Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.

Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.  

 

 

Prenájom vs. kúpa

V našom Internetovom obchode nakupujete ako v iných e-shopoch. No navyše od 1.3.2016 ponúkame Vám aj novú možnosť objednania tovarov: namiesto platenia ceny tovaru zložíte za tovar kauciu v stanovenej výške. Tovar používate tak dlho ako chcete, deň, mesiac, rok, päť alebo sto, hocikedy ho môžete vrátiť naspäť a my Vám vždy vrátime časť kaucie. V prípade, ak máte záujem o bližšie informácie, kontaktujte nás prosím prostredníctvom e-mailu obchod@megafoto.sk alebo na telefónnom čísle +421-2-2100 9954.

Rozdiel oproti tradičnému nákupu:

Tovar môžete užívať podľa vlastného zváženia. Máte právo ho v prípade potreby predať, prenajať, darovať, atď. Naviac ho môžete kedykoľvek od zakúpenia vrátiť a my Vám vrátime časť kaucie. Dokonca akceptujeme i pokazený tovar, na ktorý sa už nevzťahuje záruka od výrobcu.

Pretože u nás nie sú žiadne skryté poplatky, všetka doprava tovaru je zadarmo vrátane doručenia i vrátenia do 15. dní. Zadarmo je doprava v rámci záručného servisu aj doprava pri vrátení tovaru. 

Objednaním tovaru od nás získate množstvo výhod: najnižšiu cenu, zadarmo dopravu, expresné vybavenie reklamácie, žiadne skryté náklady počas záručnej doby, možnosť kedykoľvek vrátiť tovar za vopred jasných podmienok a výkupnej ceny.

Ak hľadáte mega predajcu fototechniky, našli ste nás. MEGAFOTO.SK