Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.

Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.  

 

 

O nás

Prevádzkujeme internetový obchod s fototechnikou od roku 2003. Odvtedy sme vybavili k spokojnosti našich zákazníkov viac ako 50 000 objednávok. V roku 2013 sme sa presťahovali do nových priestorov v obchodnom centre Light Park na Račianskej ulici 90.

V roku 2016 sme sa rozhodli pre výrazné zmeny  a to hlavne posilnenie Internetového predaja. Prepracovali sme výrazne stratégiu tak, aby sme sa ešte viac zamerali na potreby našich zákazníkov a celej fotokomunity. Pri tejto príležitosti sme zrušili predajnňu na Račianskej ulici, nahradili ju novou výdajňou, výrazne rozšírili sortiment, zmenili obchodný model predaja, dostupnosť produktov i optimalizovali ceny.

Kľúčové benefity nášho predaja

  • tovar skladom
  • osobný prístup
  • odbornosť
  • konkurencieschopné ceny
  • široký sportiment
  • rýchle riešenie reklamácií
  • nadštandardné služby

Ako to funguje?

Veľmi jednoducho. Na účely predaja využívame finančné služby našej materskej firmy, ktoré nám umožňujú poskytnúť Vám tovar formou dlhodobého prenájmu obohateného o takmer všetky atribúty tradičného nákupu. Stále Vám však ostáva možnosť klasického nákupu, ktorým však prídete o množstvo výhod.

Náš tím

Manažér spoločnosti je zodpovedný za mimoriadne vysokú spokojnosť našich zákazníkov a rád Vám zodpovie Vaše otázky. Obracajte sa na neho vždy v prípade atypických problémov či otázok, rád Vám pomôže. Tím MEGAFOTO.SK  rozširujeme operatívne poďla potrieb našich zákazníkov. Dôveru sme si u našich zákazníkov za dlhé roky vybudovali práve kvalitnou a odbornou komunikáciou.

Certifikáty a ocenenia

Nesnažíme sa prezentovať náš úspech umelými správami, ani nami napísanými textami z " úst našich zákazníkov". Nemeriame spokojnosť ani  softvérom, ktorý často prezentuje zainteresovaný pohľad na hodnotenie spokojnosti zákazníkov.

Namiesto toho nechávame hodnotiť našu činnosť samotnými zákazníkmi nezávisle mimo našej spoločnosti u nezávislých externých partnerov. Teda robíme to najobjektívnejšie ako to len je možné aby ste poznali reálny - väčšinový názor našich zákazníkov. Pozrite sa ako hodnotia zákazníci našu prácu nezávisle od nás:

 
SAEC

Kde nás nájdete?

Nájdete nás na Internete, ale aj na našom odbernom mieste v Košiciach.