Nikon D600 telo - prenájom / zapožičanie

 
 

Prenájom na 1 deň: 30€

Prenájom na víkend (piatok - pondelok): 45€

Prenájom na týždeň - štandardný (pondelok - pondelok): 120€

Depozit: 250€

V prípade záujmu píšte na zolo@megafoto.sk alebo volajte na 0911 557 951.

 

Techniku je po potvrdení rezervácie možné prevziať / poslať:

 • osobne v Bratislave na Galvániho 14 (depozit sa platí v hotovosti)
 • kuriérom po celej SR (depozit sa platí vopred na účet)

Poplatok za prenájom / zapožičanie sa odpočíta od depozitu pri vrátení techniky.

 

Dostupnosť Na dotaz
€30    
Kód tovaru 99
Výrobca Nikon
Stránky výrobcu nikon.sk
Kategória Digitálne zrkadlovky
 
 1. 24,3-megapixlový snímač CMOS formátu FX (fullframe) s vynikajúcim odstupom signálu od šumu a širokým dynamickým rozsahom. Poskytuje mimoriadne detailné snímky s jemným stupňovaním odtieňov.
 2. Mimoriadne citlivé automatické zaostrovanie s 39-bodovým systémom automatického zaostrovania Multi-CAM4800: poskytuje rýchle a presné pokrytie celého obrazového poľa. Automatické zaostrovanie má citlivosť až –1 EV a stredové body sú kompatibilné s hodnotou f/8.
 3. Citlivosť ISO 100–6 400: rozšíriteľná až na ISO 25 600 a minimálne až na ISO 50. Umožňuje použitie kratších časov uzávierky na získanie detailných snímok s minimálnym šumom.
 4. Funkcia D-Movie s viacerými režimami pracuje v dvoch formátoch – zaznamenáva videosekvencie vo formáte FX a DX s rozlíšením Full HD (1 080p) pri frekvencii snímania 30p, 25p a 24p. Maximálny čas zaznamenávania videa je približne 29 minút a 59 sekúnd. Ponúka nekomprimovaný výstup HDMI do externých zariadení a zvuk na úrovni Hi-Fi.
 5. Systém spracovania obrazu EXPEED 3 so 14-bitovou A/D konverziou a 16-bitovým spracovaním obrazu na dosiahnutie vynikajúceho stupňovania odtieňov.
  Pin! 
 6. Vysokodynamický rozsah (HDR): ideálny pre scény s vysokým kontrastom. Jedným stlačením spúšte sa zhotovia dva zábery, ktoré vytvoria snímku s mimoriadne širokým dynamickým rozsahom, nízkou úrovňou šumu a bohatým stupňovaním farieb.
 7. Aktívna funkcia D-Lighting: zaznamenajte viac detailov vo vysokokontrastných svetelných podmienkach. Aktívna funkcia D-Lighting od spoločnosti Nikon automaticky zachováva detaily v tmavých aj svetlých oblastiach, čím vytvára nádherné snímky s prirodzeným kontrastom.
 8. Systém detekcie motívu: obrazový snímač fotoaparátu a jeho 2 016-pixlový snímač RGB poskytujú systému detekcie motívu presné údaje, čím sa optimalizujú hodnoty expozície, automatického zaostrovania a vyváženia bielej farby tesne pred stlačením tlačidla spúšte na získanie ostrých snímok.
 9. Časozberné snímanie: pomocou intervalového snímania aktivujte uzávierku vo vopred určených intervaloch. Pomocou časozberného snímania môžete uložiť snímky ako videosekvencie a zrýchlene si prezrieť pomalú akciu s rýchlosťou prehrávania 24- až 36 000-násobne rýchlejšou ako normálne.
 10. Nastavenia Picture Control umožňujú pred zaznamenaním prispôsobiť vzhľad statických snímok a videosekvencií jemným doladením parametrov, ako sú ostrosť, sýtosť a odtieň.
 11. Presný 8-centimetrový (3,2-palcový) monitor LCD VGA s 921 000 bodmi a automatickou reguláciou jasu monitora. Pri prehrávaní zaručuje jasné a ostré snímky s reprodukciou širokej škály farieb.
 12. Výkonný hľadáčik približne so 100-percentným pokrytím obrazového poľa a 0,7-násobným zväčšením. Ponúka režim orezania na formát DX s označením hľadáčika.
 13. Sériové snímanie rýchlosťou 5,5 snímky za sekundu: zachytáva rýchlo sa pohybujúcu akciu rýchlosťou 5,5 snímky za sekundu.
 14. Režim tichej expozície: dokonale sa hodí na diskrétne fotografovanie, pretože v tomto režime je redukovaný hluk návratu zrkadla po expozícii.
 15. Systém vyváženia zrkadla: minimalizuje kmitanie zrkadla pri pohybe nadol, predlžuje čas sledovania a poskytuje viac času na automatické zaostrenie – to je jeden z dôvodov, prečo fotoaparát D600 dokáže automaticky zaostrovať a sledovať zaostrenie aj pri rýchlom sériovom snímaní.
 16. Kompaktný, ľahký a odolný: vytvorený, aby odolal náročným podmienkam. Fotoaparát sa pýši vrchným a zadným krytom zo zliatiny horčíka a váži len 760 gramov (bez batérie). Je rovnako odolný voči vplyvom počasia ako profesionálna jednooká zrkadlovka Nikon D800 a ponúka zvýšenú odolnosť proti vlhkosti a prachu.Pin!
 17. Dvojosový elektronický virtuálny horizont: môžete skontrolovať polohu fotoaparátu vzhľadom k vodorovnej rovine a jeho sklon (prednú alebo zadnú rotáciu) pomocou monitora LCD alebo hľadáčika.
 18. Dva sloty na kartu SD: dva sloty na pamäťovú kartu SD ponúkajú zlepšenú flexibilitu snímania. Keď sa prvá karta zaplní, použite druhú, alebo zaznamenávajte statické snímky na jednu a videosekvencie na druhú kartu. Kompatibilita s kartami SDXC a UHS-I.
 19. Bezdrôtový prenos: pomocou voliteľného mobilného adaptéra WU-1b od spoločnosti Nikon môžete snímky uložené vo fotoaparáte D600 zdieľať priamo s inteligentným telefónom alebo tabletom, prípadne diaľkovo ovládať fotoaparát prostredníctvom inteligentného zariadenia.