Barion Pixel

Canon RF 15-35mm f/2.8 L IS USM + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Objektív RF 15-35mm F2.8L IS USM je dôkazom dlhodobého úsilia spoločnosti Canon o špičkovú optickú kvalitu. Je založený na priekopníckom bajonete RF, ktorý umožňuje nové spôsoby konštrukcie objektívov a využitie potenciálu optických prvkov. Objektív RF 15-35mm F2.8L IS USM má 2 členy s veľmi nízkym rozptylom a 3 asférické členy z liateho skla. Optická konštrukcia objektívu koriguje aberácie, skreslenie a astigmatizmus a umožňuje v celom rozsahu ohniskových vzdialeností robiť vysoko kontrastné, rovnomerne ostré snímky.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€2 399    
Značka Canon
Kategória Canon RF
Záruka 2 roky
 

Objektív má vysokú konštantnú svetelnosť f/2.8, takže umožňuje fotografovanie za zlých svetelných podmienok, napríklad za súmraku alebo v interiéri, ale aj precízne pracovať s hĺbkou ostrosti. Vďaka vysokej svetelnosti s nim možno fotografovať s kratším časom aj pri nízkej úrovni osvetlenia a dosiahnuť dokonale ostré snímky. Fotograf tak získava kreatívnu slobodu v rôznych fotografických situáciách.

RF 15-35mm F2.8L IS USM je vysoko výkonný, ultra-širokouhlý zoomový objektív, ktorý ponúka flexibilitu pri výbere obľúbených krátkych ohniskových vzdialeností. Je preto ideálny pre tých, ktorí sa venujú fotografovaniu krajiny alebo architektúry. Ide o doposiaľ najširší objektív Canon so svetelnosťou f/2.8. Vďaka týmto vlastnostiam umožní profesionálnym fotografom zachytiť scénu v dramatickej perspektíve. Vysoká svetelnosť f/2.8 tento objektív tiež predurčuje k profesionálnej športovej, reportážnej a astronomickej fotografii.

Profesionálne sklá pre špičkovú kvalitu fotografií a videa
Nový objektív je prvý širokouhlý objektív série L vybavený stabilizátorom obrazu založeným na inovatívnej technológii spoločnosti Canon, ktorá sa prvýkrát objavila v objektívoch série EF a umožňuje posun až o päť expozičných hodnôt. Fotografi a kameramani teda nemusia mať obavy z rozostrenia obrazu spôsobeného chvením fotoaparátu. Systém stabilizácie obrazu s duálnou detekciou a kombinovaný systém stabilizácie zlepšujú schopnosť objektívu detekovať chvenie a automaticky rozpoznať, kedy je prístroj umiestnený na statíve a stabilizáciu v takom prípade vypnúť. Profesionálni fotografi sa tak môžu spoľahnúť na to, že ich snímky budú dokonale ostré za všetkých okolností.

RF 15-35mm F2.8L IS USM je vybavený technológiou Nano USM. Motorový systém automatického ostrenia Nano USM bol prvýkrát predstavený v objektíve EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM. Vyznačuje sa vysokou rýchlosťou ostrenia pri fotografovaní a hladkým, takmer nehlučným chodom pri zázname videa. Tým, že sa v zázname neobjavujú rušivé zvuky ostrenia, sú nové objektívy ideálnym nástrojom pre kameramanov využívajúcich systém EOS R. 

Profesionálne ovládanie všetkých modelov ako u rady L
Objektív RF 15-35mm F2.8L IS USM je okrem plne manuálneho ostriaceho prstenca vybavený programovateľným ovládacím prstencom, ktorému možno priradiť funkciu clony, času, citlivosti alebo kompenzácie expozície. Používateľ si tak môže objektívy prispôsobiť úplne podľa svojich preferencií. Nový objektív je maximálne odolný a ľahko ovládateľný, ako sa očakáva od rady L. Disponuje zvýšenou odolnosťou proti prachu a vlhkosti a ma na prednom a zadnom optickom člene nanesený fluoridový povlak odpudzujúci mastnotu a vodu.

Hlavné vlastnosti objektívu RF 15-35mm F2.8L IS USM:
•    Vysoko kvalitný ultra-širokouhlý objektív
•    Rozsah ohniskových vzdialeností 15-35 mm je vhodný pre fotografovanie krajiny alebo architektúry.
•    Konštantná vysoká svetelnosť f/2.8 je ideálny pre fotografovanie za zlých svetelných podmienok
•    3 asférické členy a 2 členy s veľmi nízkym rozptylom (UD) zabezpečujú maximálne rozlíšenie na celej ploche záberu – stabilizácia obrazu až o päť expozičných hodnôt umožňuje fotografovanie bez opory aj pri dlhých časoch
•    Motor Nano USM zabezpečuje rýchle, plynulé a tiché zaostrovanie ideálne pre natáčanie videa
•    Ovládací prstenec umožňuje priame nastavenie času, clony alebo citlivosti
•    Najkratšia zaostrovacia vzdialenosť 0,28 m pri zväčšení 0,22 x
•    Nano štruktúrovaná povrchová úprava SWC a antireflexná úprava ASC (Air Sphere Coating) predchádza odleskom a duchom, ktoré zhoršujú kvalitu snímky