Nikon D7100 + 18-140 mm

Neohodnotené
 
Akcia Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Doprajte svojej vášni k fotografovaniu dávku adrenalínu s jedinečným výkonným fotoaparátom D7100. Prekvapivo ľahký a kompaktný fotoaparát s odolným telom vybavený množstvom funkcií prináša profesionálny výkon formátu DX a zvyšuje úroveň možností fotografovania.

€1 009    
Kód tovaru 13729
Výrobca Nikon
Stránky výrobcu nikon.sk
Kategória Digitálne fotoaparáty / zrkadlovky
Záruka 2 roky
 

Citlivosť ISO 100 – 6 400 s možnosťou rozšírenia na 25 600: na snímanie pri výnimočne slabom osvetlení.

Výkonný hľadáčik: približne so 100-percentným pokrytím obrazového poľa a 0,94-násobným zväčšením.

Výkonný monitor LCD s vysokým rozlíšením: má uhlopriečku 8 cm (3,2"), rozlíšenie 1 229 000 bodov a široký pozorovací uhol.

Praktický a prenosný: ponúka vynikajúce funkcie v kompaktnom tele s hmotnosťou len 675 g.

Odolné telo s krytmi zo zliatiny horčíka: odolné voči prachu a vplyvom počasia.

Dvojitý slot na pamäťovú kartu SD: umožňuje záznam po zaplnení alebo na účely zálohovania alebo nastavenie samostatného záznamu vo formátoch RAW a J-PEG.

Dostupné užitočné funkcie: vylepšené tlačidlo „i“ a bodové vyváženie bielej farby na rýchle a presné nastavenie vyváženia bielej farby v režime živého náhľadu.

Aktívna funkcia D-Lighting (ADL): zachováva detaily vo svetlých častiach snímky aj v tieňoch, čím vytvára nádherné snímky.

Vysokodynamický rozsah (HDR): kombinuje dva zábery jedným stlačením spúšte a zhotoví detailné snímky scén s vysokým kontrastom.

Režim efektov: umožňuje použiť zvolené efekty na statické snímky i na videosekvencie v režime živého náhľadu.

Objektívy NIKKOR: s uznávanými objektívmi NIKKOR môžete naplno využiť výhody obrazového snímača s rozlíšením 24,1 megapixla a režimom 1,3-násobného orezania a vytvoriť tak výnimočné snímky a vychutnať si prenosnosť objektívov formátu DX.

Ovládanie na diaľku: snímajte bezdrôtovo s bezdrôtovým vysielačom s prijímačom WR-R10 a bezdrôtovým vysielačom WR-T10 alebo rozšírte ovládanie nastavení fotoaparátu s modelom WR-1.