Barion Pixel

Canon EOS R + RF 24-105mm f/4-7,1 IS STM + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Hlavné vlastnosti fotoaparátu Canon EOS R:

  • Možnosť používania s novými výkonnými RF objektívmi,
  • 35 mm full frame CMOS senzor s približne 30,3 milióna efektívnych pixelov
  • Najnovší obrazový proces DIGIC 8
  • Svetovo prvý fotoaparát, ktorý dokáže automaticky zaostriť aj v náročných svetelných podmienkach, ako napríklad -6 EV
  • Najrýchlejšia možnosť automatického zaostrovania na svete – 0,05 sekundy 
  • Digital Lens Optimizer
  • Touch and Drag AF – výber z 5655 pozíc AF
  • Tichá uzávierka
  • Formát 4K videa s možnosťou 10-bitového výstupu cez HDM
Dostupnosť 6-10 prac.dní
€2 059    
Značka Canon
Kategória Canon
Záruka 2 roky
 

Canon EOS R + RF 24-105mm f/4-7,1 IS STM
Systém EOS R inovuje existujúci systém EOS a poskytuje bohatšie, detailnejšie výsledky, so skvelou ostrosťou a kvalitou. EOS R je prvým fotoaparátom, ktorý je vybavený RF bajonetom s priemerom 54 mm, vzdialeným 20 mm od snímača a 12 konektormi pre komunikáciu s objektívmi.

Kombinácia vysoko výkonných objektívov radu RF, 35 mm full frame CMOS senzoru s približne 30,3 miliónmi efektívnych pixelov a najnovšieho procesora DIGIC 8, umožňuje EOS R vytvárať najvyššiu kvalitu obrazu. Komunikácia medzi telom fotoaparátu a objektívom RF je na takej úrovni, že dokonca aj režim Digital lens optimizer, ktorý vďaka informáciám prenášaným bajonetom dočisťuje optický výsledok, má minimálny dopad na spomalenie kontinuálneho snímania.

Prostredníctvom najrýchlejšieho systému automatického zaostrovania na svete – len 0,05 sekundy –
a schopnosti súvisle zachytiť pohybujúce sa objekty rýchlo a precízne, s možnosťou až 8 snímok za sekundu v režime kontinuálneho snímania (pevný AF) a 5 snímok za sekundu s AF tracking, ponúka EOS R veľmi konzistentné používateľské rozhranie pre sebavedomých fotografov. EOS R má funkcionalitu "Touch and drag AF", ktorá umožňuje intuitívny výber z 5655 pozícií AF - viac než má akýkoľvek iný fotoaparát
v tejto triede. Keďže je toto zariadenie prvým na svete, ktoré dokáže automaticky zaostrovať v tmavom prostredí až do -6EV, je EOS R optimalizovaný na fotenie v prostredí s nízkym množstvom svetla vďaka pokročilému elektronickému hľadáčiku (Electronic Viewfinder – EVF) s 3,69 miliónmi bodov a poskytuje 100% pokrytie snímanej scény a dáva možnosť vidieť objekty v ich skutočných farbách aj v prostredí takmer absolútnej tmy.

EOS R ponúka možnosť nepočuteľného snímania obrazu vďaka reálne tichej uzávierke a poskytuje tým úplnú diskrétnosť aj v tých najosobnejších fotografických prostrediach, takže je ideálny napríklad pre fotoreportérov či svadobných fotografov.
EOS R je skutočne majstrovským nástrojom pre tvorcov filmov prostredníctvom formátu 4K s plnou kontrolou audio záznamu, vďaka variabilite otočného displeja a pomocníkovi pre manuálne ostrenie – funkcie peaking. Dodatočne môžu tvorcovia filmov použiť 10-bitový výstup cez HDMI a vďaka profilu Canon log môžu snímať záznam v neutrálnom kontraste až do dynamického rozsahu 12 EV krokov pri nastavení ISO 400, čo im umožní následné úpravy v post-processingu, aby sa vyhli aj tým najmenším nuansám vo farebnom detaile, tieňoch a prepáleniach.

Takmer všetko ovládanie na tele EOS R je prispôsobiteľné, čo prináša nový rozmer personalizácie
a používania majiteľom EOS. Dobre známa, ale predsa len vylepšená ergonómia EOS – robustné telo
z hliníkovej zliatiny odolné proti poveternostným vplyvom – dovoľuje používateľom fotiť dlhšiu dobu
a pritom si stále užívať pohodlie gripu a intuitívneho rozhrania. Ako prvý v modelovom rade EOS má EOS R prispôsobiteľnú multifunkčnú lištu, na ktorej si používateľ môže prednastaviť preferované nastavenia, akým je napríklad citlivosť ISO. Pre tých, ktorí sú stále v pohybe, ponúka EOS R Bluetooth konektivitu cez spárovanie s mobilným telefónom a tiež ukladanie GPS polohy pri každej zhotovenej fotografii. Dodatočne možno využiť aj aplikáciu Canon Camera Connect, ktorá ponúka slobodu tvorivému fotografovaniu vďaka možnosti fotenia cez diaľkové ovládanie.

Novo predstaveným používateľským prvkom všetkých RF objektívov je tzv. "Control ring", ktorý umožní rýchle nastavenie clony, rýchlosti uzávierky, ISO či kompenzáciu expozície jednoducho a bez prerušenia koncentrácie na aktuálny záber.

Hlavné vlastnosti systému Canon EOS R:
• Vynikajúci optický výkon, nové možnosti konštrukcie objektívov a možnosť tvorivej flexibility
• Pokročilá komunikácia medzi telom zariadenia a objektívmi
• Kompatibilita s existujúcimi EF and EF-S objektívmi a príslušenstvom
• Schopnosť zachytenia záberov v zhoršených svetelných podmienkach

Hlavné vlastnosti fotoaparátu Canon EOS R:
• Možnosť používania s novými výkonnými RF objektívmi, 35 mm full frame CMOS senzor s približne 30,3 milióna efektívnych pixelov a najnovší obrazový proces DIGIC 8
• Svetovo prvý fotoaparát, ktorý dokáže automaticky zaostriť aj v náročných svetelných podmienkach, ako napríklad -6 EV
• Najrýchlejšia možnosť automatického zaostrovania na svete – 0,05 sekundy
• Digital Lens Optimizer
• Touch and Drag AF – výber z 5655 pozíc AF
• Tichá uzávierka
• Formát 4K videa s možnosťou 10-bitového výstupu cey HDM

Canon RF 24-105mm f/4-7,1 IS STM
Skvelý spoločník na cesty
S ohniskovým rozsahom 24-105mm, hmotnosťou iba 395g a rozmermi 88,8 x 76,6 mm je objektív RF 24-105mm f/4-7.1 IS STM ideálny pre tých, ktorí požadujú všestranné sklo, ale nemajú vo fotografickej brašni mnoho miesta alebo chcú maximálne znížiť záťaž. Objektív RF 24-105mm f/4-7.1 IS STM váži spolu s telom EOS RP len 880g 1 a tvoria vyvážený, pohodlne ovládateľný celok pre plnoformátovú fotografiu a natáčanie videa. Objektív RF 24-105mm f/4-7.1 IS STM ponúka v celom rozsahu transfokácie reálne zväčšenie 0,4x. Je taktiež vybavený špeciálnym režimom Makro s ostrením na stred so zväčšením 0,5x. Manuálnym zaostrovaním pri ohniskovej vzdialenosti 24 mm môže fotograf ostriť aj na veľmi krátku vzdialenosť iba 13 cm. Objekty v strede snímky budú dokonale ostré a prekreslené vrátane nádherných skrytých detailov, zatiaľ čo smerom ku krajom sa ostrosť znižuje do príjemne mäkkého pozadia. Ideálna vlastnosť pre fotografov, ktorí hľadajú nový pohľad na
makrofotografiu

Vynikajúce výsledky pri fotení aj videu
Objektív RF 24-105mm f/4-7.1 IS STM ponúka vynikajúce optické vlastnosti a vysokorýchlostnú komunikáciu s telom fotoaparátu, rovnako ako ostatné modely radu RF. Veľký zadný prvok a povrchová úprava Canon Super Spectra Coating zabezpečujú vysoký optický výkon na celej ploche záberu s minimálnymi odleskami a duchmi. 1 EOS RP váži 485g vrátane pamäťovej karty a batérie. Rovnako ako ostatné objektívy Canon RF má aj RF 24-105mm f/4-7.1 IS STM definovaný vlastný dátový profil DLO pre korekciu prípadných optických vád. To používateľom umožňuje robiť úchvatné snímky s minimálnou nutnosťou následných úprav. Ostriaci motor STM sa vyznačuje rýchlym automatickým zaostrovaním pri statických snímkach a plynulým a tichým chodom pri zázname videa. Stabilizácia obrazu až o päť expozičných hodnôt dáva fotografom istotu, že dokážu z ruky fotografovať a snímať video bez chvenia.