Oculus RiftOculus Rift
669.00€
Bežná cena
802.8€
dodanie do 6 prac. dní

Oculus Rift

Posuňte hranice svojej fantázie o krok ďalej a užite si virtuálnu realitu prostredníctvom okuliarov Oculus Rift HD. Spolu s nimi sa dostanete priamo do hry a užijete si ohromné realistické spracovanie. Predstavujú úplne novú revolúciu hrania hier, ktorá si okamžite získa Vaše sympatie. V porovnaní s inými podobnými zariadeniami je práve Oculus Rift HD rýchlejší, detailnejší a podstatne lacnejší. Len jednoduchý pohybom hlavy možno preskúmať všetky detaily.

Zobrazovanie informácií zvlášť pre pravé oko a zvlášť pre ľavé oku je v réžii displeja s jemným rozlíšením FullHD. Jednoducho tak vytvoríte trojrozmerný obraz, ktorý Vás vždy očarí. Celkový dej i precítenie z hry umocňuje vysoká miera detailov, vysoký jas, kontrast či živé podanie farieb. Ďalšou prednosťou je aj niekoľkonásobná latencia. Vďaka snímaniu s minimálnou odozvou sa môžete tešiť na zážitok, ktorý pôsobí mimoriadne realisticky. Reakcie na každý Váš pohyb sú veľmi rýchle za každých okolností.

Pozri sa na svet aj z iného uhľa. Popustite svoju fantáziu a nechajte sa ňou unášať. So širokým zorným polom sa im len ťažko niekto vyrovná. Vyznačuje sa viac ako 90° vertikálne a až 110° horizontálne. O všetkom, čo sa deje okolo Vás budete mať stále prehľad. Rovnako ako aj v bežnom ponímaní. Nakoľko podporuje mnoho herných titulov, každý z Vás si vyberie pre seba tú najvhodnejšiu, teda tú, ktorá ho najviac baví.

Prenos obrazu do headsetu sa uskutočňuje prostredníctvom klasického rozhrania DVI alebo HDMI. Žiadne špeciálne káble tak nebudú nutné. Potrebný bude len bežný notebook s určitými minimálnymi požiadavkami, ktorý s Oculus Rift HD premeníte razom na hernú virtuálnu realitu. Nezáleží na tom, či budete sledovať VR filmy, hrať hry alebo sa prenesiete na krásne, Vami vybrané miesto. Vždy to bude pre Vás pocit jedinečný a mimoriadne intenzívny. Vizuálnu vernosť a široké pole viditeľnosti zabezpečuje aj vysoká obnovovacia frekvencia a displej s technológiou „low persistance“.

Značka
Oculus

Rozmery
Šírka: 308 mm
Hĺbka: 392 mm
Výška: 166 mm

Hmotnosť (g)
470 g

Alternatívne označenia tohto výrobku:
Oculus Rift, Oculus, Rift, Oculus R