Prajeme vám všetko dobré v roku 2019

Samsung Gear Fit2 Pro SM-R365 - červený

Neohodnotené
 
Akcia Tip Nový produkt Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Smart hodinky – pre bezdrôtový monitoring aktivít (kroky, vzdialenosť, barometer, akcelerometer, gyrosnímač, tepová frekvencia), GPS, Auto Activity Tracking, Step Challenges, Smartphone notifikácia, budík, prehrávanie hudby, ID volajúceho, certifikácia IP68, 1.5" Super AMOLED displej, RAM 512MB , interná pamäť 4GB, Bluetooth 4.2, micro USB, batéria 200mAh, pre Android 4.4 a vyšší a iOS 9.0 a vyšší,

Dostupnosť Vypredané
€149    
Značka Samsung
Webová stránka značky samsung.sk
Kategória Aktuálne akcie
Záruka 2 roky
 

Popis produktu

Vodoodolný náramok Gear Fit2 Pro vás na prvý pohľad upúta čistým designom. Prostredie displeja je uspôsobené pre pravú aj ľavú ruku. Môžete si na ňom nastaviť intenzitu a dĺžku jasu či gesto, pomocou ktorého sa displej po priblížení náramku k tvári automaticky rozsvieti. Samovoľnému rozsvieteniu zabráni režim blokovania. Náramok dokáže sledovať počet vašich krokov a zmerať vzdialenosť, ktorú ste prešli. Takisto obsahuje zabudované GPS, Bluetooth, barometer, gyroskop a snímač srdcovej frekvencie. Pre bežnom používaní vydrží bez nabíjania 3 až 4 dni, počas občasného využívania je to až 5 dní. S náramkom môžete prijímať upozornenia na prichádzajúce hovory a prehrávať hudbu uloženú v mobilnom telefóne. Bez problémov ho totiž prepojíte s telefónom podporujúcim synchronizáciu so zariadením Gear.

Voda mu neprekáža

Náramok si môžete vziať do sprchy alebo si s ním zaplávať. Je vodoodolný až do 5 ATM, čiže do hĺbky 50 metrov. S aplikáciou Speedo sa môžete neustále zdokonaľovať. Umožní vám zaznamenať plavecké výkony a sledovať tak vaše pokroky v plávaní.

Voda mu neprekáža
 
Nenahraditeľné aplikácie

Nenahraditeľné aplikácie

Vďaka aplikácii UA Record získate dokonalý prehľad o vašom zdraví a fyzickej kondícii. Uvidíte aktivity, spánok a fitness štatistiky. Aplikácia MapMyRun vám pomôže s naplánovaním vašej trasy. Zachytíte tak každý beh, jazdu alebo prechádzku. Vysnívanú postavu dosiahnete s aplikáciou MyFitnessPal, ktorá monitoruje množstvo prijatých a spálených kalórií. Prostredníctvom aplikácie Endomondo sa môžete pripojiť k celosvetovej komunite fitness nadšencov a vytvoriť v nej osobné tréningové plány.

 

Dokonalá inteligencia

Využite tento inteligentný náramok pri tenise, tanci alebo basketbale. Dôvtipné zariadenie dokáže vždy ľahko identifikovať druh aktivity a zároveň ju zaznamenať. Bonusom je neustále meranie srdcovej frekvencie v priebehu celého dňa. Náramok vám na základe výsledkov oznámi, či sa nachádzate vo vhodnej zóne srdcovej frekvencie, a vy budete vedieť, či máte pridať alebo zvoľniť tempo.

Dokonalá inteligencia
 
Elegantná čierna alebo energická červená

Elegantná čierna alebo energická červená

Tento náramok sa stane vašim štýlovým doplnkom. Môžete si vybrať medzi elegantnou čiernou alebo odtieňom energickej červenej farby. Obe prevedenia budú dokonale zladené so sponou remienka, ktorá hodinky nepustí z vašej ruky ani pri plávaní či počas tréningu v telocvični.

 

Množstvo dostupných aplikácií a ciferníkov

Zvoľte si spomedzi viac ako 3000 aplikácií a typov ciferníkov a nastavte vzhľad hodiniek podľa vašej aktuálnej nálady, s funkciami, ktoré z nich vyťažia maximum.

Množstvo dostupných aplikácií a ciferníkov