Dodanie do Vianoc už žiaľ nevieme na 100% garantovať !

Sony Cyber-Shot DSC-RX100 Mark V / Mk 5 + VIP SERVIS 3 ROKY

Neohodnotené
 
Nový produkt Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Sony Cyber-shot DSC-RX100 Mark V je pokračovaním evolúcie fotoaparátu rady Cyber-shot DSC-RX100 smerujúcou k dokonalosti. Fotoaparát ponúka 1" BSI-CMOS snímač, svetelný objektív Carl Zeiss, elektronický hľadáčik a mimoriadnu rýchlosť.

Dostupnosť 5-7 dní
€989    
Značka Sony
Kategória Digitálne fotoaparáty / zrkadlovky
Záruka 2 roky
 

Nový ultrakompaktný fotoaparát Sony RX100 V s 1" senzorom 20,1 MPx, špičkovým objektívom ZEISS® Vario-Sonnar T* 24-70 mm F1.8 – 2.8, záznamom 4K videa a rozsiahlymi kreatívnymi funkciami je určený pre tých, ktorí chcú dosiahnuť profesionálne výsledky s fotoaparátom / videokamerou, ktorá sa vojde do vrecka.

Superrýchly hybridný AF systém, ktorý kombinuje výhody fázovej detekcie AF s detekciou kontrastu AF a v konečnom dôsledku umožňuje zaostrenie za cca 0,05 sekundy. Táto vysoká rýchlosť zaostrovania je perfektným doplnkom k 315 -tim AF bodom, ktoré pokrývajú 65% senzora, čo umožňuje presné zaostrenie aj u objektov, ktoré sa pohybujú v rôznych smeroch. Presnosť ostrenia ešte zlepšujú rozsiahle asistenčné funkcie vrátane zväčšenia zaostrovacieho poľa. Nový RX100 V má podobne "vreckový dizajn" ako jeho predchodcovia, a je vybavený výsuvným hľadáčikom s vysokým kontrastom 2.350.000 bodov XGA OLED Tru-Finder ™, ktorý je vybavený optikou s Zeiss® T *. K dispozícii sú aj funkcie Wi-Fi ® a NFC ™