Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Canon EOS 5DS R telo + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Nový produkt Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Vychutnajte si rýchle spracovanie obrazu a odozvu fotoaparátu – dokonca aj pri veľkom objeme údajov zaznamenaných 50,6-MP snímačom – vďaka dvojici procesorov DIGIC 6.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€1 923    
Značka Canon
Kategória Canon
Záruka 2 roky
 

Vďaka bezkonkurenčnej schopnosti zaznamenať 50,6-megapixelové snímky zachytíte všetko dianie pri frekvencii snímania 5 sn./s, zatiaľ čo pripojenie USB 3.0 umožní rýchle viazané snímanie a diaľkové ovládanie fotoaparátu.

Technológia AF EOS Intelligent Tracking and Recognition (iTR) využíva informácie o farbách a tvárach na rozpoznanie a sledovanie objektov pohybujúcich sa v zábere. Citlivosť automatického zaostrovania možno prispôsobiť pomocou jednoduchého nástroja, ktorým sa upravuje sledovanie zaostrenia podľa prostredia a objektu snímania, takže ak popred objekt prejdú iné objekty, nemá to na zaostrovanie žiadny vplyv.

Vďaka 61-bodovému systému automatického zaostrovania dokážete zaostriť rýchlo a presne, dokonca aj pri slabom svetle. 41 zaostrovacích bodov krížového typu, vrátane piatich extra citlivých bodov dvojitého krížového typu, poskytuje dokonalú presnosť.

Využívajte všetkých 61 bodov AF naraz alebo ich zoskupujte do pohyblivých zón, ktoré pokryjú objekty mimo stredu. Prípadne môžete vybrať len jeden bod AF na presné zaostrenie na konkrétnu časť scény.

Vďaka ovládacím prvkom chráneným pred vodou a prachom a odolnej konštrukcii z horčíkovej zliatiny môžete snímať s istotou za každých podmienok.

Zásuvky na karty CompactFlash a SD umožňujú automatické zálohovanie súborov priamo počas snímania na jednoduché zdieľanie s klientmi a rozšírenie ukladacej kapacity.

Vytvárajte úžasné kompozitné snímky priamo vo fotoaparáte pomocou režimu viacnásobnej expozície, ktorý vrství viacero snímok na seba s celou škálou automatických možností nastavenia viacnásobnej expozície.

Zaznamenávajte videá EOS v rozlíšení Full HD s tvorivou manuálnou kontrolou nad obrazom a zvukom.

Vytvárajte úžasné časozberné videá so vstavaným predprogramovateľným intervalovým časovačom. Uzávierku možno dokonca na určitý čas uzamknúť v režime dlhodobej expozície (Bulb) pre zábery s výnimočne dlhou expozíciou.

Pomocou štýlu Picture Style Jemné detaily môžete uprednostňovať postupné tóny a detaily zachytené snímačom s vysokým rozlíšením. Zároveň poskytuje parametre priostrenia nastaviteľné priamo vo fotoaparáte, ako je prah a jemnosť pre súbory JPEG – aby ste mohli vytvárať pôsobivé zábery priamo z fotoaparátu.

Bežné konštrukcie digitálnych zrkadloviek využívajú dolnopriepustný filter pred snímačom fotoaparátu na zabránenie vzniku digitálnych artefaktov, ako moaré a nepresné farby. Takéto filtre snímky mierne rozostrujú. Preto sa tento účinok vo fotoaparáte EOS 5DS R neguje za účelom dosiahnutia tých najostrejších snímok. Vďaka nízkemu riziku vzniku artefaktov v dôsledku tejto vlastnosti je EOS 5DS R ideálnou voľbou na snímanie v exteriéri alebo v kontrolovaných podmienkach štúdia, no na iné účely môže byť model EOS 5DS lepšou voľbou.