Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Canon EOS 77D + EF-S 18-55mm f/4-5.6 + VIP SERVIS 3 ROKY + 32GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Tip Nový produkt Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Canon EOS 77D ponúka špičkový výkon aj plnú kontrolu nad prístrojom. Je tak ideálny pre všetkých užívateľov, ktorí chcú inovovať existujúce vybavenie a zdokonaliť svoje fotografické zručnosti. 

Dostupnosť asi 7-8 dní
€999    
Značka Canon
Kategória Canon
Záruka 2 roky
 

Zrkadlové fotoaparáty Canon EOS si dlhodobo udržujú praktický dizajn, ktorý umožňuje pohodlné držanie a jednoduché ovládanie. Pri Canon EOS 77D tomu nie je inak - prečo tiež meniť to, čo funguje priamo dokonale. Na prednej strane fotoaparátu sú umiestnené tlačidlá pre kontrolu hĺbky ostrosti a poistka pre odnímanie objektívu a pohotovostné tlačidlo pre vyklopenie blesku. Pri pohľade zhora je na ľavej strane ovládacie koliesko, vďaka ktorému sa prechádza z programovej automatiky do priorít clony, času, plného manuálu, používateľského nastavenia a ďalších expozičných režimov. Uprostred sú umiestnené sánky pre blesk a samotný vstavaný blesk a po pravej strane od objektívu je umiestnený grip, v ktorého útrobách sa nachádza batéria. Na vrchu je situovaná spúšť, ovládacie prvky a stavový displej. Zadnej strane zrkadlovky dominuje výklopný displej. Po jeho ľavej strane sa nachádzajú tlačidlá pre pohyb v menu a nastavenie funkcií, nad nimi je zapínanie fotoaparátu. Nad displejom sa nachádza priehľadový hľadáčik so 95% pokrytím snímanej scény a po pravej strane sú umiestnené ďalšie ovládacie prvky.

Snímač a obrazový procesor
EOS 77D je vybavený osvedčeným 24,2 MP APS-C CMOS snímačom, ktorý bol navrhnutý a vyrobený spoločnosťou Canon. Ďalej samozrejme ponúka prevratnú technológiu Dual Pixel CMOS AF, zaisťujúca plynulé a presné automatické zaostrovanie (AF) pri natáčaní vo Full HD kvalite aj pri fotografovaní v režime Live View. Fázové zaostrovanie so 45 krížovými bodmi AF, zachytáva EOS 77D snímky v plnom rozlíšení rýchlosťou až 6 snímok za sekundu (až 110 JPEG alebo 25 RAW). Prirodzený rozsah citlivosti ISO 100-25 600 (po predĺžení až 51 200) umožňuje snímanie pri slabom osvetlení a používanie kratších časov uzávierky pri zachovaní vysokej kvality obrazu.

Duálny systém CMOS AF
Vylepšený systém Dual CMOS AF (môže pochváliť vyššou maximálnou rýchlosťou zaostrovanie aj možnosťou presnejšiu kontrolu nad citlivosťou a rýchlosťou funkcie Servo AF pri natáčaní filmov) poskytuje pohotový AF pri fotení v režime Live View a presné ostrenie pri natáčaní Full HD videí. Uľahčuje tak užívateľom ich ďalší krok k natáčaniu videí, pretože im umožňuje udržať pohybujúce sa objekty ostré alebo vytvárať profesionálne vyzerajúce efekty preostrení. Technológia využíva pokročilú CMOS architektúru.