Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 15
 

Canon RF 24-70 mm f/2,8 L IS USM + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Profesionálny objektív RF 24-70mm F2.8L IS USM je dôkazom dlhodobého úsilia spoločnosti Canon o špičkovú optickú kvalitu na priekopníckom bajonete RF, ktorý umožňuje nové spôsoby konštrukcie objektívov a využitie potenciálu optických prvkov. Objektív RF 24-70mm F2.8L IS USM disponuje 3 členmi s veľmi nízkym rozptylom (UD) a 3 asférickými členmi z liateho skla. Optická konštrukcia objektívu koriguje aberácie, skreslenie a astigmatizmus a umožňuje v celom rozsahu ohniskových vzdialeností robiť vysoko kontrastné, rovnomerne ostré snímky. Dokonalý spoločník pre kreatívne fotografovanie ľudí, reportáží, krajiny, vhodný aj na cestovanie a všetky fotografické príležitosti.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€2 179
   
Značka Canon
Kategória Canon RF
Záruka 2 roky
 
Spolu s objektívmi RF 15 – 35 mm a RF 70 – 200 mm tvorí Canon RF 24 – 70 mm f/2.8 L IS USM trojicu nových základných zoomov profesionálnej triedy. RF 24 – 70 vyniká spojením ohniska 24 – 70 mm a pevnej svetelnosti f/2.8, čo z neho v kombinácii s celým radom ďalších vychytávok robí veľmi univerzálny objektív. Medzi ne patrí napríklad stabilizácia obrazu s účinnosťou 5 EV, s ktorou môžete bez strachu z rozmazania snímok fotiť za zlého osvetlenia na dlhé expozičné časy, presný Nano USM motor umožňujúci rýchle a tiché zaostrovanie alebo prepracovaná optická konštrukcia so špeciálnymi šošovkami pre kvalitné obrazové výstupy.
Vďaka tomu, že vo výbave objektívu prakticky nič nechýba, si nájde využitie v celom rade fotografických disciplín. Od fotografovania na cestách v podobe krajiniek alebo architektúry cez fotoreportáž až po neohraničené každodenné zachytávanie sveta okolo.

 

Hero Image
 
Každodenná kreativita
Využite celé zorné pole objektívu s ohniskovou vzdialenosťou 24–70 mm a zachyťte množstvo detailov a dramatickosti s bohatými farbami a krásnym kontrastom a objavte nový dynamickejší spôsob, ako zachytiť akciu.
Creative everyday
 
Krajiny a architektúra
Prikrčte sa k zemi a objavte nové netradičné uhly. Užite si stabilizáciu obrazu s rozsahom 5 EV, ktorá vám umožní zachytiť detaily s úplnou istotou, aj keď klesne úroveň osvetlenia.
Landscapes and architecture
 
Cestovanie a reportáže
Vďaka kompaktnej veľkosti, výnimočnej kvalite konštrukcie radu L a vysokej svetelnosti si môžete byť istí, že tento objektív bude váš príbeh rozprávať jasne a so všetkými detailmi, bez ohľadu na situáciu.
Travel and reportage

 

Zachyťte každý detail
Dodajte svojmu príbehu nádych osobitosti vďaka vysokej svetelnosti F2,8 a mimoriadne ostrej optike, ktorá vás udrží o krok pred konkurenciou.
Nikdy nezmeškajte okamih
Vychutnajte si rýchle a presné automatické zaostrovanie vďaka motoru Nano USM zaisťujúcemu okamžité a tiché automatické zaostrenie, ktoré je výnimočne plynulé a  ideálne pre robenie videí aj fotografovanie.

Never miss the moment

Portréty, ktoré spájajú
Zvýšte úroveň obrazových výsledkov svojich portrétov vďaka trom tvarovaným skleneným asférickým prvkom a trom UD prvkom objektívu, zdokonalenej optickej vrstve a clone s 9 lamelami.
Portraits that connect

 

Objektív s neobmedzenými možnosťami
Kvalita spracovania novo definuje kvalitu radu L prostredníctvom tesnenia proti poveternostným vplyvom a fluórových povrchových vrstiev na predných a zadných prvkoch, ktoré chránia pred kvapkami vody a prachom.A lens with no limits

 
Clona F2,8
Pre výkon pri slabom osvetlení a nízku hĺbku ostrosti
 
Stabilizátor obrazu
5-kroková stabilizácia pre zábery bez chvenia
 
Asférický prvok a prvok s mimoriadne nízkym rozptylom
Pre výnimočne ostré fotografie
 
Motorček Nano USM
Pre plynulú, rýchlu a tichú prevádzku
 
Vrstva ASC (Air Sphere Coating)
Na zamedzenie vzniku efektu oslnenia a zdvojenia obrazu
 
Ovládací prstenec objektívu
Pre dodatočné ovládanie citlivosti ISO, clony a uzávierky
 
 
typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 24-70 mm
svetelnosť f/2,8
priemer filtra 82 mm
obrazový stabilizátor IS
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 21 / 15
zaostrovanie AF/MF
min. zaost. vzdialenosť 21 cm
slnečná clona áno, Canon EW-88E
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 88.5 x 125.7 mm
hmotnosť 900 g
Kompatibilita Canon RF