Aj v tejto ťažkej sitácii fungujeme ďalej. Máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. Prajeme pevné zdravie každému z vás!  

Canon PowerShot G7 X Mark III strieborný + VIP SERVIS 3 ROKY + 32GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo

Neohodnotené
 
Nový produkt Zväčšiť
 

Fotoaparát Canon PowerShot G7 X Mark III je ideálny pre vlogerov, blogerov a každého, kto zverejňuje obsah online. Pomôže vám dosiahnuť dokonalý vzhľad vďaka prvotriednemu videu s rozlíšením 4K, veľkému snímaču typu 1 a fotografiám s rozlíšením 20,1 megapixela – to všetko v super prenosnom dizajne.

Dostupnosť asi 7-8 dní
€699    
Značka Canon
Kategória Canon
 

Neuveriteľné 4K videá, veľkolepé fotografie s rozlíšením 20,1 megapixelov a snímanie s vysokou rýchlosťou, ktoré zachytí aj tie najprchavejšie momenty.

Podmanivé videozáznamy, ktoré si vaše publikum zamiluje

Zapôsobte ostrosťou v rozlíšení 4K a rýchlou snímkovou frekvenciou až 120 sn./s. Pripojenie mikrofónu vám umožní vytvárať krištáľovo čisté zvukové záznamy. Pripojenie k smartfónu zas zjednodušuje zverejňovanie a streamovanie naživo v službe Youtube.

Vytvárajte obsah tak, ako ste zvyknutí

Fotoaparát Canon PowerShot G7 X Mark III podporuje kreativitu. Či už snímate portréty, autoportréty, panoramatické zábery alebo jedlo, 20,1-megapixelový snímač vám prinesie dokonalé výsledky.

Vystúpte z davu používateľov smartfónu

Upútajte publikum nízkou hĺbkou ostrosti, ktorá nasmeruje pozornosť na váš objekt. Videozáznamy a fotografie nasnímané pri slabom osvetlení sú nabité detailami a atmosférou.

Rýchle a jednoduché používanie

Intuitívnu dotykovú obrazovku môžete otočiť a okamžite začať vytvárať vlogy a autoportréty. Jednoduché, prispôsobiteľné ovládacie prvky vám umožňujú vychutnať si požadovanú úroveň kontroly podľa vlastných predstáv.

Dokonalé pripojenie vďaka technológii Bluetooth®*

Spárujte fotoaparát Canon PowerShot G7 X Mark III so smartfónom alebo s tabletom a zdieľanie obsahu online bude hračkou. Pomocou aplikácie Canon Camera Connect môžete vzdialene snímať videozáznamy alebo fotografie.

Technológia, ktorá vás posúva o krok vpred

Rýchly procesor DIGIC 8 vám umožňuje zaznamenať fotografie rýchlosťou až 30 sn./s, dokonca aj vtedy, keď používate formát RAW, ktorý zvyšuje flexibilitu postprodukcie.