Barion Pixel

Canon EOS R + RF 24-105mm f/4L IS USM + VIP SERVIS 3 ROKY + 128GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
 

Systém EOS R inovuje existujúci systém EOS a poskytuje bohatšie, detailnejšie výsledky, so skvelou ostrosťou a kvalitou. EOS R je prvým fotoaparátom, ktorý je vybavený RF bajonetom s priemerom 54 mm, vzdialeným 20 mm od snímača a 12 konektormi pre komunikáciu s objektívmi.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€3 059    
Značka Canon
Kategória Canon
Záruka 2 roky
 

Kombinácia vysoko výkonných objektívov radu RF, 35 mm full frame CMOS senzoru s približne 30,3 miliónmi efektívnych pixelov a najnovšieho procesora DIGIC 8, umožňuje EOS R vytvárať najvyššiu kvalitu obrazu. Komunikácia medzi telom fotoaparátu a objektívom RF je na takej úrovni, že dokonca aj režim Digital lens optimizer, ktorý vďaka informáciám prenášaným bajonetom dočisťuje optický výsledok, má minimálny dopad na spomalenie kontinuálneho snímania.

Hlavné vlastnosti fotoaparátu Canon EOS R: 
• Možnosť používania s novými výkonnými RF objektívmi, 35 mm full frame CMOS senzor s približne 30,3 milióna efektívnych pixelov a najnovší obrazový proces DIGIC 8
• Svetovo prvý fotoaparát, ktorý dokáže automaticky zaostriť aj v náročných svetelných podmienkach, ako napríklad -6 EV
• Najrýchlejšia možnosť automatického zaostrovania na svete – 0,05 sekundy
• Digital Lens Optimizer
• Touch and Drag AF – výber z 5655 pozíc AF
• Tichá uzávierka
• Formát 4K videa s možnosťou 10-bitového výstupu cey HDM Canon RF 24-105mm f/4L IS USM Model RF 24-105 mm f/4L IS USM patrí do modelového radu "eLkových" zoom objektívov a stáva sa prvým modelom, ktorý využíva technológiu Nano USM – ideálny pre tvorcov filmov pri potrebe neprerušovaného zaostrovania za účelom prirodzene vyzerajúcich prechodov medzi snímkami pri sledovaní objektu pohybujúceho sa od či ku kamere. Je tenký a jednoducho ovládateľný a má fixnú svetelnosť 4. Rýchly a tichý systém automatického zaostrovania a 5 stopová stabilizácia obrazu z neho robí ideálny model pre filmárov. 

Hlavné vlastnosti objektívu Canon RF 24-105 mm f/4L IS USM: 
Objektív pro všestranné použitie, praktický s profesionálnym priblížením
Pevná a odolná konštrukcia, spoľahlivý výkon
Päťstopová stabilizácia obrazu
Rýchly a tichý Nano USM pre brilantné výsledné fotografie