Westcott Flex™ 1-Light Daylight LED Kit

 
 
Dostupnosť Na dotaz
€877,40    
Kód tovaru W7419-N-A
Výrobca Westcott
Kategória Žiarivky, žiarovky, trubice
 
 

Westcott Flex™ 1-Light Daylight LED Kit pre fotografovanie a nakrúcanie videa s pôsobivým 95+ CRI. 10-palcový panel má povrch s 256 diódami a je výnimočne skladný. Kompletné vybavenie, v ktorom je všetko na jednom mieste.

Pripevnite svetlo Flex kdekoľvek
Vďaka vstavanej svorke a úchytke na statív máte možnosť pripevniť Flex LED  panely 1"x1" kdekoľvek potrebujete viac svetla.

Uchytenie bez námahy
Rám X-Bracket jednoducho bezpečne vkĺzne do malého "vrecka" v rohu Flex LED panela. Nastaviteľné difúzne ramená je potom možné preklopiť dopredu a pripojiť tak textilný difúzor.

Precízne nasmerovanie
Na zadnej strane konštrukcie sa nachádza guľová hlava, vďaka ktorej si svoje svetlo nastavíte úplne presne podľa svojich potrieb.

Pripevnenie na rôzne povrchy
Odolná svorka X-Brkacket je vybavená pogumovaným gripom, vďaka ktorému ju bezpečne pripevníte na akýkoľvek povrch až do hrúbky 2inch (5,08cm).

Bezproblémové ovládanie výkonu
Všetky Flex LED panely zahŕňajú ovládače stmievania, s ktorým ľahko upravíte svetelný výkon. Menšie ovládače majú zabudované závity pre umiestnenie na ráme Scrim Jim Cine. Vodeodolný predlžovací kábel využijete v prípade, že potrebujete extra dĺžku.

Ohybné okraje
Navrhnutý s flexibilnou formou a ohybným rámom môže byť Flex upevnený naozaj kdekoľvek. Najťežší z modelov Flex váži menej ako 1,5kg, ideálne riešenie na cesty. Vďaka svojom ohybným okrajom môže byť Flex použitý v akomkoľvek tvare a šíriť tak svetlo v každom uhle ako si len dokážete predstaviť, od 140° do 360°.

Vynikajúci výkon
LED svetlá Flex ponúkajú skvelý svetelný výkon s verným podaním farieb. CRI hodnoty 95 a 98.

Vodeodolné LED svetlá
Svetlá Flex sú navrhnuté tak, aby vydržali roky používania aj v extrémnych podmienkach. Sú odolné voči dažďu, prachu umývaniu a veľkej záťaži.

Minimálne zohrievanie a minimálny príkon
Práve to sú hlavné výhody LED svietenia. Dokonca aj po hodinách neustáleho používania, svetlá Flex sa zohrievajú len minimálne. Vďaka tejto vlastnosti môžete panely upevniť kdekoľvek. Ďalšou z výhod je malý odber elektrickej energie.

Bezpečné svetlo pre celý svet
S výstupom pre multi napätie na 100V a 240V môžu byť Flex panely použité na medzinárodnej úrovni. Taktiež majú CE a U"L certifikáty, ktoré potvrdzujú ich bezpečnosť.


Dokonalé orámovanie s Scrim Jim Cine

Flex panely majú vstavané suché zipsy, čím ich jednoduché ucho môžete 

pripnúť k rámu Scrim Jim Cine. 

Technické parametre: 

 • Šírka: 30,48 cm
 • Dĺžka: 31,75 cm
 • Výška: 11,75 cm
 • Farebná teplota: 5600K

Westcott flex LED video:

Obsah balenia

 • 1 ks W7419-A - Westcott Flex™ 1-Light Daylight LED Kit
  • 1 ks W7400-A 10" Flex™ Daylight LED Mat
  • 1 ks W7411 Westcott Flex™ Držiak X-Bracket
  • 1 ks W7415 Westcott Flex™ Difúzor 1/4
  • 1 ks W7413 Westcott Flex™ Predlžovací kábel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: