Canon EOS M6 + EF-M 18-150mm

Neohodnotené
 
Akcia Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Canon EOS M6 je kompaktný systémový fotoaparát s bajonetom Canon EF-M vybavený 24,2MPix APS-C Dual Pixel CMOS AF snímačom, obrazovým procesorom DiG!C 7, možnosťou Full HD videa (1920x1080/60p) a sériového snímania 9obr./s.

€965    
Kód tovaru 13582
Výrobca Canon
Stránky výrobcu canon.sk
Kategória Digitálne fotoaparáty / zrkadlovky
Záruka 2 roky
 

Kombinácia kompaktného fotoaparátu a digitálnej jednookej zrkadlovky
Vďaka malým rozmerom sa vám EOS M6 zmestí do vrecka alebo do tašky a môžete sa tak venovať spontánnemu fotografovaniu - zachytávať neočakávané okamihy s kreativitou pomocou fotoaparátu, ktorý môžete neustále nosiť so sebou.

Ohromný výkon, keď ho najviac potrebujete
Technológia Dual Pixel CMOS AF zaostruje rovnako rýchlo a presne ako digitálna jednooká zrkadlovka a vie automaticky sledovať objekty pri ich pohybe po celom zábere. EOS M6 dokáže tiež fotografovať veľmi rýchlo a zhotovovať 24,2megapixelové fotografie rýchlosťou až 9 snímok za sekundu (7 snímok/s s kontinuálnym automatickým zaostrovaním).

Môžem používať iné objektívy?
Systém Canon EOS M umožňuje rýchlu výmenu objektívov a využívanie rôznych zorných uhlov. Okrem ponuky všestranných a kompaktných objektívov EF-M môžete použiť adaptér Canon EF-EOS M, ktorým možno využiť veľmi rozsiahli rad viac ako 80 objektívov EF-S a EF pre digitálne zrkadlovky, vrátane špeciálnych objektívov, ako sú makroobjektívy a objektívy typu rybie oko.

Stručná špecifikácia
Snímač: APS-C s rozlíšením 24Mpix
Zaostrovanie: Dual Pixel CMOS AF s fázovou detekciou
Snímanie: 9 obr./s (7 obr./s s kontinuálnym zaostrovaním)
Procesor: DIGIC 7
ISO: 100 – 25600
Video: Full HD 60p
Konektivita: Wi-Fi a Bluetooth
Displej: 3-palcový, výklopný, dotykový