Barion Pixel
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 8
 

Canon EOS R7 + RF-S 18-150mm 3.5-6.3 IS STM + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo

Neohodnotené
 

Canon EOS R7 je rýchla a zároveň kompaktná APS-C bezzrkadlovka pre náročných fotografov. Snímač orezania s 32,5 megapixelmi zaručuje fotografie ostré ako žiletka a úchvatné videá v rozlíšení 4K. Či už fotíte divokú prírodu, športujete z okraja alebo vytvárate multimediálny obsah.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 699
   
Značka Canon
Kategória Canon
Záruka 2 roky
 

UMELÁ INTELIGENCIA S TECHNOLÓGIOU HĹBKOVÉHO UČENIA A ROZPOZNANIE OBJEKTU

 

 
 
Automatické zaostrenie, ktoré napĺňa očakávania
 
Fotografi z oblasti voľne žijúcich živočíchov budú mať radi, ako fotoaparát rozpoznáva počas letu vtáky, pričom ich udrží ostré ako let naprieč krajinou. Športoví fotografi si budú môcť vychutnať schopnosť sledovať ľudí, keď sa pohybujú rýchlo a nepredvídateľne – dokonca aj vtedy, keď majú nasadenú prilbu, pozerajú sa iným smerom alebo sa obracajú hore nohami.
Systém zaostrovania EOS R7 s dvoma pixelmi CMOS AF II pokrýva a sleduje objekty nad takmer 100 % rámu 1 a zabezpečuje rýchle a presné automatické zaostrenie, aj keď úroveň svetla klesne na úroveň –5EV 2 alebo s maximálnymi otvormi ako f/22.
 
Fotografovanie najohrozenejšej mačky na svete
 
 
 
Kvalita snímok na novej úrovni

Pre 7 zastávok ochrany pred chvením fotoaparátu

Predstavte si možnosť snímať fotografie s dlhou expozíciou z ruky, úmyselne rozmazávať pohybujúce sa objekty bez toho, aby ste sa dostali k statívu. Alebo zachytávať dokonale plynulé video pri chôdzi s fotoaparátom. Stabilizátor obrazu v tele (IBIS) v rámci operačného systému EOS R7 odomkne všetky nové spôsoby, ktoré budú kreatívne, a mohol by vás len opätovne zvážiť, ako používate kamerový systém.

7-stop ochrany pred chvením fotoaparátu
 
 
 
Kvalita obrazu mimo očakávania
 
Fotografie sú plné detailov, farieb a dynamického rozsahu – dokonca aj pri slabom osvetlení vďaka maximálnej citlivosti ISO 32,000. Vysokokvalitné videosekvencie v rozlíšení 4K môžete vytvoriť prevzorkovaním VÝSTUPU ZO 7 K senzora, zatiaľ čo protokol Canon Log 3 zaručuje široký dynamický rozsah a možnosti úpravy záberov po snímaní.
 
Kvalita obrazu mimo očakávania 
 
 
 
Stabilný obraz aj v nestabilných situáciách
 
IBIS fotoaparátu spolupracuje s optickým systémom, ktorý je zabudovaný do mnohých našich RF objektívov. Vďaka bleskovej komunikačnej rýchlosti a širokej fyzickej šírke RF držiaka je možné až 7 zastávok s RF-S 18-150 mm F3,5-6.3 IS STM a až 8 zastávok s inými RF šošovkami stabilizácie na 5 osiach, čo umožňuje stabilné snímanie dlhých expozícií bez chvenia fotoaparátu.
A pri snímaní s objektívmi bez IS (napr. rýchlymi primárnymi objektívmi) umožňuje široké uchytenie objektívu systému EOS R systém IBIS EOS R7, aby aj naďalej poskytoval vysoko účinnú stabilizáciu proti chveniu fotoaparátu.
 
Stabilný obraz aj v nestabilných situáciách
 

 

DOKONALE STABILNÉ VIDEÁ

 
Blesková rýchlosť, ktorá vás ohromí
 
Dokonalý fotografický moment môže trvať len zlomky sekundy, preto sme navrhli, aby bol EOS R7 výnimočne rýchly. Zachytávajte SÚBORY RAW, JPEG a HEIF pri neuveriteľných 15 fps6 – alebo až 30 snímok/s4 pri použití tichej elektronickej uzávierky fotoaparátu7 – s nepretržitým AF a AE, ktoré neustále reaguje pri snímaní. Horná rýchlosť elektronickej uzávierky 1/16,000 sekundy odhaľuje detaily, ktoré často nekapotované oko.
 
 

 

Stvorený na rýchlu reakciu
 
Procesor DIGIC X fotoaparátu zabezpečuje rýchle a živé ovládanie a prakticky eliminuje oneskorenie hľadáčika pre skutočne reagujúci zážitok zo snímania. Do jednej série 30 snímok/s možno nasnímať až 42 NESPRACOVANÝCH súborov a 126 súborov vo formáte JPEG.
 

Procesor DIGIC X

 

Plynulý pohyb, dokonale zachytený na videu
 
Pri snímaní videa sú v rozlíšení 4K k dispozícii rýchlosti snímok až 60p a pri snímaní záznamu vo vysokom rozlíšení (Full HD) až 120 p. Zachytáva pohybujúce sa objekty s neuveriteľnou presnosťou a vytvára dokonale plynulé efekty pomalého pohybu v povýrobe.
 
Funkcia Fluid Motion, dokonale zachytená na videu 
 
 
 

NOVÉ FUNKCIE, ZNÁME DOJMY

Urobte ďalšie kreatívne kroky pomocou fotoaparátu, ktorý vám prinesie nové technológie na dosah ruky, no zároveň sa cíti ako dobre a inštinktívne ako vaša digitálna zrkadlovka. Nové dizajnové prvky – ako kombinovaný volič bodu automatického zaostrenia a zadné ovládacie koliesko – sa spájajú s klasickým systémom EOS Handling a okamžite rozpoznateľnými stránkami ponuky, takže sa od začiatku budete cítiť ako doma.

 

Elektronický hľadáčik

Dokonca aj úžasný 2.36-miliónbodový elektronický hľadáčik s rýchlosťou 120 snímok/s má režim podpory OVF, ktorý pomôže tým, ktorí prechádzajú z digitálnych zrkadloviek.

Elektronický hľadáčik

 

 
Výklopná obrazovka LCD
 
Displej Vari-angle uľahčuje snímanie aj z nezvyčajných uhlov Podporuje sa aj vertikálne zaznamenávanie videa, vďaka čomu je jednoduché zachytiť príbehy sociálnych médií.
 
Výklopná obrazovka LCD
 
 
 
Kombinovaný volič bodu automatického zaostrenia
 
Nové dizajnové prvky zahŕňajú kombinovaný volič bodu automatického zaostrenia a zadné riadiace koliesko.
 
Kombinovaný volič bodu automatického zaostrenia

 

 
Výhody formátu APS-C
 
Snímač veľkosti APS-C fotoaparátu EOS R10 poskytuje 1,6x väčší rozsah teleobjektívu ako objektív s rovnakou ohniskovou vzdialenosťou plnoformátového fotoaparátu. Menší formát snímača tiež zvyšuje prenosnosť EOS R7 – je to skvelé pri výlety z voľne žijúcich zvierat, fotografovaní vzduchových relácií alebo zachytávaní akcie na trati.
 

Výhody formátu APS-C

 

Širšie možnosti vďaka integrácii

A rozprávaním s objektívmi môžete všetky svoje existujúce objektívy EF a EF-S preniesť do EOS R7 prostredníctvom rôznych adaptérov Canon ,kde budú fungovať presne tak, ako si pamätáte – ak nie lepšie, vďaka väčšej funkčnosti systému EOS R.

Systém EOS R7 môžete prispôsobiť tak, aby fungoval presne podľa svojich predstáv. Prispôsobiteľné ukazovatele a tlačidlá dopĺňajú vlastné režimy snímania a programovateľnú obrazovku My Menu.

Širšie možnosti vďaka integrácii

 

ĎAĽŠIE SLOVO V KOMUNIKÁCII


Zdieľanie, odosielanie, tok údajov a spracovanie
 
EOS R7 je pripojená kamera, ktorá je schopná spolupracovať s smartfónom, tabletom alebo počítačom prostredníctvom aplikácie Canon Camera Connect. Pripojenie Bluetooth Low Energy Link udržiava pripojenie k vášmu inteligentnému zariadeniu, aby ste mohli prehľadávať, preberať a zdieľať obrazy a video v plnej alebo zmenšenej veľkosti pomocou rozhrania Wi-Fi – kdekoľvek snímate. Aj systém EOS R7 je vyrobený v zariadení iPhone11 , takže ho môžete pripojiť pomocou vysokorýchlostného kábla USB-C.

Aktualizujte svojich nasledovníkov na sociálnych médiách zaujímavými udalosťami, ako sa to deje, alebo odošlite obrázky priamo klientovi, ak profesionálne pracujete s EOS R7, dokonca umožňuje prenos videa v reálnom čase na YouTube.

 

Diagram pripojenia
Spustite svoj pracovný postup úprav na začiatku
 
Zabudované rozhranie Wi-Fi zjednodušuje pripojenie nezávisle k našej online bráne, image.canon, čím umožňuje hladký priamy prenos vašich obrázkov a videoklipov do cloudového úložného priestoru na neskoršie prezeranie. Preneste všetky obrázky tak, aby ste boli pripravení a čakali na vás, keď sa vrátite domov, alebo ak chcete rýchlosť, vyberte a preneste iba tie obrázky, ktoré uprednostňujete.
 
Spustite svoj pracovný postup úprav na začiatku
 
 
TECHNICKÉ PARAMETRE
 • TECHNOLÓGIA DUAL PIXEL CMOS AF II

  Automatické zaostrenie, ktoré rozpozná a sleduje ľudí, zvieratá a vozidlá

  Notification Imagee

 • NEPRETRŽITÉ SNÍMANIE RÝCHLOSŤOU 15 SNÍMOK/S

  Plus sériové snímanie rýchlosťou 30 snímok/s s elektronickou uzávierkou fotoaparátu

  Notification Imagee

 • 32,5-MEGAPIXELOVÝ SNÍMAČ VEĽKOSTI APS-C

  Ideálne vyváženie rozlíšenia, rýchlosti a výkonu pri slabom osvetlení

  Notification Imagee

 • ZAOSTRENIE -5EV PRI SLABOM SVETLE

  Presné zaostrenie pri slabých svetelných podmienkach

  Notification Imagee

 • ISO 32 000

  Štandardná maximálna citlivosť

  Notification Imagee

 • FULL HD AŽ DO 100/120P

  Pre dokonale plynulý pohyb

  Notification Imagee

 • SÚČINNÝ STABILIZÁTOR OBRAZU

  Stabilizácia tela a objektívu pracujú súčinne až 7 krokov v rámci ochrany pred chvením fotoaparátu

  Notification Imagee

 • 4K/60P

  Zachytávanie HD videa

  Notification Imagee

 • ELEKTRONICKÝ HĽADÁČIK S 2,36 MILIÓNOM BODOV

  S obnovovacou frekvenciou až 120 snímok/s

  Notification Imagee

 • 7,5 CM DOTYKOVÁ OBRAZOVKA TYPU VARI-ANGLE S 1,04 MILIÓNOM BODOV

  Pozrite sa na svoj objekt z iného uhla

  Notification Imagee

 • PROCESOR DIGIC X

  Citlivé ovládanie a minimálne oneskorenie elektronického hľadáčika

  Notification Imagee

 
 

objektív CANON RF-S 18-150 MM F/3.5-6.3 IS STM

 

 
Dosiahnite ďalej vďaka flexibilnému cestovnému objektívu
 
Zachytávajte život v celej jeho kráse s objektívom APS-C so zoomom 8,3x, ktorý ponúka užitočný rozsah ohniskovej vzdialenosti 29 – 240 mm (ekvivalent 35 mm). Je ideálny na snímanie krajiniek, života v záhrade, športov či cestovateľských záberov a dá sa ľahko zložiť do tašky s výbavou.
 
Canon RF-S 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM
 
 
 
Ostré a stabilné zábery a videá z ruky
 
Otrasy fotoaparátu sú minulosťou s pomocou 4,5-krokového optického stabilizátora obrazu, ktorý umožňuje snímanie z ruky a zaistí plynulé a stabilné video, ako aj ostré a čisté fotografie. V prípade niektorých fotoaparátov môže prichádzať do úvahy aj kombinovaná stabilizácia obrazu.
 
Taget ved 70mm (35mm-ækvivalent brændvidde: 112mm)
 
 
 
Tvorivé ovládanie s plynulým a tichým zaostrovaním
 
Sedemlamelová kruhová clona f/3,5 – 6,3 je ideálna na kreatívne rozmazané zvýraznenie alebo efekt „bokeh“, vďaka čomu zachytíte nádherne výrazné zábery, zatiaľ čo motorček STM umožní plynulé, tiché a rýchle zaostrovanie.
 
Canon RF-S 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM
 
 

 

Experimentujte s manuálnym zaostrovaním a makrom

Prejdite na manuálne zaostrovanie a vyskúšajte makro zábery v režime MF. Je to dokonalé riešenie na zachytávanie úžasných detailov objektov, ktoré vám umožňuje dostať sa veľmi blízko. Pri 35 mm ohniskovej vzdialenosti je maximálne zväčšenie 0,59x.
 
Canon RF-S 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM
 
 
 
Ľahký, kompaktný – dokonalý na každý deň
 
Kombinovaná hmotnosť objektívu RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM a bezzrkadlového fotoaparátu EOS R APS-C ponúka v porovnaní s ekvivalentnými digitálnymi zrkadlovkami výraznú úsporu hmotnosti. Menšia hmotnosť znamená, že ho môžete používať dlhšie – a nikdy nezmeškáte ani jeden okamih.
 
Taget ved 100mm (35mm-ækvivalent brændvidde: 160mm)
 
 
 
 
Max. svetelnosť objektívu 6.3
Typ bajonetu Canon RF
Typ objektívu zoomový
Stabilizácia obrazu Áno
Vhod.pre formát snímača APS-C
Min. svetelnosť objektívu 3,5
Priemer závitu filtra 55 mm
Počet lamiel clony 7