LeeFilters Set filtrov 100x150, 2mm, Star

 
 
Dostupnosť Na dotaz
€149,70    
Kód tovaru FHSSS
Výrobca LeeFilters
Kategória LEE 100 kity filtrov
 
 

Selective star set 100x150 2mm obsahuje filtre Star 8, Star 6 a Star 4. Filtre majú šírku 100mm a pasujú do držiakov LEE, Hitech 100, Cokin Z-Pro. Filter sa dodáva v kvalitnom polstrovanom púzdre.

LeeFilters Star 4

Špecifický hviezdicový filter vytvára 4-cípe hviezdičky na svetelných zdrojoch vybranej časti záberu. Aktívnu časť tohto jedinečného filtra tvorí malá kruhová plôška vytvárajúca efekt hviezd, v ostatných častiach filtra sa hviezdičky netvoria. Vhodný je pri fotografovaní nočných záberov miest, svetelných zdrojov, lesklých predmetov, šperkov, sviečok, vody a pod.

LeeFilters Star 6

Špecifický hviezdicový filter vytvára 6-cípe hviezdičky na svetelných zdrojoch vybranej časti záberu. Aktívnu časť tohto jedinečného filtra tvorí prechodová plocha vytvárajúca efekt hviezd, v ostatných častiach filtra sa hviezdičky netvoria. Vhodný je pri fotografovaní nočných záberov miest, svetelných zdrojov, lesklých predmetov, šperkov, sviečok, vody a pod.

LeeFilters Star 8

Špecifický hviezdicový filter vytvára 8-cípe hviezdičky na svetelných zdrojoch vybranej časti záberu. Aktívnu časť tohto jedinečného filtra tvorí vybraná trojuholníková plocha vytvárajúca efekt hviezd, v ostatných častiach filtra sa hviezdičky netvoria. Vhodný je pri fotografovaní nočných záberov miest, svetelných zdrojov, lesklých predmetov, šperkov, sviečok, vody a pod.

Technické parametre:

  • Materiál: LEE živica
  • Rozmery: 100x150mm, hrúbka 2mm
  • Kompatibilita: systémy LEE 100mm, Hitech 100mm, Cokin Z-Pro, Kood 100mm

Prehľad systému LeeFilters 100mm:

Filtre LEE predstavujú absolútnu špičku medzi fotografickými filtrami. Vynikajú farebnou neutralitou, kvalitou materiálov a svojou odolnosťou. Sú veľmi obľúbené medzi profesionálmi a fotografmi, ktorí požadujú maximálnu kvalitu bez kompromisov.

Balenie obsahuje:

  • 1ks FHSSS - LeeFilters Set filtrov 100x150, 2mm, Star
    • 1ks LEE Star Spot 4 - vytvára 4-cípe hviezdičky vo vybranej časti záberu 
    • 1ks LEE Star Grad 6 - vytvára 6-cípe hviezdičky vo vybranej časti záberu 
    • 1ks LEE Star Segment 8 - vytvára 8-cípe hviezdičky vo vybranej časti záberu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: