Aj v tejto ťažkej sitácii fungujeme ďalej. Máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. Prajeme pevné zdravie každému z vás!  

Canon EOS M6 + EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM čierny

Neohodnotené
 
Nový produkt Zväčšiť
 

V kompaktnom tele modelu EOS M6 nájdete veľký 24,2-megapixelový snímač CMOS, Dual Pixel CMOS AF s procesorom DIGIC 7, ktorý prináša úžasné výsledky dokonca aj pri slabom svetle či vysokom kontraste. Objektív Canon EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM je veľkorozsahový základný objektív s bajonetom Canon EF-M.

€922    
Značka Canon
Kategória Fotoaparáty
 

Canon EOS M6

Spojenie kompaktu a digitálnej zrkadlovky
Dostatočne prenosné zariadenie, ktoré vám vojde do vrecka alebo do tašky – model EOS M6 vám umožní spontánne fotografovanie, zachytávanie neočakávaných okamihov zreteľne a tvorivo pomocou fotoaparátu, ktorý si môžete vziať kamkoľvek.

Bleskový výkon, keď ho najviac potrebujete
Senzor CMOS AF s technológiou dvojitých pixelov umožňuje rovnako rýchle a presné zaostrovanie ako digitálna zrkadlovka, automaticky sleduje objekty pohybujúce sa v zábere. Model EOS M6 okrem toho aj rýchlo fotí – zachytí až 9 sn./s v rozlíšení 24,2 megapixela (7 sn./s s automatický zaostrovaním SERVO).

Senzor CMOS AF s technológiou dvojitých pixelov
Rýchle zaostrovanie pre fotografov. Plynulé zaostrovanie pri snímaní videa.

Nové úrovne kreatívneho snímania videozáznamov
Pri snímaní videa používajte rovnaké ovládacie prvky ako pri fotografovaní. Neuveriteľne jednoducho vytvárajte filmy v rozlíšení Full HD, ktoré budú skvele vyzerať online aj doma v televízore. Objekty budú pri pohybe zaostrené (bez ohľadu na to či sa pohybujú ony alebo vy) a snímaný záznam ostáva stabilný vďaka zabudovanej 5-osovej stabilizácii obrazu.

Zažite EOS
Vyberte si z úžasnej ponuky, ktorá obsahuje viac ako 80 objektívov EF-M, EF-S alebo EF.

Inteligentné zdieľanie a konektivita – nevyžadujú sa žiadne káble
Stále zapnuté funkcie Bluetooth® a NFC uľahčujú pripojenie modelu EOS M6 k smartfónu alebo tabletu prostredníctvom Wi-Fi. Po pripojení si môžete prezerať snímky a podeliť sa o ne s priateľmi v cloude. Dokonca môžete na diaľku ovládať fotoaparát a sledovať, čo sa zobrazuje na displeji zariadenia.

Canon EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM

Univerzálny objektív s rozsah ohniskových vzdialeností 28,8-240mm:
Canon EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM je kvalitný cestovný objektív s transfokálnou konštrukciou, ktorý je ideálny pre každodenné použitie. Jeho transfokácia (zoom) pokrýva ohromný rozsah ohniskových vzdialeností 28,8-240mm (po prepočte na 35mm kinofilm), vďaka čomu s ním dokážete fotografovať architektúru, nádherné krajinky, ako aj rýchlu reportážnu akciu či portréty.

Vynikajúca kvalita obrázkov:
Ostrosť obrazu s vysokým kontrastom je zaručená aj počas fotografovania pri slabom osvetlení vďaka dvom asférickým šošovkám (asféricky tvarovaná šošovka) a jednej šošovke UD (nízko rozptylová šošovka). Objektívy sú vybavené aj povrchovými vrstvami Super Spectra, ktoré napomáhajú dosiahnuť presné vyváženie farieb a vysoký kontrast obrazu a zároveň potláčajú efekt oslnenia a zdvojenia v záujme produkcie nádherných záberov v ľubovoľných svetelných podmienkach.

Minimálna vzdialenosť zaostrenia 0,25 m:
Vďaka minimálne vzdialenosti zaostrenia 0,25 m Vám objektív dovolí sa k fotografovaným objektom priblížiť sa ešte viac, čo je vhodné pre zábery zblízka a krajinky. Režim zaostrovania AF+MF Vám umožní kompletné manuálne zaostrenie kedykoľvek keď potrebujete čím umožňuje upraviť zaostrenie bez toho, aby ste museli opustiť režim automatického zaostrovania AF.

Rýchle automatické zaostrenie, možnosť manuálneho zaostrovania:
Systém automatického zaostrenia s krokovým STM zaostrovacím motorčekom, Vám prináša rýchle a presné automatické zaostrovanie neoceniteľné pri akčnej fotografií. V plne manuálnom režime sa môžete kedykoľvek chopiť ovládania, čím zároveň získate možnosť korekcie zaostrenia podľa vášho zámeru a to bez nutnosti zmeny zaostrovacieho režimu AF.

Plynulé a tiché zaostrovanie pri videách vďaka technológii STM:
Natáčanie kvalitných videí, ktoré sa vyznačujú dokonalou ostrosťou obrazu, je vďaka STM zaostrovaciemu motorčeku a režimu Movie Servo AF hračkou. Tento režim využíva technológiu vnútorného zaostrovania a krokového motorčeka STM pre tiché kontinuálne zaostrovanie v režime videí. Vaše videá sú tak plynulé a s minimom rozostrených úsekov čím sa dosahuje mimoriadna kvalita videozáberov. STM zaostrovací motorček je takmer bezhlučný a tak pri natáčaniu videí nedochádza k narušeniu zvukovej stopy pri preostrovaní objektívu.

Dokonale ostré fotografie so 4-krokovým optickým stabilizátorom obrazu IS:
Vďaka objektívu EF-M 18-150 mm f/3.5-6.3 IS STM môžete zachytávať dokonale ostré fotografie aj pri fotografovaní z ruky pri nízkej hladine osvetlenia. Tento objektív je vybavený pokrokovou optickou stabilizáciou IS. Tá umožňuje redukovať chvenie fotoaparátu až o 4 expozičné stupne a umožňuje Vám tak zachytávať videozábery pri nízkej hladine osvetlenia s prakticky nulovým reálne viditeľným zvýšením rozostrenia fotografie.

Dynamická IS stabilizácia pre plynulé videá:
Vďaka novému režimu dynamickej stabilizácie optického stabilizátora IS už nie je chvenie fotoaparátu problémom ani pri natáčaní Full HD videa z ruky. Problémom dokonca nie je ani pri natáčaní videí počas chôdze pri sledovaní natáčaného objektu. Optická stabilizácia objektívu EF-M 18-150 mm f/3.5-6.3 IS STM využíva režim dynamickej stabilizácie obrazu v režime videí na potlačenie valivého pohybu a chvenia v záujme dosahovania stabilných záberov.

Kompaktnosť a prenosnosť konštrukcie:
Tento objektív je mimoriadne kompaktný a ľahko prenáša bez ohľadu na cieľ vašej cesty. Za svoje kompaktné rozmery vďačí konštrukcii bajonetu EF-M určeným pre použitie s revolučným systémovým fotoaparátom EOS M. Od použitého bajonetu a jeho konštrukcie sa potom odvíjajú aj rozmery optickej sústavy objektívu. Vyznačuje sa pevnou a mimoriadne ľahkou konštrukciou z hliníkových zliatin.

Špecifikácie objektívu Canon EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM:
Bajonet objektívu: Canon EF-M
Ohnisková vzdialenosť: 18-150mm (28,8-240mm po prepočte na 35mm kinofilm)
Maximálna clona: f/3.5 - 6.3
Minimálna clona: f/22 - 38
Stavba objektívu: 17 šošoviek v 13 skupinách
Zorný uhol: 74° 20´ - 10° 25´
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 0,25-0,45m
Maximálne zväčšenie: 0,31x
Počet lamiel clony: 7 kruhovo vykrajovaných lamiel
Priemer filtrového závitu: 55mm
Rozmery(priemer x dĺžka): 60,9 x 86,5mm
Hmotnosť: 300g