Canon PowerShot G1X Mark III + VIP SERVIS 3 ROKY + 32GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo

7 hodnotení
 
Tip Nový produkt Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Dokonalý model radu G spájajúci to najlepšie z fotoaparátov PowerShot a EOS

Dostupnosť 7-12 dní
€949    
Značka Canon
Kategória Canon
Záruka 2 roky
 

Model G1 X Mark III čerpajúci z dedičstva našich legendárnych modelov predstavuje jedinečné spojenie rýchlosti, kvality a odolnosti digitálnej zrkadlovky s ovládaním ľahkých modelov PowerShot. Ideálna voľba pre fotografov hľadajúcich univerzálnu náhradu za digitálnu zrkadlovku, ktorá ich môže sprevádzať všade.

Je výrazne ľahší a tenší ako G1 X Mark II, pričom ponúka ergonomický dizajn inšpirovaný fotoaparátmi EOS, aby oslovil fotografov, ktorí chcú nechať svoju digitálnu zrkadlovku doma a cestovať naľahko.

Výnimočná kvalita obrazu
Model G1 X Mark III sa môže pochváliť 24,2 MP snímačom APS-C, objektívom so širokou clonou, 3x optickým zoomom a ohniskovou vzdialenosťou 24 – 72 mm a procesorom DIGIC 7 na snímanie špičkových fotografií a videozáznamov.

Rýchle snímanie s istotou
Tie najlepšie predpoklady uspieť vo všetkých ohľadoch – technológia Dual Pixel CMOS AF zaručuje spoľahlivé a pohotové zaostrovanie, ktoré dopĺňa 4-kroková stabilizácia pre lepšie snímanie bez statívu.

Krásne prehľadné ovládanie
V strede umiestnený elektronický hľadáčik s vysokým rozlíšením, automatické zaostrenie dotykom a potiahnutím a ergonómia inšpirovaná modelmi EOS vám aj napriek vreckovým rozmerom dodajú istotu hodnú digitálnej zrkadlovky.

Videozáznamy v kvalite Full HD 60P
Snímajte úžasne podrobné videozáznamy s frekvenciou 60P v rozlíšení Full HD a zachyťte dokonale plynulé a stabilné zábery aj za behu vďaka technológii Dual Pixel CMOS AF a 5-osovej stabilizácii videozáznamov.

Rozšírená možnosť pripojenia
Pripojte sa pomocou neustále aktívneho rozhrania Bluetooth modelu G1 X Mark III jednoducho k inteligentným zariadeniam. Rozšírte svoje kreatívne možnosti vďaka manuálnemu ovládaniu cez aplikáciu Camera Connect.