Canon 15x50 IS All WeatherCanon 15x50 IS All Weather
1089.22€
Bežná cena
1307.064€
dodanie do 6 prac. dní

Vysokovýkonný ďalekohľad výnimočnej kvality s 15-násobným zväčšením, precíznou optikou Canon so šošovkou s mimoriadne nízkym rozptylom (UD) na redukciu chromatickej aberácie a povrchová vrstva šošovky Super Spectra, ktorá zabezpečuje živý pohľad s vysokým kontrastom a presnými farbami. Vychutnávajte si výnimočný pohľad v zlých poveternostných podmienkach vďaka odolnosti voči poveternostným vplyvom stupňa JIS 4. Odolné kvalitné telo disponuje gumenou povrchovou úpravou, ktorá odolá aj najtvrdším podmienkam, vďaka čomu je tento ďalekohľad ideálny na používanie v náročných podmienkach.

Vychutnávajte si neuveriteľne stabilný obraz vďaka technológii optického stabilizátora obrazu od spoločnosti Canon, ktorá zabraňuje rôznym typom trasenia a pohybov, keď ďalekohľad držíte v ruke alebo v pohybujúcich sa vozidlách alebo na člnoch. Tento ďalekohľad s jasným pohľadom disponuje veľkou prednou optikou s priemerom až 50 mm a jasným zorným poľom. Je skonštruovaný tak, aby sa dal dlho pohodlne používať, aj keď používate slnečné alebo dioptrické okuliare, vďaka nastaviteľným okulárom s 15,0 mm toleranciou ďalekozrakosti, ktorá minimalizuje efekt tunela.

Objekt zbadáte jednoducho vďaka nádhernému 61° zdanlivému širokému zornému poľu, ktoré je čisté, ploché a bez skreslenia v celom rozsahu vďaka optike hranola Porro II a dvojitému prvku vyrovnávača poľa.