NIKON D7100 + 18-140 AF-S DX VR + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo

Neohodnotené
 
Nový produkt Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Tento na svoje rozsiahle vybavenie a odolné telo prekvapivo ľahký a kompaktný fotoaparát ponúka vynikajúcu výkonnosť vo formáte DX, ktorá posunie vašu fotografiu na novú úroveň.

Dostupnosť Skladom
€1 199    
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória Digitálne fotoaparáty / zrkadlovky
Záruka 2 roky
 

* Obrazový snímač CMOS formátu DX s 24,1 miliónov pixelov bez antialiasingového filtra: poskytuje extrémne ostrý obraz s najjemnejšími detailmi.
* Systém spracovania obrazu EXPEED 3: ponúka rýchlu prevádzku, vernú reprodukciu živých farieb a zlepšenú redukciu šumu.
* Citlivosť ISO 100-6400 s možnosťou ďalšieho zvýšenia na ISO 25 600: zaručuje výnimočnú výkonnosť za nízkej hladiny osvetlenia.
* Automatické zaostrovanie profesionálnej úrovne: využíva 51 zaostrovacích polí vrátane 15 snímačov krížového typu pre rýchle a presné automatické zaostrenie.
* Sériové snímanie s frekvenciou 6 obr./s: umožňuje zachytenie aj tých najrýchlejších akcií.
* Výrez 1,3 × z plochy obrazového snímača pre rozšírenie možností formátu DX: ponúka účinok použitie dlhších ohniskových vzdialeností, umožňuje pracovať so snímacou frekvenciou až 7 obr./s a zaručuje automatické zaostrovanie vo väčšej ploche obrazového poľa.
* 2016 pixelový RGB snímač merania expozície so systémom detekcie motívu: vykonáva vysoko presné merania pre získanie optimálnej expozície (AE), automatického zaostrenia (AF) a automatického vyváženia bielej farby (AWB).
* Full HD videosekvencie D-Movie: 1920 × 1080 pri frekvencii 24p / 25p / 30p až 50i / 60i pre plynulý záznam videosekvencií.
* Výkonný hľadáčik: zobrazuje cca 100% obrazového poľa a ponúka zväčšenie 0,94 ×.
* Monitor LCD s vysokým rozlíšením: 8cm / 3,2 "monitor s cca 1 229 000 pixelmi a širokým pozorovacím uhlom.
* Praktické prenosné prevedenie: výkonné vybavenia v tele kompaktných rozmerov s hmotnosťou iba 675 g.
* Odolné telo s krytmi z horčíkovej zliatiny: utesnené proti prachu a klimatickým vplyvom.
* Dva sloty pre pamäťové karty SD: umožňujú postupný záznam snímok, zálohovanie alebo oddelený záznam snímok RAW a JPEG.
* Ľahko dostupné praktické funkcie: zlepšené tlačidlo "i" a možnosť bodového vyváženie bielej farby pre rýchle a presné nastavenie vyváženia bielej farby v režime živého náhľadu.
* Funkcia Active D-Lighting (ADL): zachováva detaily vo svetlách a tieňoch pre optimálne vyvážené snímky.
* Vysoký dynamický rozsah (HDR): kombinuje dve expozície na jedinom snímke pre získanie snímok kontrastných motívov s vysokou úrovňou detailov.
* Režim špeciálnych efektov: umožňuje vyberať a aplikovať efekty na statické snímky a videosekvencie v režime živého náhľadu.
* Bezdrôtová prepojiteľnosť *: podpora bezdrôtového mobilného adaptéra WU-1a.
* Objektívy NIKKOR: s vysoko oceňovanými objektívmi NIKKOR plne využijete výhod obrazového snímača fotoaparátu s 24,1 miliónov pixelov a režimom výrezu 1,3 × pri tvorbe výnimočných snímok a oceníte ľahkú prenosnosť objektívov formátu DX.
* Diaľkové ovládanie: pomocou bezdrôtového vysielača / prijímača WR-R10 a bezdrôtového vysielača WR-T10 môžete bezdrôtovo ovládať spustenie uzávierky, resp. môžete v kombinácii s diaľkovým ovládaním WR-1 plne ovládať nastavenia fotoaparátu.