AF s detekciou očí a detekciou zvierat a výstup videa si môžete vybrať podľa potreby.
- Odolná konštrukcia: Vďaka mimoriadne pevnému a ľahkému rámu zo zliatiny horčíka sa fotoaparát ľahko prenáša a je dostatočne odolný na to, aby zvládol akékoľvek prostredie. Je úplne utesnený proti prachu, nečistotám a vlhkosti.
- NIKKOR Z: Vychutnajte si filmovú hĺbku ostrosti, ktorú môžete dosiahnuť so širokým výberom kompaktných objektívov NIKKOR Z s rýchlym zaostrovaním.

PARAMETRE

Modelová rada

Z6II

snímací senzor

CMOS

veľkosť snímacieho senzora

24,5 MP 35,9 mm × 23,9 mm

procesor

Dual Expeed

Záznamové médium

CFexpress Typ B

typ karty

SDXC/CF express

Obrazovka dotyková

áno

Obrazovka výkoklopná

áno

GPS

 

Uhlopriečka

3,2"

LCD displej

3.2", výklopný, 2.100.000 pixelov

Max rozlíšenie videa

[4K UHD] 3 840 × 2 160/30p, 25p, 24p

objektív

bajonet Z

hľadáčik

Áno

zaostrovanie

AF, MF, 273-bodový systém automatického zaostrovania

počet zaostrovacích bodov

273

rýchlosť závierky

1/8 000 až 30 sekúnd s krokom 1/3 alebo 1/2 EV, režim bulb, čas, X200

ISO

100 až 51 200

sériové snímanie

14 obr./s.

video

FullHD, 4K

samospúšť

2 s, 5 s, 10 s, 20 s

blesk

Externý blesk i-TTL

zdroj napájania

EN-EL15c

Rozhranie

USB 3.1 C, WiFi, Bluetooth 4.2, HDMI - C, MIC,Slúchadlá

Ďalšie info.

 

rozmer - šírka [mm]

134

rozmer - hĺbka [mm]

100,5

rozmer - výška [mm]

69,5

Hmotnosť [kg]

Približne 705 g s batériou a pamäťovou kartou, ale bez krytky tela, približne 615 g (len telo fotoaparátu)