Canon EF 70-300mm f/4.0-5.6 IS USM

Neohodnotené
 
Akcia Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM je cenovo dostupný teleobjektív, ktorý ponúka výbornú optickú kvalitu, výkonný optický stablilizáto IS a rýchly, tichý ultrasonický zaostrovací motor. Určený je pre Full Frame, APS-H a APS-C zrkadlovky.

€389    
Kód tovaru 13534
Výrobca Canon
Stránky výrobcu canon.sk
Kategória Pre Canon
Záruka 2 roky
 

Cenovo dostupný výkonný teleobjektív s 4,3x zoomom:
Výkonný, no pritom cenovo dostupný Canon EF 70-300 mm f/4-5,6 IS USM je atraktívny objektív pre fotografov prírody a športu, ktorí majú záujem o dosiahnutie čo najostrejších fotografií pri fotografovaní z ruky. Pri nasadení na digitálne jednooké zrkadlovky Canon EOS so senzorom s veľkosťou APS-C má tento objektív rozsah ohniskovej vzdialenosti ekvivalentný zhruba 112-480 mm objektívu Full-Frame digitálnej zrkadlovky.

Stabilizátor obrazu:
Canon EF 70-300 mm f/4-5,6 IS USM má trojkrokový optický stabilizátor obrazu (IS), vďaka ktorému je ideálny pre fotografovanie z ruky. Vďaka optickému stabilizátoru z ruky udržíte expozičné časy až o 3 EV stupne dlhšie ako obvykle – bez rozoznateľného nárastu rozmazania obrazu. Systém stabilizácie má dva pracovné režimy. Pri prvom stabilizuje v oboch osiach a pri druhom stabilizuje obraz iba v jednej tak, aby pri zmene polohy fotoaparátu na horizontálnu polohu korigoval iba neželané vertikálne chvenie. Optická stabilizácia sa pri umiestnení fotoaparátu na statív sama automaticky vypne.

Šošovka z nízkorozptylového UD skla:
Šošovka z nízkorozptylového UD skla (ultranízky rozptyl) koriguje a eliminuje chromatickú aberáciu a ponúka vysoké rozlíšenie a kontrast v celom rozsahu ohniskových vzdialeností objektívu. S ohľadom na ekológiu používa Canon v konštrukcii optickej sústavy iba optické sklo bez prímesi olova.

Antireflexné vrstvy Super Spectra Coat:
Šošovky objektívu sú pokryté špeciálnou antireflexnou vrstvou Super Spectra Coat od spoločnosti Canon, ktorá potláča nežiaduce odlesky a zabraňuje duchom - na ktorých výskyt sú digitálne fotoaparáty náchylné kvôli odrazu lesklého povrchu CMOS snímača. Antireflexná vrstva Super Spectra Coat od spoločnosti Canon taktiež napomáha pri dosahovaní reálneho vyváženia farieb a zvyšovaní kontrastu pre zachytávanie živých a ostrých fotografií.

Kreatívne rozmazanie pozadia:
8-lamelová clona umožňuje fotografom dosiahnuť nádherné rozmazanie pozadia; ideálne pre oddelenie vášho objektu od pozadia.

Extrémne rýchle a tiché automatické zaostrovanie:
Ultrazvukový motor USM systému automatické zaostrovania používa vibrácie s ultrazvukovou frekvenciou na pohon citlivého, takmer bezhlučného a vysokorýchlostného automatického zaostrovania.