Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.

Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.  

 

 

Canon 18x50 IS All Weather
EÚ distribúcia
STAV - NOVÝCanon 18x50 IS All Weather
1299.49€
Bežná cena
1559.388€
dodanie do 6 prac. dní

Model 18x50IS AW je jedinečný medzi ďalekohľadmi s vysokým zväčšením, pretože obsahuje významnú technológiu optického stabilizátora obrazu od spoločnosti Canon. Tento revolučný systém, ktorý sa osvedčil ako vysoko efektívny pri videorekordéroch a profesionálnych objektívoch spoločnosti Canon, používa originálne spektrum s premenlivým uhlom, ktoré vykonáva nastavenia okamžite a nepretržite, aby sa uchoval stabilný obraz. Pomocou optického stabilizátora obrazu od spoločnosti Canon si môžete vychutnať výsledný výkon tohto ďalekohľadu bez statívu. Môžete ho dokonca použiť z pohybujúcich sa vozidiel. Jeho výkon bez trasenia nielen zdokonaľuje vašu schopnosť zobraziť jemný detail, ale tiež znižuje záťaž na zrak a únavu.
Séria IS obsahuje šošovky okulárov s jedinečným dvojpólovým vyrovnávačom poľa, ktorý dramaticky znižuje zakrivenie poľa. Vďaka tomu sa nestretnete s rušením a rozmazaním obrazu na okraji bežných ďalekohľadov s vysokým zväčšením. Tento pokročilý dizajn má tiež za následok dlhodobé uvoľnenie zraku, čo umožňuje ľuďom s okuliarmi pozerať do celého poľa bez zníženia ostrosti obrazu.
Vynikajúce optické konštrukcie od spoločnosti Canon tiež poskytujú nezvyčajne široké jasné zorné pole. Toto je obzvlášť dôležité pri ďalekohľadoch s vysokým zväčšením, pretože zjednodušuje nájdenie požadovaného objektu.

Zväčšenie:
18 x.

Priemer objektívu:
50 mm.

Výstupná pupila:
2,8 mm.

Reálne zorné pole:
3,7°

Viditeľné zorné pole:
67 ° široké

Zorné pole v 1000 m:
65

Minimálna zaostrovacia vzdialenosť:
+/- 6 m

Predsunutie výstupnej pupily:
15 mm.

Hranol:
Systém Porro Prism II

Stabilizácia obrazu:
optická

Šošovka na vyrovnávanie poľa:
Šošovky okulára typu Doublet Field Flattener

Napájanie:
2x AA batéria

Pogumovanie:
do každého počasia - vrátane prudkého dažďa

Povrchové vrstvy:
Super Spectra