FujiFilm X-A2 Silver + XC 16-50mm

 
 

Fujifilm X-A2 je ako už názov napovie nástupca X-A1 a novo disponuje 175 ° výklopným LCD displejom pre jednoduchá makrá, selfies i každodenné momentky. Je vybavený výkonným procesorom EXR II, kvalitným autofokusom a dlhou výdržou batérie. Samozrejme má ako X-A1 tiež Wi-Fi a možnosť nahrávania FullHD videí rýchlosťou až 30sn./s

Dostupnosť Skladom
€450    
Kód tovaru 11355
Kategória Mirrorless
 
 

Kompaktný a štýlový fotoaparát FUJIFILM základnej rady s vymeniteľnými objektívmi.
Veľký snímač APS-C CMOS s rozlíšením 16 miliónov pixelov a EXR PROCESSOR II pre bohatý tonálne výraz prinášajú nádherný efekt "bokeh", vyšší dynamický rozsah a umožňujú nastaviť citlivosť ISO až 25 600.
Jednoduché ovládanie jednou rukou a 3 "o 175 ° výklopný LCD displej s rozlíšením 920 tisíc bodov pre jednoduché selfie.
Všestrannosť vďaka vymeniteľným objektívom.
Bezdrôtový prenos snímok umožňuje ich okamžité zdieľanie prostredníctvom mobilných zariadení.
Nový akumulátor s vyššou výdržou pre až 410 fotografií
Makro od 15 cm

X-DNA

Nový fotoaparát FUJIFILM X-A2 v sebe nesie DNA radu fotoaparátov X charakteristickú celosvetovo cenenou ovládateľnosťou a štýl prístrojov FUJIFILM X-Pro1 a FUJIFILM X-E1.

Vystúpte z radu s agilnosťou v štýle DSLR

Je kompaktná a ľahší ako bežná DSLR, prináša však nekompromisný rozlíšenie porovnateľné s jeho väčšími bratranci. Klasické línie jeho malého tela priamo nabádajú k tomu, aby ste ho brali všade so sebou. Výkony a kvalita prístroja FUJIFILM X-A2 sú silnou motiváciou, aby ste vyrazili von a zachytili každý okamih.

Jednoduché ovládanie "jednou rukou"

Všetky otočné ovládače a tlačidlá sa nachádzajú vpravo od LCD displeja pre jednoduché priame ovládanie prstami vašej ruky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: