Barion Pixel

Canon RF 50mm f/1.2 L USM + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

2 hodnotenia
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Canon RF 50 mm f/1.2L USM je mimoriadne svetelný zástupca kategórie L pre bajonet RF – najsvetelnejší v tejto triede. Extrémne kvalitné zobrazenie detailov, vysoká ostrosť, ohromujúca hĺbka ostrosti a pozoruhodný výkon v priestoroch s nízkym množstvom svetla – to sú výhody tejto optickej konštrukcie.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€2 429    
Značka Canon
Kategória Canon RF
Záruka 2 roky
 

Canon RF 50 mm f/1.2L USM

Dokonalý 50 mm objektív
Model RF 50mm f/1.2L USM ponúka úplne novú úroveň optického výkonu pre plnoformátovú fotografiu. Vďaka výnimočnému jasu a ostrosti zaznamenáte viditeľne viac detailov, a to aj na okrajoch záberu.

Portrétna fotografia
50 mm ohnisková vzdialenosť objektívu ponúka zorný uhol podobný ľudskému oku a mimoriadna svetelnosť f/1,2 zaručí extrémne nízku hĺbku ostrosti – tieto vlastnosti oceníte, keď chcete zvýrazniť dokonale ostré detaily, napríklad oči, na rozostrenom pozadí.

Fotografovanie v uliciach
Objektív RF 50mm f/1.2L USM je vďaka rýchlej maximálnej clone a schopnosti mimoriadne rýchle zaostrovať dokonalou voľbou na pouličnú fotografiu, pričom ponúka úplne novú úroveň rozlíšenia pri snímaní s prirodzeným svetlom.


Umelecká fotografia
Vytlačiť fotografiu vytvorenú pomocou objektívu ako RF 50mm f/1.2L USM je číra radosť. Dokáže zachytiť neuveriteľne zreteľné detaily a umožňuje tak umeleckým fotografom vytvárať ešte pôsobivejšie výstavné exponáty.


Najsvetelnejší zo svetelných
Svetelnosť f/1,2 modelu RF 50mm f/1.2L USM je vôbec najširšou dostupnou clonou spomedzi objektívov Canon EOS. Fotografom aj filmárom ponúka možnosť snímať s mimoriadne nízkou hĺbkou ostrosti a tak skvelým spôsobom zvýrazniť snímaný objekt na komplikovanom pozadí.
Špičková citlivosť pri slabom svetle
Vďaka možnosti pracovať s takými veľkými clonami môžu fotografi voliť vyššie rýchlosti uzávierky pri slabom svetle a ostro zachytiť objekt v pohybe aj pri otrasoch fotoaparátu. Objektív RF 50mm f/1.2L USM je skvelý nástroj na zachytenie atmosféry každého okamihu iba za pomoci prirodzeného svetla.


Robustný a pohotový – vyvinutý pre profesionálov
Objektív RF 50mm f/1.2L USM patrí do série L značky Canon a je utesnený, aby doň nevnikal prach ani vlhkosť1. Prispôsobiteľný ovládací prstenec objektívu umožňuje priamy prístup k nastaveniam fotoaparátu a ponúka dokonalejšiu kontrolu, pričom sa na pocit ovláda ako manuálny mechanizmus.


Technické údaje
Svetelnosť f/1,2
Ovládací prstenec objektívu Ring
10-lamelová clona
Minimálne zaostrenie na 0,40 m
Motorček USM
Séria L Odolná voči poveternostným vplyvom

Optické vlastnosti/parametre
Veľkosť obrazu:
Plný formát
Zorný uhol (horiz., vert., diag.)
40°, 27°, 46°
Konštrukcia objektívu (prvky/skupiny): 15/9
Počet lamiel clony: 10
Maximálna clona: f/1,2
Minimálna clona: 16
Najnižšia vzdialenosť zaostrenia (m): 0,40
Maximálne zväčšenie (x): 0,19
Informácie o vzdialenosti: Áno
Stabilizátor obrazu: nie
AF: USM

Príslušenstvo
Kryt objektívu: E-77 II
Clona objektívu: ES-83
Puzdro/vrecko na objektív: LP1319
Zadný koncový kryt
Kryt objektívu proti prachu RF