Bowens Travel Pak KIT, malý

 
 
Dostupnosť Na dotaz
€615,20    
Kód tovaru BW-7697
Výrobca Bowens
Kategória Batériové zdroje
 
 
Oceňovaný, originálny a bezkonkurečný Travelpak batériový systém je teraz ešte lepší. Pozmenený Travel pack robí z práce na dlhé vzdialenosti ľahkú vďaka svojej hot-swap funkcii. Teraz, keď batérie začnú slabnosť, jednoducho odopnite ovládací panel z vybitej batérie a pripnite na plne nabitú batériu - žiadne čakanie na dobitie celej jednotky.
Travelpak má batérie dvoch veľkosti - umožňuje vám vybrať si silu a veľkosť podľa vašich aktuálnych požiadaviek. Je schopný podporiť dve Bowens Gemini svetlá, dodať energiu až do 3000Ws, recyklovať na plný výkon do 2 sekúnd a na jedno nabitie ponúka až 375 snímok.
Tento malý Travelpak Kit je dodávaný s dvoma 3 m káblami na prepojenie s Gemini. K dispozícii je aj voliteľný predĺžovací 8 m kábel. Takisto obsahuje sieťové nabíjačky so setom zásuviek, čo je ideálne pre medzinárodné cesty. Bowens Travelpak tašky boli vytvorené na ochranu batériového systému. Taľka má veľkú centrálnu sekciu a dve menšie na uskladnenie nabíjačky a káblov. 

Hlavné dôvody prečo vo fotoateliéri používať práve štúdiové blesky BOWENS:

  • Blesky Anglickej značky BOWENS sú kvalitné čo potvrdzuje, že sa predávajú v 77 krajinách sveta!
  • Všetky blesky je možné napojiť aj v exteriéri na batériu - TravelPak. BOWENS je jeden z mála výrobcov (ak nie jediný), ktorý umožňuje blesky používať v interiéri aj exteriéri!. Navyše vďaka tomu že nepotrebuje aktívne chladenie vám Bowens vám šetrí peniaze aj vo fotoateliéri.
  • Majú konzistentnú farebnú teplotu, čo vám zjednoduší prácu v grafickom editore, keďže každá fotografia bude mať rovnakú farebnú teplotu. Čo je veľmi ťažké - až nemožné dosiahnuť s Ázijskými bleskami. Pri komerčnej fotografii sa bez "presných bleskov" nezaobídete. Presná a verná farebnosť vám dá náskok pred vašou konkurenciou.
  • Bowens dodáva vo svojich setoch kvalitné príslušenstvo vrátane prepravnej kvalitnej brašne a rádiového odpaľovača.
  • Všetky výrobky BOWENS, sú vzájomne kompatibilné v celom rozsahu. Všetky produkty počas 27 rokov histórie BOWENS! To znamená že nemusíte vaše príslušenstvo stále meniť keď si dokúpite nový blesk.
  • Široká ponuka príslušenstva BOWENS. Navyše všetky ázijské blesky ako: RimeLite - Fomei, Jinbei - Photon Europe, Quantuum, Vistarfoto - Walimex kopíruju BOWENS bajonet, teda BOWENS má k dispozícii najširšiu ponuku príslušenstva na svete!
  • BOWENS má podporu! Vo svete: TeamBowens a na Slovensku: TeamBowensSlovensko

Technické parametre

  • Rozmery: 170 x 140 x 205 mm
  • Čas dobitia: 6 hod.
  • Váha: 5 kg

Obsah balenia

1 ks BW-7697 - Bowens Travel Pak KIT, malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: