Nikon D600 telo - TOP

Neohodnotené
 
Akcia Novinka Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Používaný produkt - produkt bol vystavený v predajni. Fotoaparát bol cca 10x zapožičaný na víkendové fotografovanie. Fotoaparát je v plne funkčnom stave s kompletnou výbavou bez originálnej krabice. Na fotoaparát dávame záruku 6 mesiacov.

Počet cyklov uzávierky je 17 300.

Bežná cena €899
Ušetríte €40 (–4 %)
€859    
Výrobca Nikon
Stránky výrobcu nikon.sk
Kategória Digitálne fotoaparáty / zrkadlovky
Záruka 6 mesiacov
 

24,3-megapixlový snímač CMOS formátu FX (fullframe) s vynikajúcim odstupom signálu od šumu a širokým dynamickým rozsahom. Poskytuje mimoriadne detailné snímky s jemným stupňovaním odtieňov.

Mimoriadne citlivé automatické zaostrovanie s 39-bodovým systémom automatického zaostrovania Multi-CAM4800: poskytuje rýchle a presné pokrytie celého obrazového poľa. Automatické zaostrovanie má citlivosť až –1 EV a stredové body sú kompatibilné s hodnotou f/8.

Citlivosť ISO 100–6 400: rozšíriteľná až na ISO 25 600 a minimálne až na ISO 50. Umožňuje použitie kratších časov uzávierky na získanie detailných snímok s minimálnym šumom.

Funkcia D-Movie s viacerými režimami pracuje v dvoch formátoch – zaznamenáva videosekvencie vo formáte FX a DX s rozlíšením Full HD (1 080p) pri frekvencii snímania 30p, 25p a 24p. Maximálny čas zaznamenávania videa je približne 29 minút a 59 sekúnd. Ponúka nekomprimovaný výstup HDMI do externých zariadení a zvuk na úrovni Hi-Fi.

Systém spracovania obrazu EXPEED 3 so 14-bitovou A/D konverziou a 16-bitovým spracovaním obrazu na dosiahnutie vynikajúceho stupňovania odtieňov.

Vysokodynamický rozsah (HDR): ideálny pre scény s vysokým kontrastom. Jedným stlačením spúšte sa zhotovia dva zábery, ktoré vytvoria snímku s mimoriadne širokým dynamickým rozsahom, nízkou úrovňou šumu a bohatým stupňovaním farieb.

Aktívna funkcia D-Lighting: zaznamenajte viac detailov vo vysokokontrastných svetelných podmienkach. Aktívna funkcia D-Lighting od spoločnosti Nikon automaticky zachováva detaily v tmavých aj svetlých oblastiach, čím vytvára nádherné snímky s prirodzeným kontrastom.

Systém detekcie motívu: obrazový snímač fotoaparátu a jeho 2 016-pixlový snímač RGB poskytujú systému detekcie motívu presné údaje, čím sa optimalizujú hodnoty expozície, automatického zaostrovania a vyváženia bielej farby tesne pred stlačením tlačidla spúšte na získanie ostrých snímok.

Časozberné snímanie: pomocou intervalového snímania aktivujte uzávierku vo vopred určených intervaloch. Pomocou časozberného snímania môžete uložiť snímky ako videosekvencie a zrýchlene si prezrieť pomalú akciu s rýchlosťou prehrávania 24- až 36 000-násobne rýchlejšou ako normálne.

Nastavenia Picture Control umožňujú pred zaznamenaním prispôsobiť vzhľad statických snímok a videosekvencií jemným doladením parametrov, ako sú ostrosť, sýtosť a odtieň.

Presný 8-centimetrový (3,2-palcový) monitor LCD VGA s 921 000 bodmi a automatickou reguláciou jasu monitora. Pri prehrávaní zaručuje jasné a ostré snímky s reprodukciou širokej škály farieb.

Výkonný hľadáčik približne so 100-percentným pokrytím obrazového poľa a 0,7-násobným zväčšením. Ponúka režim orezania na formát DX s označením hľadáčika.

Sériové snímanie rýchlosťou 5,5 snímky za sekundu: zachytáva rýchlo sa pohybujúcu akciu rýchlosťou 5,5 snímky za sekundu.

Režim tichej expozície: dokonale sa hodí na diskrétne fotografovanie, pretože v tomto režime je redukovaný hluk návratu zrkadla po expozícii.

Systém vyváženia zrkadla: minimalizuje kmitanie zrkadla pri pohybe nadol, predlžuje čas sledovania a poskytuje viac času na automatické zaostrenie – to je jeden z dôvodov, prečo fotoaparát D600 dokáže automaticky zaostrovať a sledovať zaostrenie aj pri rýchlom sériovom snímaní.

Kompaktný, ľahký a odolný: vytvorený, aby odolal náročným podmienkam. Fotoaparát sa pýši vrchným a zadným krytom zo zliatiny horčíka a váži len 760 gramov (bez batérie). Je rovnako odolný voči vplyvom počasia ako profesionálna jednooká zrkadlovka Nikon D800 a ponúka zvýšenú odolnosť proti vlhkosti a prachu.

Dvojosový elektronický virtuálny horizont: môžete skontrolovať polohu fotoaparátu vzhľadom k vodorovnej rovine a jeho sklon (prednú alebo zadnú rotáciu) pomocou monitora LCD alebo hľadáčika.

Dva sloty na kartu SD: dva sloty na pamäťovú kartu SD ponúkajú zlepšenú flexibilitu snímania. Keď sa prvá karta zaplní, použite druhú, alebo zaznamenávajte statické snímky na jednu a videosekvencie na druhú kartu. Kompatibilita s kartami SDXC a UHS-I.

Bezdrôtový prenos: pomocou voliteľného mobilného adaptéra WU-1b od spoločnosti Nikon môžete snímky uložené vo fotoaparáte D600 zdieľať priamo s inteligentným telefónom alebo tabletom, prípadne diaľkovo ovládať fotoaparát prostredníctvom inteligentného zariadenia*.