Barion Pixel

Canon EOS 80D + 18-135 IS USM + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

1 hodnotenie
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Zásluhou pôsobivej rýchlosti, inštinktívnych ovládacích prvkov a inovatívnych technológií je táto univerzálna digitálna jednooká zrkadlovka podporujúca siete Wi-Fi ideálna k objavovaniu nových oblastí fotografovania a na dosiahnutie ohromujúcich výsledkov, ktoré si vaša kreativita zaslúži.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€1 359    
Značka Canon
Kategória Canon
Záruka 3 roky
 

Výhody:

  • Pohotovo reagujúci fotoaparát pre udržanie kroku s akciou
  • Ohromujúca kvalita fotografií a filmov v rozmanitých podmienkach
  • Všetko, čo potrebujete k rozvoju svojich fotografických schopností
  • Dokonalý pre kreatívne vyhotovenie videozáznamov
  • Ľahko sa pripojte, snímajte a zdieľajte snímky a filmy

 

Uvoľnite svoj tvorivý potenciál

Rýchle a inštinktívne ovládacie prvky a inovatívne technológie vám pomôžu ľahko pokročiť vo všetkých oblastiach fotografovania a zhotovovania videí. Zachyťte akciu trvajúcu zlomok sekundy pomocou kontinuálneho snímania rýchlosťou 7 sn./s a pohotovo reagujúceho systému AF s 45 krížovými bodmi, ktorý poskytuje vysokú presnosť v rade svetelných podmienok a s rozsiahlym radom objektívov.

Ohromujúca kvalita

Snímajte v ľubovoľnej situácii živé a detailné snímky vystihujúce atmosféru zásluhou 24,2Mpix snímača APS-C CMOS a snímača pre meranie farebných zložiek RGB a infračerveného svetla s rozlíšením 7 560 pixelov, ktorý zaisťuje presné expozície. Veľký rozsah citlivosti ISO od ISO 100 do 16000 a detekcia blikania poskytujú skvelé výsledky za slabého osvetlenia a stabilnú expozíciu v prostredí s blikajúcim umelým osvetlením.

Majte pod kontrolou a rozvíjajte svoje fotografovanie

Inteligentný hľadáčik so 100% pokrytím záberu vám umožní uvidieť pri výbere kompozície všetko, čo bude na snímke, a okamžite zobrazuje nastavenie snímania. Preskúmajte kreatívne uhly pre snímanie a užite si intuitívne ovládanie pomocou veľkej otočnej dotykovej LCD obrazovky s uhlopriečkou 7,7 cm, ktorú môžete tiež použiť na výber kompozície a fotografovanie akcie pomocou živého náhľadu rýchlosťou 5 sn./s s priebežným automatickým zaostrovaním.

Dokonalý pre vaše filmy

Snímajte filmy v rozlíšení Full HD 60p s možnosťou vytvárať kreatívne plynulé akčné sekvencie alebo efekty pomalého pohybu vo formáte MP4 s rôznymi obrazovým frekvenciami. Systém CMOS AF s duálnymi pixelmi poskytuje výkonný systém automatického zaostrovania pre sledovanie pohybujúcich sa objektov, zatiaľ čo režimy Časozberný film a HDR a kreatívne filtre vám umožňujú vytvárať zvláštne efekty priamo vo fotoaparáte.

Jednoduché zdieľanie, diaľkové snímanie

Technológia NFC a podpora sietí Wi-Fi zjednodušuje pripojenie a ovládanie fotoaparátu a diaľkového snímania filmov a fotografií pri použití aplikácie Camera Connect v kompatibilných smartphonoch a tabletoch. K diaľkovému snímaniu môžete tiež použiť softvér EOS Utility v počítači Mac alebo PC. Sieť Wi-Fi a technológiu NFC je možné taktiež použiť na prenos do zariadenia Canon Connect Station alebo k tlači snímok na kompatibilných tlačiarňach.