Prajeme vám všetko dobré v roku 2019

Nikon D5500 plus 18-55 VR čierny + VIP SERVIS 3 ROKY

Neohodnotené
 
Nový produkt Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Súprava s objektívom so zoomom ideálna na bežné fotografické použitie s vynikajúcim pomerom ceny a výkonu. Súčasťou súpravy je fotoaparát D5500 a objektív AF-S DX NIKKOR 18 – 55 mm VR s 3-násobným zoomom a stabilizáciou obrazu, ktorá znižuje účinky chvenia fotoaparátu.

Dostupnosť 5-7 dní
€679    
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória Nikon
Záruka 2 roky
 

Digitálna jednooká zrkadlovka so známym ovládaním pomocou dotykového displeja vám dáva slobodu dosiahnuť so svojimi fotografiami viac. Ovládajte svoj fotoaparát ako smartfón. Vyklápajte alebo otáčajte dotykový displej, aby ste skomponovali zábery zo vzrušujúcich uhlov, a potom klepnutím zaostrite a snímajte. Používajte vstavanú funkciu Wi-Fi na jednoduché zdieľanie pozoruhodných fotografií prostredníctvom kompatibilného smartfónu alebo tabletu (ak chcete používať vstavanú funkciu Wi-Fi, jednoducho do svojho inteligentného zariadenia stiahnite bezplatnú aplikáciu Wireless Mobile Utility od spoločnosti Nikon). Vďaka rozsahu citlivosti ISO 100 – 25 600 dosiahnete ostré čisté snímky častejšie než kedykoľvek predtým. Zaznamenávajte plynulé videosekvencie s rozlíšením Full HD s veľmi jemnými detailmi a frekvenciami snímania až 50p/60p, na ktoré budete hrdí.
Bajonet Nikon F, formát Nikon DX, ohnisková vzdialenosť zodpovedá približne 1,5-násobku obrazového uhla objektívov formátu FX, snímač CMOS formátu DX, 23,5 × 15,6 mm, celkový počet pixelov 24,78 milióna, efektívny počet pixelov 24,2 milióna, ukladací priestor pre médiá- SD, SDHC (kompatibilné s normou UHS-I), SDXC (kompatibilné s normou UHS-I), hľadáčik s optickým členom typu „pentamirror“ v rovine očí pre jednooké zrkadlovky. Ukladací priestor - formát súborov: NEF (RAW): 12 alebo 14-bitový, komprimovaný. JPEG: kompatibilný s formátom JPEG-Baseline s jemnou (približne 1 : 4), normálnou (približne 1 : 8) alebo základnou (približne 1 : 16) kompresiou. NEF (RAW) + JPEG: Jedna fotografia sa zaznamená vo formáte NEF (RAW) aj JPEG. Automatické zaostrovanie je k dispozícii s objektívmi AF-S a AF-I. Automatické zaostrovanie nie je k dispozícii s inými objektívmi typu G a D, s objektívmi AF (objektívy IX NIKKOR a objektívy pre fotoaparát F3AF nie sú podporované) a objektívmi AI-P. Objektívy bez vstavaného procesora možno používať v režime M, nebude však fungovať expozimeter fotoaparátu.