Barion Pixel

Canon RF 24-105mm f/4 L IS USM + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Objektív RF 24-105mm f/4 L IS USM je objektív so zoomom v rozsahu 24 – 105mm. Pokrýva širokouhlé, štandardné aj telefotografické ohniskové vzdialenosti. 5-krokový stabilizátor obrazu zachová ostrosť pri slabom svetle a zaostrovacia technológia Nano USM poteší fotografov aj filmárov.

Dostupnosť 6-10 prac. dní
€1 399    
Značka Canon
Kategória Canon RF
Záruka 2 roky
 

Canon RF 24-105 mm f/4L IS USM

CANON RF 24-105MM F/4L IS USM Harmónia prenosnosti a výkonu
Zoom v rozsahu 24 – 105 mm pokrýva širokouhlé, štandardné aj telefotografické ohniskové vzdialenosti. 5-krokový stabilizátor obrazu zachová ostrosť pri slabom svetle a zaostrovacia technológia Nano USM poteší fotografov aj filmárov.

Portrétna fotografia
RF 24-105mm f/4L IS USM je vďaka 5-krokovému stabilizátoru obrazu ideálny na tvorbu ostrých portrétov bez chvenia. Vďaka konštantnej maximálnej clone f/4 rýchlo zmeníte ohniskovú vzdialenosť bez zmeny expozície.

Cestopisná fotografia
Všestranný a mimoriadne kvalitný spoločník na cesty – vysoká kvalita spracovania série L ho chráni pred prachom a vlhkosťou, pričom je stále dosť ľahký na to, aby vás na ďalekých cestách zbytočne nezaťažil.

Každodenná kreativita
RF 24-105mm f/4L IS USM je obľúbená voľba ideálna pre blogerov a nadšencov či milovníkov fotografie. Ovládací prstenec objektívu umožňuje pohodlne a intuitívne upraviť nastavenia fotoaparátu.

Nesmierne flexibilný a svižný objektív
S objektívom RF 24-105mm f/4L IS USM môžete popustiť uzdu svojej tvorivosti a dosiahnuť výnimočné výsledky. Či už chcete snímať interiérové portréty, alebo podujatia pod holým nebom, rozsah zoomu 24 – 105 mm ponúka širšie možnosti bez nutnosti vymieňať objektívy. Svetelnosť f/4 sa zachováva pri všetkých nastaveniach zoomu.

Očividne šikovný a výkonný
Asférické prvky objektívu a prvky UD zaručujú výnimočnú ostrosť, ktorá sa vďaka 5-krokovému stabilizátoru obrazu zachová aj pri snímaní z ruky pri slabom svetle. Asférické prvky objektívu pomáhajú kompenzovať skreslenie a sférickú aberáciu a k tomu umožňujú kompaktný dizajn.

Ostrosť nadovšetko!
Zaostrujte presne a v dokonalej tichosti vďaka technológii automatického zaostrovania Nano USM. Fotografi ocenia rýchlosť, akou sa dosahuje dôležité zaostrenie, kým filmári si zamilujú hladký a plynulý prechod zaostrenia, ktorý táto špičková technológia prináša.

Kedykoľvek a kdekoľvek
Objektív RF 24-105mm f/4L IS USM zo série L má mohutnú konštrukciu odolnú voči poveternostným vplyvom, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Vďaka fluórovej ochrannej vrstve predného a zadného prvku objektívu sa jednoducho čistí. Je to skutočne praktický objektív určený na cesty.

Technické údaje
rozsah zoomu 24 – 105 mm
Ovládací prstenec objektívu Ring
9-lamelová clona
Minimálne zaostrenie na 0,45 m
Motorček Nano USM
5-krokový stabilizátor obrazu

Optické vlastnosti/parametre
Veľkosť obrazu: Plný formát
Zorný uhol (horiz., vert., diag.)
74° – 19°20',
53° – 13°,
84° – 23°20'
Konštrukcia objektívu (prvky/skupiny): 18/14
Počet lamiel clony: 9
Maximálna clona: f/4
Minimálna clona:22
Najnižšia vzdialenosť zaostrenia (m):0,45
Maximálne zväčšenie (x): 0,24
Informácie o vzdialenosti: Áno
Stabilizátor obrazu: 5 krokov
AF: Nano USM

Príslušenstvo
Kryt objektívu: E-77 II
Clona objektívu: EW-83N
Puzdro/vrecko na objektív: LP1319
Zadný koncový kryt
Kryt objektívu proti prachu RF